Aşılama Aşılama

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

bibibi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2021
6
0
29 yaşındayım 2 buçuk yıllık evliyim . Eşimde de bende de sıkıntı yok. İki sefer kimyasal gebelik yaşadım. 22 Nisan'da aşılama tedavisine başladım ilk ignemi o gün vuruldum .bir haftalik Gonal f 450 başlamış oldum .bugün bir saat geciktim iğne için sıkıntı olur mu 😒 bir de Ben tekstilde çalışıyorum hareket halindeyim mümkün olduğunca dikkat ediyorum ama bu aşamada yatmam çok hareket etmemem gerekir mi. Sizler nasil yaptınız. Bilgi veren hemşire sorun olmaz sıkıntı yok gibisinden konuştu ama içim rahat etmedi.

1 saatle sorun olmaz. Çok yorucu ağır iş olmadıkça hareket de sorun olmaz.

29 yaşındayım 2 buçuk yıllık evliyim . Eşimde de bende de sıkıntı yok. İki sefer kimyasal gebelik yaşadım. 22 Nisan'da aşılama tedavisine başladım ilk ignemi o gün vuruldum .bir haftalik Gonal f 450 başlamış oldum .bugün bir saat geciktim iğne için sıkıntı olur mu 😒 bir de Ben tekstilde çalışıyorum hareket halindeyim mümkün olduğunca dikkat ediyorum ama bu aşamada yatmam çok hareket etmemem gerekir mi. Sizler nasil yaptınız. Bilgi veren hemşire sorun olmaz sıkıntı yok gibisinden konuştu ama içim rahat etmedi.
İnternette ve doktorların dediğine göre evet öyle fakat bu işlerle uğraşanlar ve büyüklerimiz ilk 5 gün çok dikkat edin eğilip kalkmayın ağır kaldırmayın uzanın diyorlar ve şuan ben öyle yapıyorum bende 30 nisan da aşılama oldum

İnşallah güzel sonuçlanır tedaviniz. Bende 7 Mayıs'ta aşılama olacam Allah izin verirse sonra rapor alıp ise gitmemeyi düşünüyorum.. Rabbim herkese nasip etsin evlat sahibi olmayı.

Bende bugün gonal f başladım inşaAllah olmuştur sizin bizede Rabbim nasip etsin bu ay Allah büyük sağlıkla sıhhatle

7 Mayıs'ta asilamam olmuştu dün benim regl gunumdu dun akşam test yapatim evde. Negatif çıktı. Hala regl olmadım. Bir süredir şişkinlik göğüste hassasiyet bel ağrısı gibi durumlarım vardı. Akşam kan verip HCG baktiricam. Herşeyin hayırlısı inşallah. Ama galiba olmadı.

X