Aşılaması Olumlu Olanların Hikayeleri :)

Bebeğinizin Cinsiyeti

• Kız

OY: 1 25,0%
  • Erkek

OY: 0 0,0%
  • Çoğul Gebelik

OY: 3 75,0%

• Ankete Katılan
    4

Balanne26

Çok şükür, bin şükür, sonsuz şükür
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2014
2.002
2.861
Merhaba hanımlar,

Burada aşılama yaptırıp OLUMLU sonuç alanların hikayelerini yazmalarını istiyorum. Böylece sizlerin sayesinde bizlere de umut olmuş olacaksınız. Belki bir çok kişinin tekrar hayallerine bir adım daha yaklaşmasını sağlayacaksınız.
Lütfen hangi aşamalardan geçtiniz, sorununuz neydi de aşılamaya karar verdiniz ve kaçıncı aşılamada hamile kaldınız bunları da anlatırsanız sevinirim.

Bol katılım olmasını diliyorum :KK66:

Güzel bi konu olmus ben de 2 ay evvel bi aşılama denedim ama olumsuz oldu.
Inşallah güzel hikayeler dinleriz ve biz de bi gun buraya hikayemizi yazarız.. :KK200::KK37:

Bende bu ayın 1 inde aşılama oldum günler geçmek bilmiyo inşallah hayırlı sonuçlar olur

Merhaba kızlar ben 4 gün önce aşılama yaptım çok heyecanlıyım.. asilama ertesi kasıklarda feci bir ağrı hissettim sonra bel ağrısı ve göğüslerim çok ağrıyo bu belirtiler normal mi?

Merhaba canim aşılama sonucunu merak ettim bizimle paylaşırmışım..
Doktor adetin bigün gecince tuttu kabul ediyoruz dedi şugün test yap demedi bugün 14.gündü idrar testi aldım yaptım negatif cıktı zaten bişe hisstemiyorum adetime 5 gün kaldı 20 sinde olcam inşallah düzenli olur gecikmez tekrar tedaviye başlarız

Inşallah
Doktor adetin bigün gecince tuttu kabul ediyoruz dedi şugün test yap demedi bugün 14.gündü idrar testi aldım yaptım negatif cıktı zaten bişe hisstemiyorum adetime 5 gün kaldı 20 sinde olcam inşallah düzenli olur gecikmez tekrar tedaviye başlarız
Adet olmazsinda bebeğin sürpriz yapmış olur sana

Hiç sanmıyorum ama inşallah olur artık cok sıkıldık bi senedir olmuyo

Kızlar herşey gönlünüzce olsun bende 12 ekimde ilk aşılamamı yaptırdım 29una belli olacakmış pkoluyym ama adetlerim düzenli :KK14:

X