Aşırı kuru bir cildim var, sürekli kızarık pul pul olan.

Anladim canim. Ben bio oil kullaniyorum hamilelik catlaklari icin. iceriginden dolayi sivilce izlerini falan iyilestiriyor cildimide nemlendiriyor bana cok iyi geldi normal nemlendirici hangi marka olursa olsun bu kadar etki yapmiyor cildime ayrica sivilcelendiriyor cildim cok hassas sivilce olusumunada yatkin pullanmayada. Gercekten bu yag bana cok iyi geldi sivilce olusturmuyo nemlendiriyo her banyodan sonra yada gerktiginde 1-2 damla damlatip masaj yaparak suruyorum sanada denemeni tavsiye ederm.
Bio oil yuz icin mi kullaniyosun vucut icin mi

Merhaba arkadaslar. Asiri kuru bi cildim var surekli kizarik pul pul olan. Makyaj yapmayi cok seviyorum ama surekli makyajla dolasmadan soyle isil isil lekesiz mukemmel bi cilt istiyorum. Bunu herhangi bi bakim kremi ile yapabilir miyim yoksa ekstra estetik uygulamalara mi ihtiyacim var. Simdiden tesekkurler
SN.SWEET HOM BORAKSLI KREMI DENEDINIZ Mİ

Cildiniz için doktora gitmeniz daha doğru olabilir. Çünkü bendede egzema var ve cildimde deri döküntüsü, kızarıklık ve kaşıntı oluyor. Bunun için deterjan kullanmamamı cildimi sabunla yıkamamam gerektiği saf su kullanmamı. Bulaşık yıkarken bez bir eldiven üstüne naylon eldivenlerden kullanmamı önermişti doktorum. Belki cildinizde vitamin eksikliği vardır o da tetikley

EGZEMA VE SEDEFE EV YAPIMI BIR KREME BENZER BIR ORGANIK URUN VAR. BENDE EGZEMA VARDI 10 GUNE KALMADI BITIRDI. AYNI KREMI ARKADASIM SEDEF İÇİN KULLANDI ONA DA COK COK IYI GELDI.

EGZEMA VE SEDEFE EV YAPIMI BIR KREME BENZER BIR ORGANIK URUN VAR. BENDE EGZEMA VARDI 10 GUNE KALMADI BITIRDI. AYNI KREMI ARKADASIM SEDEF İÇİN KULLANDI ONA DA COK COK IYI GELDI.
Acaba tahmin ettiğim mi a.r.i.f.... alınan mı aynı safa otu olan onu demedim ama o da kaşıntı durmadı. Deri döküntüsü durmuştu. Öyle hatırlıyorum. 2017 yılında kullanmıştım.

Yuzunu temizleme jeliyle yikama. Nazik temizleme suyu kullan. Tavsiyem bioderma hydrabio h2o. Ve kesinlikle gunes kremi surmeden disari cikma. Kuru cilt, koruma bariyeri hasar gormus cilttir. En onemli sebeplerinden biri gunestir. Ilk once bu ikisini yap hala kuruluk devam ediyorsa ( ki mutlaka azalacaktir) cilt tipine uygun bir nemlendirici serum kullanabilirsin aksamlari. Ha bu arada retinol , aha iceren urun kullaniyorsan cildin bariyeri yapilanana kadar bu iceriklere ara ver.

Acaba tahmin ettiğim mi a.r.i.f.... alınan mı aynı safa otu olan onu demedim ama o da kaşıntı durmadı. Deri döküntüsü durmuştu. Öyle hatırlıyorum. 2017 yılında kullanmıştım.
aynı safa kremını bılıyorum onuda denemıstım. bu oyle bır sey degıl sıyaha yakın koyulukta bır krem ama gercekten mucızemsı bır sey.ınanmamıstım ama gercekten muthiş.

Merhaba, Farmasi aynısefa yağı balsami egzama sedef kuru ciltler için çok iyi . Instagram varsa slnknylmz hesabından görseller atip yardımcı olabilirim indirimli almanız icin

Merhaba arkadaslar. Asiri kuru bi cildim var surekli kizarik pul pul olan. Makyaj yapmayi cok seviyorum ama surekli makyajla dolasmadan soyle isil isil lekesiz mukemmel bi cilt istiyorum. Bunu herhangi bi bakim kremi ile yapabilir miyim yoksa ekstra estetik uygulamalara mi ihtiyacim var. Simdiden tesekkurler
Aynisefa kavonoz kremini öneririm sedef egzama iz ve kuru ciltler için çok beğenilern bir ürün bilgi için dm den ulasabilirsiniz

Mrb bendede vucudumum her yerinde kabarma kırmızı lekeler vardı kaşıntı li oluyordu deri dökülüyor hatta beyaz olarak sadece yüzüm kalmıştı deri döküntüsü kaşıntı kipkirmiziydim doktorlar care bulamadı bir doktorun tavsiyesi ile özel bir karım krem kullan dedi onu yaptırdım ve geçti ama stresten oluyor gül hastalığı dedi
Bnde de gül haftaligo var ne kullandinjz

Çok geçmiş olsun.denemeye çalışırım ancak Glutensiz beslenmek hemde 21 gün... Oldukça zor görünüyor. Azminizden dolayı tebrik ediyorum..

X