Aşılama Asılamadan sonra vucudumuzdakı degışımlerı burada paylasalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

asude

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2008
311
4
arkadaslar asılamadan sonra kendınızde ne gıbıdegısımler oluyo burada bırbırımızı bılgılendırelım

bende hafıf kasık agrsı arasıra adet olucakmısım gıbı agrılar oluyo.goguslerımdekı agrı bıraz azaldı ucları acyo bıraz benım asılamada 7.gunum

cok sıddetli kasık ağrıları,gaz sancısı,sağ kasığımda dolgunluk hissi sanki kasıgıma bişey yerlestirmişler gibi,karnımda sislik.bunlar oluyor bana

cok sıddetli kasık ağrıları,gaz sancısı,sağ kasığımda dolgunluk hissi sanki kasıgıma bişey yerlestirmişler gibi,karnımda sislik.bunlar oluyor bana

arkadaşlar benim hiç bi değişiklik olmadı sadece ara ara yumurtalıklarıma saniyelik sancılar giriyo o kadar.

arkadaşlar benim bugün yedinci günü kasıklarım ağıryodu ama bugün sağ kasığım çok şiddetli ağırdı anlamadım sizinde oluyomu beliniz ve ayklarınızda ağrı oluyomu bugün bende hepsi oldu korktum acaba adetmi olacam diye

arkadaşlar benim 5. günüm bugün çok hafif bel ağrısı çok nadir az sağ kasığımda bişeyler var belkide kendimi dinliyo olabilirimde:)

benimde bugün 3.günüm hiçbir ağrım yok geçen ay çok ağrılarım olmuştu hadi hayırlısı..

arkadaşlar siz iğneneler kaçıncı gün başlamıştınız 4. gün başlayan varmı

benim aşını bugün 8.günü değişikliklere gelince:ateşim çok fazla ve ayaklarımın altından resmen ateş çıkıyorrr bide her yerimde sivilce çıktı hepside besili sivilce yani,mide bulantılarım kronik zatennnnn

Merhaba arkadaşlar benimde 13 günüm mide bulantıları harsafada neyesem kusuyorum rahim bölgemde ince arılar var diyer tecrübelerime göre benim 3. Aşılamam 2si tuttu ama düşük oldu benim beta hcg yüksek çıka bilir yarın test günüm. Kasıkarıları gaz sancısı başdönmesi midede şişkinlik göğüs acısı ve sancısı sürekli uyku hali bunları bende yaşadım

benımde bugun 11.gunum bende bugun bayabı agrım oldu sabah belım kasıklarım cok agrıdı adet olcam sandım sımdılık bısı yok ınşaallah da olmaz hamıs kalırız hepımız bıde gogus uclarım cok acıyo dokunamıyorum sankı yara varmıs gıbı

benımde bugun 11.gunum bende bugun bayabı agrım oldu sabah belım kasıklarım cok agrıdı adet olcam sandım sımdılık bısı yok ınşaallah da olmaz hamıs kalırız hepımız bıde gogus uclarım cok acıyo dokunamıyorum sankı yara varmıs gıbı

canı benimde aynı senin gibi ağrılarım olmuştu ve göğüs uçları ağrımıştı dokunamıyordum ama sonuç negatif çıktı inşallah senin pozitif çıkar güzel haberler bekliyoruz canım

benim asıda 4. gunum kasık agrılarım var bi sagdan bi soldan sırayla agrıyo bugun acayip sekilde bas donmesi oldu sızma seklinde uykular oluyo anlamadan uyuyorum ama bu belirtiler cok erken ama psikolojik degil eminim ilk asılamamda hic bole olmamıstı bi 10 gun sonra olsaydı suphelenirdim ama simdi sanmıyorum umarım hepimiz mutlu haberlerimizi birbirimize veririz

bütün aşılama yaptıranlarda göğüs ağrısı var.artık umudumu kaybetmeye başladım.galiba ilaçların etkisi.

kasık ağrısı 3. ve 4. günlerde oldu gecti. suan 6. günümdedyim. 1 ,2 gündür gece terlemesi ( şımşırık uykumdan uyanıyorum) normalden fazla susama....bundan baskada hiçbişey yok...bakiciiz, göriciiz artık...

Benim 11. Günüm 3.günden beri göğüslerim hassas ve son 3 gündür yürürken dahi sızlıyor. Kimseye sarılamıyorum bile.. Ve adet olacakmışım gibi Ağrı oluncada yok değişim hamile diyorum.. Umarım hamilerimdir. 30 yaşındayım 7 yıllık evliyim. Raabim isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin.

Hiç bir ağrı batma belirti yoktu. Adet günümde aşırı derecede adet sancısı oldu o kadar.

Can'ım gözünaydın hamilesin ilk aşılamanmıydı kaç senedir istiyorsunuz birde sorununuz neydi
Bizde sorun yoktu. Benim üçüncü aşılamam ama bu ilk iğneli aşılama. Bir de diğer iki aşılamamda kendime hiç bakmadım. Günde 1 paket falan sigara içiyordum. Bunda hiç içmedim. Çay kahve bile içmedim.

X