aslan burcu erkeği ve kindarlık

greengirll

yok başlık falan
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2012
9.036
9.547
Arkadaşlar Aslan burcu olanlara ve tanıyanlara soruyorum:)

Eşim iyi bir insan ama şu kısasa kısas huyu yok mu...Mesela ben ne yapsam ona mutlaka onu bana yaşatıyor. Basit bir örnek vereceğim; daha önceden konu açmıştım; eşimin eli ağır yanı sarılırken vs canımı acıtıyor, o zaman kızıyorum çünkü cidden çok canım acıyor. O kadar sıkı sarılıyor ki kan akışım duruyor mesela, ya da nefesim kesiliyor. Bunu yaparken art niyet yok yanlış anlaşılmasın, ama belki ben hassasım bilemiyorum. Onu tersleyince de bir süre (hatta uzun bir süre) bana aynısını yaşatıyor, geçen gün atladım üstüne ay ezdin beni dur dedi, yaşlıyım ben falan diyor; çok bozuldum. Ben kin tutmuyorum, çabuk unutuyorum.

Kendi neye bozulduysa, bana da aynısını yaşatıyor.

Bu kin değil birine zorla empati kurdurmak.

Ayrıca ne nazlısınız yani karı koca çubuk yutmuş gibi gezin madem öyle evde :KK70:

Ben mesela unutuyorum yaşadıklarımı, o unutmuyor ve evet dediğiniz gibi zorla empati kurduruyor. Bu durumlarda beni sevmediğini düşünüyorum klasik bir kadın olarak:) Hatta beni sevmiyorsun diyorum, sorun çıkartmak için konuşuyorsun ne alaka diyor.

Bu kin değil birine zorla empati kurdurmak.

Ayrıca ne nazlısınız yani karı koca çubuk yutmuş gibi gezin madem öyle evde :KK70:

Peki sizce ne yapmalıyım, mesela o sarılana kadar hiç sarılmasam; hiç yaklaşmasam? Ne de olsa reddedileceğim ben onu reddettim ya empati yaptıracak ya:KK70:

Ay bezdim bu huyundan, çok da sabırlı, adamın içinde yönetme arzusu var hiç bitmeyen illa beni de yönetecek kendince :KK70:

Peki sizce ne yapmalıyım, mesela o sarılana kadar hiç sarılmasam; hiç yaklaşmasam? Ne de olsa reddedileceğim ben onu reddettim ya empati yaptıracak ya:KK70:

Ay bezdim bu huyundan, çok da sabırlı, adamın içinde yönetme arzusu var hiç bitmeyen illa beni de yönetecek kendince :KK70:
ha bi de evet yönetme arzusu.. kompleksli derken bunu kastetttim..
evin erkeği liderlik anacım :)
yönetiliyormuş gibi yap sen de:)

aslan burcu,
bencillll ve benci, kendini beğenmiş, kompleksli, eli inanılmaz sert, zevkine çok düşkün.
illallah!!!
iyidir ağırdır kalitelidir ama gel gör ki.. öle huylara sahipler ki..
görmezden gel gerçekten yokmuş gibi davran..
ahaha ben burçlara inanmazdım ama
eşim aslan ondan sonra inanmaya başladım
ben böyle burç görmedim yazdıklarınızın fazlası var
eksiği yok :kahve:

ha bi de evet yönetme arzusu.. kompleksli derken bunu kastetttim..
evin erkeği liderlik anacım :)
yönetiliyormuş gibi yap sen de:)

Aynen öyle miş gibi yapacağım :KK70: Aslan burcunun tüm özellikleri var eşimde, ben inanırım burçlara ve tüm özellikleri tutuyor.

Başka taktik vermek isterseniz alırım :KK70: Ben kova+yükselen başak ım biraz dengesiz yapıyor bu beni, kah mantıklı kah duygusal oluyorum. Biraz da sabit fikirli ve inatçıyım Başaktan gelen özellik:)

dibine kadar inananlardanım burçlara..
o kadar gerçek.. sadece yükseleni ağır basıyor bazılarının ki hepsi bu :)

ahaha ben burçlara inanmazdım ama
eşim aslan ondan sonra inanmaya başladım
ben böyle burç görmedim yazdıklarınızın fazlası var
eksiği yok :kahve:

Sizin burcunuz ne? Anlaşabiliyor musunuz? Taktik vermek isterseniz alırım. Eşim konuşmayı hiç sevmez, hep davranışla gösterir mesela. Benim bunu anlamam zamanımı aldı. Seni seviyorum demez, davranışla gösterir. Ben de söylesin isterdim ama artık kabullendim ısrar ettikçe söylemiyor çünkü:)

dibine kadar inananlardanım burçlara..
o kadar gerçek.. sadece yükseleni ağır basıyor bazılarının ki hepsi bu :)

Sosyal ilişkilerimizi yükselen burç, karakterimizi asıl burç etkilermiş. %1000000000 inanıyorum, hatta astroloji kitabı aldım derinlemesine öğrenmek istiyorum.

aslan burcu erkeği cilve tatlı dil yani tamamen oynacaksın ona içinden gelmiyorsa tabi.. bir de onun karşısında hep bakımlı hep can alıcı olacaksın.. öle davranmayı yani özür dilerim ama cilvelenmeyi bilebilirsen her dediğini yaptırırsın.

peki hiçbir zaman suçlarını kabul etmemeleri :kahve:

Kabul etmiyor gibi yapıyor ama sonra benim haklı olduğumu kabul ediyor:) Ben demiştim demiyorum o anlıyor zaten:) Başta bir kafasının dikine gider sonra benim dediğime gelir :KK70: Sonra da onu kendi fikriymiş gibi herkese söyler:KK70:

aslan burcu erkeği cilve tatlı dil yani tamamen oynacaksın ona içinden gelmiyorsa tabi.. bir de onun karşısında hep bakımlı hep can alıcı olacaksın.. öle davranmayı yani özür dilerim ama cilvelenmeyi bilebilirsen her dediğini yaptırırsın.

Bakım kısmı ok, tatlı dil kısmını da uygulamaya çalışıyorum. Teşekkürler :)

Sizin burcunuz ne? Anlaşabiliyor musunuz? Taktik vermek isterseniz alırım. Eşim konuşmayı hiç sevmez, hep davranışla gösterir mesela. Benim bunu anlamam zamanımı aldı. Seni seviyorum demez, davranışla gösterir. Ben de söylesin isterdim ama artık kabullendim ısrar ettikçe söylemiyor çünkü:)
ayy ben o tiplere ruh diyorum ruhhh :)))

Erkek kardesimm aslan burcu cok kindar evet ve hakikaten eli agır sakala kolumu sıkar canımı yakar. Denize gittik boguyordu beni saka yapıcam diye. Aslında herkesin saka anlayıs inin bir olmadgını anlasalar bence sorun kalkacak ortadan.

Arkadaşlar Aslan burcu olanlara ve tanıyanlara soruyorum:)

Eşim iyi bir insan ama şu kısasa kısas huyu yok mu...Mesela ben ne yapsam ona mutlaka onu bana yaşatıyor. Basit bir örnek vereceğim; daha önceden konu açmıştım; eşimin eli ağır yanı sarılırken vs canımı acıtıyor, o zaman kızıyorum çünkü cidden çok canım acıyor. O kadar sıkı sarılıyor ki kan akışım duruyor mesela, ya da nefesim kesiliyor. Bunu yaparken art niyet yok yanlış anlaşılmasın, ama belki ben hassasım bilemiyorum. Onu tersleyince de bir süre (hatta uzun bir süre) bana aynısını yaşatıyor, geçen gün atladım üstüne ay ezdin beni dur dedi, yaşlıyım ben falan diyor; çok bozuldum. Ben kin tutmuyorum, çabuk unutuyorum.

Kendi neye bozulduysa, bana da aynısını yaşatıyor.
Bende de var aslan burcu es ve ozelliklerini tasiyor eli cok agirdir sizin dediginiz gbi sakalari sert ama ben ona yapinca vurdun der asiri temiz kalplidir eli cok aciktir bugun buldum bugun yerim hesabida vardir ama dedigim didikcidir ve asla bunu kabuk etmez cok zordur aslan burcu erkegi allah bize sabir versin

X