Aşılama Aşılama yolunda tecrübelerimiz

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Allah bağışlasın hız sorunu kalmadı gözüküyor testler de hız %70 çıktı ama detay yok hızlı mı yavaş mi ama üniversite de ameliyat eden hoca çok iyi ben böyle düzeleceğini tahmin etmezdim ilaclari falab bırak demiş tabi bunu diyeli 3 ay oluyo benimde tüpler falan açık biraz daha denesek mi diye düşünüyorum
kafanıza çok takmıosanız akışına bırakın o zaman. bende 2 senelik evliydim hiç bi skntımız yoktu fakat kafama çok taktğm için rahat olamıodum. 2 aşılama sonraıs tüp denedim

Baya ilerlemisnsperm hareketi biz de onu çok doktorndikkate almadi bence tutar niye tutmasın bide ilişkiye girin bi iki defa sonra beslenmenize dikkat edin bol bol dua
Ya ilişkiye giremedim nedeni de kasıklarım çok ağrıyordu zaten ilk 3 gün hep yattım sonra günlerde hala da oyle boyke eğilirken öok yürüdüğümde kasık ağrım cok oluyor idarar yaparken bile batmalar oluyor ilişki olmadı o yüzden yani canımın yanmasından dolayı olmadı açıkcası.. inşallah tutar bugün 9. Günüm bakalım nasip allah isteyene nasip etsin

Ya ilişkiye giremedim nedeni de kasıklarım çok ağrıyordu zaten ilk 3 gün hep yattım sonra günlerde hala da oyle boyke eğilirken öok yürüdüğümde kasık ağrım cok oluyor idarar yaparken bile batmalar oluyor ilişki olmadı o yüzden yani canımın yanmasından dolayı olmadı açıkcası.. inşallah tutar bugün 9. Günüm bakalım nasip allah isteyene nasip etsin
Buraya yaz inş tutar sen dediğim gibi o şeylere dikkat et sperm hareketliliği arttıysa sans daha yüksek olur tabi rabbim bilir ona siginiacagiz

inşallah olur çok istiyorum peki bişey sorucam sizce adet günümü beklemelimiyim yoksa 14 . günde yapsam mı 3 gün falan oynuyor arada
Bekleme stresten adeti getirme 14 de yap silik çıkarsa kan ver 14 de çıkmaz sa 15.de tekrar yap idrar tahlili ama sonrasında kan ver benim 15 de silik çıkmıştı öğleden sonra da kan vermiştim inş rabbim yüzünü güldürür

Bekleme stresten adeti getirme 14 de yap silik çıkarsa kan ver 14 de çıkmaz sa 15.de tekrar yap idrar tahlili ama sonrasında kan ver benim 15 de silik çıkmıştı öğleden sonra da kan vermiştim inş rabbim yüzünü güldürür
direk 14. gün kan vericem hastanede çalışıyorum çünkü idrar la uğrasamam :) inşalalh olur ya belirtileriniz adet belirtisi gibi oluyormuyudu hiç

Herkese merhaba, ben de aşılama sürecini yaşayanlardanım. 1 sene 3 ay önce gelişmeyen gebelik nedeniyle kürtaj olmuştum zaten korunmayı bıraktıktan 1 sene sonra hamile kalmıştım zor buldum kolay kaybettim. Fakat düşük yaptıktan sonra bir türlü hamilelik oluşmadı, 3 ay klomen+progestan tedavisi gördüm olmadı, geçen ay ilk aşılamam yapıldı sonuç negatif oldu ve bugün 2. aşılamam yapıldı. Allahım inşallah bu sefer hayırlı sonuçlar almayı nasip eder hepimiz için herşeyin hayırlısı olsun.

Merhaba dr melike batukan deneyimlerinizi paylasabilir misiniz?

etuuba tesk ederım ....baktım ama onların doktorları dısarıdan gelmıs....... benımkı jinemedın kendı dr.u melıke batukan....... tedavısı cok ıyımemmnunum ama ck yogun ilgisiz aşılama olduktan sonra bana basıma neler gelebılr benı neler beklıyor hııııccc bısey sylemedı bıleee...benden sonra bı ameliyatı varmıs ona gıttı...sonra da hıc aramadı...ben kendım aradım herseyde sordum buda benı rahatsız ettı acıkçası...ınsan ne olursa olsun bı kere sorar..kullanacagım ılacı hemsıreye sylemş o kadar...

X