aşırı gaz

tualya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2014
164
26
arkadaşlar 6 haftalık hamileyim karnımda felaket gaz var. öyle ki sanki şimdiden 5-6 aylık gibi şiişiyor karnım. gece yatamıyorum. çok afedersiniz gaz çıkarmam bile uzun sürüyor o kadar yoğun bir gaz... böyle durumda olan var mı?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2342 gün geçti.

drderin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2011
952
98
arkadaşlar 6 haftalık hamileyim karnımda felaket gaz var. öyle ki sanki şimdiden 5-6 aylık gibi şiişiyor karnım. gece yatamıyorum. çok afedersiniz gaz çıkarmam bile uzun sürüyor o kadar yoğun bir gaz... böyle durumda olan var mı?

yediğin içtiğinle ve ayaklarını üşütmenle oluşan bir durum bu =) ben hamile değilim ama normaldede aşırı gazım olur çoğu zaman.:KK1::KK1::KK1::KK1:

gozdem25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2014
636
12
31

işte tam benim sorunum dün ayakta duramadım yemekten sonra bittim yeni 4 haftalık falan benimde

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2337 gün geçti.

tualya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2014
164
26
işte tam benim sorunum dün ayakta duramadım yemekten sonra bittim yeni 4 haftalık falan benimde

çok fena ya gece kaç kere tuvalete kalkıyorum pantalonlarım sıkıyor artık karnımın şişmesinden şuan iş yerindeyim açtım düğmeyi oturdum valla. öncedende gaz problemim vardı ama hamile olduktan sonra hatsafhaya çıktı ne olacak bu böyle

gozdem25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2014
636
12
31
çok fena ya gece kaç kere tuvalete kalkıyorum pantalonlarım sıkıyor artık karnımın şişmesinden şuan iş yerindeyim açtım düğmeyi oturdum valla. öncedende gaz problemim vardı ama hamile olduktan sonra hatsafhaya çıktı ne olacak bu böyle

yaa bende ayağı kalkınca nefes alamıyorum , korkutuyor beni açıkçası yarın doktora gidecem sen sordun mu doktora bişe dedi mi

tualya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2014
164
26
yaa bende ayağı kalkınca nefes alamıyorum , korkutuyor beni açıkçası yarın doktora gidecem sen sordun mu doktora bişe dedi mi

yok bugün randevum bugün gidecem ... inşallah bir sorun olmaz çocuk gazdan boğulacak ya :KK70:

gozdem25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2014
636
12
31
yok bugün randevum bugün gidecem ... inşallah bir sorun olmaz çocuk gazdan boğulacak ya :KK70:

ben doktora sordum normal dedi bişeler anlattı yani :26::26: surup verdi bunu iç dedi:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: