Asker Eşleri

dgdln

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
9.661
15.609
Aslında benim o söylediklerim de çok yanlış ama artık kimseyi düşünmek istemiyorum galiba . 30 yaşındayım kendim çukurun çukuruna dusmusken bile hep başkaları için hayiflandim. Sanırım artık istiyorum ki birileri de benim yaşadıklarım için hayiflansin

Genckading

Tüm bu garip duygular bir tür iç kanama
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
3.657
5.122
Valla ben zaman zaman biraz meylediyorum o taş kalpli olma durumlarına. Geçenlerde gezip tozan bi yakınım corona olmuş. Bizimkiler de beni arayıp onu söylediler ben de iyi olmuş o kadar gezmeseydiler ,onlar olmayacaksa haksızlık olurdu dedim. Annem şok oldu.
Bence haklı bir isyan 😂👍

Genckading

Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
3.657
5.122
Aslında benim o söylediklerim de çok yanlış ama artık kimseyi düşünmek istemiyorum galiba . 30 yaşındayım kendim çukurun çukuruna dusmusken bile hep başkaları için hayiflandim. Sanırım artık istiyorum ki birileri de benim yaşadıklarım için hayiflansin
Kimsenin bizi gördüğü ve düşündüğü yok herkes hayatına çok güzel devam ediyor bu saatten sonra ben kimseye üzülmem

Genckading

Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
3.657
5.122
Aşıdan bir haber var mı kızlar?

Genckading

Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
3.657
5.122
Hep bişey çıkarıyorlar , maksat yokuşa sürmek Allah inizdan bulun diyorum sadece
Güzel bir şey çıksa şaşardım zaten. Söylenecek çok şey var her gün onlar hakkında güzel dileklerimi sunuyorum..

Simal0401

Unutulacak dunler var ..
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2020
1.181
2.246
Güzel bir şey çıksa şaşardım zaten. Söylenecek çok şey var her gün onlar hakkında güzel dileklerimi sunuyorum..
Bizi çaresizce bu hale soktular , aynısını yaşasalar yeter de artar bile içimizi soğutmaya . Tek çare buydu sanki güvenim bitti iyice bunların bizi insan yerine koyduğu yok

Genckading

Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
3.657
5.122
Bizi çaresizce bu hale soktular , aynısını yaşasalar yeter de artar bile içimizi soğutmaya . Tek çare buydu sanki güvenim bitti iyice bunların bizi insan yerine koyduğu yok
Düğün salonlarının ne zaman açılacağı bile belli olurken bize resmen robot muamelesi yapıyorlar. Böyle bir sistem olamaz. İnsan en azından ne zaman ne yapılacağını bilse biraz rahatlat. Öylece belirsizliğe attılar ve ne haliniz varsa görün dediler. Ama bu yaptıklarını unutmayacağım. Söz hakkı geldiğinde gereken sözleri o zaman söyleyeceğim

Genckading

Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
3.657
5.122
Sağlık çalışanlarına dün yaklaşık 500000 besyuzbin aşı yapıldı.
Evet bende aşı bilgilendirme platformunu takip ediyorum. Bir an önce sağlıkçılar ve yaşlılar bitse de sıra gemilere gelse🙏

dgdln

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
9.661
15.609
Evet bende aşı bilgilendirme platformunu takip ediyorum. Bir an önce sağlıkçılar ve yaşlılar bitse de sıra gemilere gelse🙏
Gerçekten gemilere geleceğine inanıyor musunuz?
Ben onların süreçten mutlu olduklarını düşünüyorum. Biz bunları zaten koruyoruz aşıyı başkalarına yaparız diye düşünürler

Genckading

Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
3.657
5.122
Gerçekten gemilere geleceğine inanıyor musunuz?
Ben onların süreçten mutlu olduklarını düşünüyorum. Biz bunları zaten koruyoruz aşıyı başkalarına yaparız diye düşünürler
Evet inanıyorum aşılama listesinde sağlıkçılardan ve +65 yaş üstüden sonra ilk sırada msb yer alıyor. Ben msb Twitterdan yazılan her şeyi gördüklerine inanıyorum. Aşı geldiği halde gemiye gelmezse kimseyi tutamayacaklarını gayet iyi biliyorlar. Bu zamana kadar başka öneri bulmadan bu şekilde tutulmasını da bir şekilde anlayabiliyoruz ama aşı varken bunları koruyoruz yapmayalım demezler. Deseler de bu saatten sonra kimse anlamaz da kabul etmez de

dgdln

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
9.661
15.609
Evet inanıyorum aşılama listesinde sağlıkçılardan ve +65 yaş üstüden sonra ilk sırada msb yer alıyor. Ben msb Twitterdan yazılan her şeyi gördüklerine inanıyorum. Aşı geldiği halde gemiye gelmezse kimseyi tutamayacaklarını gayet iyi biliyorlar. Bu zamana kadar başka öneri bulmadan bu şekilde tutulmasını da bir şekilde anlayabiliyoruz ama aşı varken bunları koruyoruz yapmayalım demezler. Deseler de bu saatten sonra kimse anlamaz da kabul etmez de
Zaten istifa edip gidebilen gitti şuan orada olmak zorunda olmayan pek kimse yok. Ekonomik şartlarını ayarlayabilen kimse kalmıyo. Şuan şartlarımız uygun olsa ben de eşimin o şartlarda hapis hayatı yaşamasını bir saniye istemem. Üstelik bunu şuan onları bu duruma sokanlarda çok iyi biliyo. İstifalar işlerine bile geliyo. Dışarda adam mı yok personel alırız diye düşünüyorlar ama yeni gelenlerin de bişey bildiği yok. Eskilerin iş yükü birse on oldu. En büyük temennim hatalarını anlayıp doğru bir stratejiyle personelini aidiyet geliştirmesi eğer olmayacaksa da inşallah bizde şartlarımızı en kısa zamanda toparlariz