Aşılama Aşılamanın12.günü beta.5 sizce yükselir mi?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Elifnur42

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2021
32
7
27
Selam arkadaşlar ben 12 gün önce 3.aşılamamı oldum aslında benim niyetim tüp bebekti ama göbekten iğne ile iki aşılama olması gerekli olduğu için 3. Formaliteden olduk bugün kan testi verdim 5 çıktı yükselmez demi?

Bu arada bendeki belirtiler göğüs hassasiyeti damarlarda belirginlik,Uyku,bel ve şiddetli kaşık ağrısı oldu hala daha devam ediyor daha önceki aşılamalarda olmuştu bu belirtiler onlarda tutmadı maalesef artık tek çare tüp bebek gözüküyor Rabnim isteyen herkesin kucağını doldursun

Yükselebilir iki gün sonra tekrarlayın

Teşekkür ederim regl tarihime 4 gün var inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin
Ne durumundasınız bende catlatma ignesinden 11gunu aşılamanin 9gunu test yaptim pozitf gibi yukselirmi sizce

Eklentiler

• 20211202_210632.jpg
    20211202_210632.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 178
  • 20211202_162130.jpg
    20211202_162130.jpg
    80,5 KB · Görüntüleme: 168
Selam arkadaşlar ben 12 gün önce 3.aşılamamı oldum aslında benim niyetim tüp bebekti ama göbekten iğne ile iki aşılama olması gerekli olduğu için 3. Formaliteden olduk bugün kan testi verdim 5 çıktı yükselmez demi?

Bu arada bendeki belirtiler göğüs hassasiyeti damarlarda belirginlik,Uyku,bel ve şiddetli kaşık ağrısı oldu hala daha devam ediyor daha önceki aşılamalarda olmuştu bu belirtiler onlarda tutmadı maalesef artık tek çare tüp bebek gözüküyor Rabnim isteyen herkesin kucağını doldursun
sizin yükseldi mi acaba?

Hanımlar benim 11.gun asilamanin ama kan tahlili yaptirdim negatif cikti bu saatten sonra yukselme ihtimali yoktur degil mi

X