Aslan burcu erkeği neden ilgilenirken bir yandan da uzak duruyor?

Beybirella

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2015
5
1
34
Merhabalar arkadaşlar bir bucuk ay önce sınıftan aslan burcunde biriyle arkadaş olduk. Basta cok iyiydi herşey yavas yavas ilerliyordu. İlgisinden etkilendim ve ben de ilgilenmeye başladım. Aradan bir süre geçtikten sonra bize yakıstırmalar yapıldı bunu onunla paylastıktan sonra bir gün bana samimiyetimi yanlıs anladıgımı söyledi ama cok yakın davranmaya da devam etti hatta ben araya mesafe koymaya kalkınca cok sinirlendi. Tamam dedim yine eskisi gibi olalım ama bu sefer bana samimiyetini yanlıs anladıgımı söyledi. Bunu söyleyen insan ben biryere gittiğmde nereye gittiğimi kiminle erkek mi kızla mı soruyor. Ben telefonda yazısırken. Merak ediyor bakıyor. Hep o ilk yazıyor veya arıyor. Anlayacagınız benden uzaklasmak istemiyor.millet yakıstırma yaptıgında benimle sevgili gibi görünmekten rahatsız mı oldun diye sordu. Beni sürekli kıskandırmaya calısıyor. Sürekli tartısıyoruz sevgili gibi. Ben anlamadım ne olur yardım edin. Ne yapmaya çalısıyor

Aslan erkeği zordur:KK53:
Neyse ki ben kafese koydum, uysallaştırdım:KK45:
Burçla ilgisi var mı bilmem de ilişkiyi böyle sürüncemede bırakma, net ol. Bi gün aç konuyu, biz neyiz, bak böyle böyle davranıyorsun, ama ne olduğumuz belli değil de. Yani çok belirsiz bi durum. Ben dayanamazdım böyle bi ilişkiye, netlik seviyorum ben. Varsa var yoksa yok.

Biz bunu bi kere konustuk üstü kapalı o zaman biz böyle iyiyize getirdi. Bu konu açılınca da yani duygusal konular tartısıyoruz hep. Geçmişte yaşadıgı seylerden dolayı su an ciddi birşey düsünmediğini düsünüyorum ama o da sınırını bilmiyor bana karısıyor hep. Arkadaslarımın (erkek) esprilerine bile güldüğümde bozuluyor. Sürekli ilgi bekliyor fakat o bana adım atmıyor doğru düzgün. Niye böyle bencil anlamadım=(

Bu ne ya böyle?! Okurken s1k1ldim. Belirsizlikten hic hoslanmam. Net olucaksin. Kafasi karisik olabilir, tanimak istiyor olabilir ama böyle davranilmaz. Hem sana umut veriyor, hem yok yanlis anladin ayaklarina yatiyor. Bence sen biraz geri planda kal. Arama, sorma.

Biz bunu bi kere konustuk üstü kapalı o zaman biz böyle iyiyize getirdi. Bu konu açılınca da yani duygusal konular tartısıyoruz hep. Geçmişte yaşadıgı seylerden dolayı su an ciddi birşey düsünmediğini düsünüyorum ama o da sınırını bilmiyor bana karısıyor hep. Arkadaslarımın (erkek) esprilerine bile güldüğümde bozuluyor. Sürekli ilgi bekliyor fakat o bana adım atmıyor doğru düzgün. Niye böyle bencil anlamadım=(
O zaman bi süre ilişiğini kes.
Böyle bişey kabul edilmez yani. Ne demek biz böyle iyiyiz, Allah Allah:KK51:

X