Askerdeki sevgilimden ayrıldım yeni biriyle tanıştım ama eski sevgilim arayıp ağlıyo ?

sevimlicosh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2021
659
1.250
25
Aldatılmış ve affetmişliğinize ek olarak, sizi anlamayan, değerli hissettirmeyen, işi gücü olmayan, sıkıntınızda arkanızda durmayan biri ile ayrılmaktan çok çok geç kalmışsınız. Asla vicdan yapmayın. Arkanıza bakmadan kaçın.

Diğer tanıştığınız kişi için de kendinize biraz zaman verin. Bitmiş bir ilişkinin ardından biraz dinlenin bence. Tanıştığınız kişi mantığınızla birlikte kalbinize de dokunmuşsa bunu zamanla hissedip devam edersiniz.
aldatmada mi var ?! kac bacim kac .o simdinaskerde ordayken uzakta baskasini bulamaz oyuzden senide elinde tutmaya calisiyor. yeni cocuktan hislandiysan onla devam et, iliski yeni bitince hemen yeni iliskiye baslanmaz diyenleei takma sanciyi ceken sen degilsin ex adam . sende sanci yokki kismetinde cikmis tepme bence
 

Nihal Shibuya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
2.591
7.400
41
Şarkısı var bunun, Hakan Altun yaptı. Askerdeyken ayrıldığı İclal Aydın'a. " Telefonun ucunda çaresiz bekliyorum. Bekliyorum ama gelmeyecek biliyorum. "
İlişkiniz zaten zayıfmıs, uzatmaları oynamışsınız. Araya askerlik girmiş. Kopmuşsunuz. Yoksa memlekette nice kadın sevgilisini, eşinin asker yolunu bekliyor. Askerlik vesile olmuş. Yanana olsaydınız da nihayi son buydu.
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-01-2022

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 51 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu 4 gün öncesine göre yaklaşık 2,5 cm daha uzun. Bacaklarınızda daha fazla yorgunluk hissedebilir ve varis gözlemleyebilirsiniz. Vücut ve kan hacminiz arttıkça, bacaklarınızda ve bacak damarlarınızda daha fazla baskı olur. Baş ağrıları, bulanık görme ve aşırı şişlik preeklampsi (gebeliğin ikinci yarısında gelişebilen hipertansiyon ve proteinüri ile kendisini gösteren rahatsızlık) belirtileridir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Dahliadivin

Ayar saniyenin peşinde koşmaktır 🕑
Pro Üye
21 Ocak 2018
5.355
13.339
29
Ben vicdan yapacak bisey goremedim zaten sorumsuz biri cimri bencil ve aldatma var ayrilmak icin dhaa ne olmasi gerekli? Hic uzulmeyin hayatimda baska biri var diyin yada engelleyin askerden gelince illa size ulasmaya calisirsa baska biri oldugunu soylersiniz ne üzülüyorsunuz sorumsuz adamin teki
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 175 gün geçti.