Aslan burcu erkeği neden böyle davranır?

Beybirella

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2015
5
1
34
Aslan burcu olan bir erkek arkadasım var (sevgili değiliz). Ne yapmak istediğini bir türlü çözemiyorum. Bir kıskanıyor nereye gittiğimi kimle yazıstıgımı merak ediyor fakat yeri geliyor kanka ayagında davranıyor ve o şekşlde konusuyor. Benim ona ilgi duydugumu biliyor fakat beni kıskandırmak icin ugrasıyor. ama benimle zamanda gecirmeye calısıyor. Ne zaman duygusal konulardan konussak hep tartısıyoruz. Geçen gün bana bu konudan cok sinirlendi bagırdı cağırdı. Sevgilisi değilim böyle hareketlerde bulunuyor. Biz gece gec vakitlere kadar konusurduk. Kavgadan sonra artık benimle geceleri konusmaktan kacınıyor su üc gündür. Cünkü ciddi şeyler konusmak istemiyor sanırım. Ben şimdi napiyim? Egosu cok fazla ilgilenince benim cepte oldugumu düsündüğünü düsünüyorum. Bir kere araya mesafe koydum cok kızdı. Yediremedi. Cok kafam karıstı. Aslan burclarından olanlar yazsın ne olur.

Simdi illa butun bu huylari burcundandir diyemeyiz. Ama benim esimde aslan burcu. Ve benzer bazi davranislari var. Ozellikle bazen kiskanip, bazen kanka gibi takilma olayi var aslanlarda. Birde yere goge sigmayan bir efolari var ki, bununla basetmek guctur. Ozetle aslan burcu erkegi cok zordur. Aranizda birsey olsun istiyorsan, ondan daha guclu olmalisin her bakimdan. Aslanlar guclu kadinlarin pesinden kosar. Ve son olarak asla ama asla, cantada keklik olma ona. Gozunu kirpmadan ortada birakiverir insani.

Simdi illa butun bu huylari burcundandir diyemeyiz. Ama benim esimde aslan burcu. Ve benzer bazi davranislari var. Ozellikle bazen kiskanip, bazen kanka gibi takilma olayi var aslanlarda. Birde yere goge sigmayan bir efolari var ki, bununla basetmek guctur. Ozetle aslan burcu erkegi cok zordur. Aranizda birsey olsun istiyorsan, ondan daha guclu olmalisin her bakimdan. Aslanlar guclu kadinlarin pesinden kosar. Ve son olarak asla ama asla, cantada keklik olma ona. Gozunu kirpmadan ortada birakiverir insani.
Teşekkür ederim tavsiyen icin. Evet aynen öyle. Bunlara zoru oynamak lazım sanırım

Durun, benim ki Aslan ben cevap vereyim..:KK53:
Şaka bir yana burçla ilgisi olduğunu düşünmüyorum. :KK64:
Yoksa ego olayı tamam, ilgiyi çok sevdikleri de tamam, ama dengesiz tavrını bir şeye bağlayamıyorum.
Bu Aslan kişisi daha çok seni nereye koyacağını bilememiş gibi.
Çok mu yüz verdin sen buna?

ben de eşim de aslan burcuyuz ama bu saydıklarınız saçmalıkların hiçbirisi yok bizde
bence burç bazında değil de, karakter bazında düşünün...

Burç a baglamamani oneriyorum.
adam dengesiz bariz belli.
Birey olarak degerlendir..
kişiliginde gelgitleri var.

Bir ikizler kadini olarak su aslanlarda ne buluyorum bilmiyorum ama cekiyor aslanlar beni cekiyor. :rolleyes:

Cicim ben en son kendim gibi bir ikizlere yuz vereyim dedim, pisledi gitti. Yani bunun burcu yok. Yani burcu yok evet ama ikizler erkegi ayri bir illet belirtmeden gecemeyecegim. Senin adam seninle duzgun bir iliski dusunmuyor. Simdi bunu okuyunca uzuleceksin biliyorum, bogrune bir okuz oturacak. Ama dogrusu bu be guzelim. Aglaya zirlaya ogrendim bende. Bir is olacaksa zaten oluyor, boyle suruncemede kaliyorsa hic bir halt cikmiyor o isten,uzuldugunle kaliyorsun.

X