askkitabi -Karin germe Almanyada sira bende

Canım merhaba, bu yaz bende amaliyat olacam İsviçre'de yaşıyorum. Bu Yüzden birkarede iyi sonuç almak istiyorum. Yazılarının tamamını okudum ve sonucu görmek istiyorum. Beni izlermisin lütfen. Teşekkürler

slm
izlemeye aldim :))

merhaba yumurcakburcu,
evet hamilelikte maalesef kaslar ayriliyor ve onun onarimi ameliyatla olur. benim ki klasik karin germe ve aynizamanda kas onarimi yapildi. agrim fazla yoktu, ama hareket olarak zorlandim. ilk 5-7 gün yardimci gerek ayaga kalkmak ve yürümek icin. 1 haftadan sonra toparlaniyorsunuz ve 2,5 haftadan sonrada yavas yavas eski hayatiniza dönüyorsunuz. herkes degisik geciriyor. tabiki hapsirmak veya öksürmek gibi cok kötü agriyordu, yapmamak icin elimden geleni yapiyordum.

ama sonuc harika. bu ay 1,5 sene olacak. iyiki de olmusum. ben sadece Lipoyu Levent beyde yaptirdim. karingermeyi almanyada yaptirdim.
@yumurcakburcu
Canım neden fotolarını göremiyorum. Tekrar kontrol edebilirmisin?

merhaba Hulita,

ben almanyada oldum. izlemeye aldim. baktiktan sonra haber ver, sonra kapatiyorum tekrardan. H Hulita

Canım..çok güzel olmuş...güle güle kullan...bir de bu işi yurtdışında beceremiyorlar diyorlar!! Kapatabilirsin canım...Benim karnım taii ki çok çoook daha büyük maalesef senin önceki halinden ama yine de moral oldu bana da...tekrar teşekkürler

Canım..çok güzel olmuş...güle güle kullan...bir de bu işi yurtdışında beceremiyorlar diyorlar!! Kapatabilirsin canım...Benim karnım taii ki çok çoook daha büyük maalesef senin önceki halinden ama yine de moral oldu bana da...tekrar teşekkürler

rica ederim. hersey gönlünce olsun, umarim sende dogru dr bulursun ve benim gibi mutlu olursun sonucundan.

H Hulita

Slm herkese arkadaslar mini karın germe ve klasik lipo benimde cook istedigim birsey dr le görüşüp 9 marta ameliyat günü aldım ama heran vazgecebilirim lüttfen bana destek olun beni izlemeye alabilirmisiniz oncesi sonrası fotolarınıza bakayım bende paylaşabilirim

merhaba benim de dr um çoşkun bey kendisini iyi tanıyorum bir çok arkadaşımı da ona gönderdim kendimde 3 ya da 4 yıl önce laer lipoliz olmuştum sonuçtan çok memnundum ben aten çok zayıf bi kızım fakat bütün yağ göbekte toplanıyo benim sıkıntım buydu aslında belki de şansdı çünkü tek bi bölgeden aldı ve sonuç süper oldu taki hamilelik geçirene kadar bebişim çok iri bi bebekti ve benim göbeğim de haliyle çok büyüdü yine eski kiloma 5 ay içinde döndüm zaten e deli spor yapmaya başladım baktım bi bombelik var çoşkun beyi aradım o da burcu çok zayıf olduğun için kasların ayrılmış hamilelikte dedi iki yöntemi var 1. si klasik yntem 2 si endoskopik karın germe dedi kaslarımı dikip fazlalık deriyi alıcakmış zaten yağım çok çok azmış ölü deriyi sadece alıp işte kas dikme işlemi sie hangisi uygulandı acaba ve çok acılı bi operasyon mu yardımcı olursanı sevimirim

Merhaba. Bana özelden yazarmisiniz? Ben dr coskun beye ameliyat olmak istiyorum ama fiyatlar vaya bi ucuyo. Acaba siz nekadar ödesiniz? Lütfen cevap verirmisiniz?

Slm herkese arkadaslar mini karın germe ve klasik lipo benimde cook istedigim birsey dr le görüşüp 9 marta ameliyat günü aldım ama heran vazgecebilirim lüttfen bana destek olun beni izlemeye alabilirmisiniz oncesi sonrası fotolarınıza bakayım bende paylaşabilirim

Merhaba. Oldunuzmu ameliyati? Hangi doktora oldunuz?

X