Aslan Burcu 24 Temmuz - 23 Ağustos Aslan Burcuna En Uygun Eş Hangi Burçtan Olur Acaba Bilginiz Var mı ?

• Konu Sahibi aşksız prenses
  • Başlangıç Tarihi
A

aşksız prenses

Ziyaretçi
aslan burcuyum.ileride evlenmeyi düşündüğümde burcuma huy olarak en yakın bana en uyum sağlayabilecek hangi burç olabilir?bilgisi olanlardan yardım istiyorum?:1hug::1hug:

cannil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2007
5
0
58
ASKSIZ PRENSES GENC BAYAN, YAYLAR COK UYGUNDUR,YAY BULUNCA KACIRMA,DENE !! Ben de aslanim ama uygun bulamadim

A

aşksız prenses

Ziyaretçi
ASKSIZ PRENSES GENC BAYAN, YAYLAR COK UYGUNDUR,YAY BULUNCA KACIRMA,DENE !! Ben de aslanim ama uygun bulamadim

teşekkür ederim değerlendireceğim bu önerini.peki özet olarak yay burcunun özelliklerini biliyomusun en belirgin özellikleri ne?
:içelim:

cannil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2007
5
0
58
iyimser,uyumlu,bencil olmayan,aslanin hakimiyetine fazla karşı olmayan,mehametli özü iyi kişilerdir.fizik olarakta genelde düzgün ve zekidirler.sadece biraz fazla geveze olabilirler,bu kadar biliyorum.

B

bebişiiiim

Ziyaretçi
koç olarak bılıyorum eşimde koç çok şükür uyumluyuzda.gerçi ikiside lider ruhludur ama inatçılıktada üstlerıne yoktur ama sevgı olunca burcu takmıyon çok:)

A

aşksız prenses

Ziyaretçi
koç olarak bılıyorum eşimde koç çok şükür uyumluyuzda.gerçi ikiside lider ruhludur ama inatçılıktada üstlerıne yoktur ama sevgı olunca burcu takmıyon çok:)

haklısın tabi sevgi olunca burç falan takılmaz....ama koç burcu önerin için saol.a.s.

asinem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2007
90
0
41
bende aslan burcuyum eşimde akrepdiruyumumuz süper aman maşallah deyimde.en belirgin özelliği eşine değer verip saygı göstermesi ve çok çokda saygı beklemsidir.

hinnzir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2007
5
0
yay diorum başka bişi demiorummm yayların bana göre en sinir bozucu özelliği çok mantıklı olmalarıdır sen de onun haklı olduğu konularda senden daha zekice yaklaşıor die kabullenebilrsen gururuna hakim olursan yaydan daha iyisi yoktur.

xuxlxuxfet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2007
258
0

ben aslan burcuyum eşim yay uyum sağladığımız tek noktamız dahi yoooooooooook.senağlama

Demet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
994
3
34

bence asla ben aslan eşim koç 2 gün ii 1 gün kötüyüz ama vazgeçemiyozda birbirimizden

Demet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
994
3
34
ya bu arada sölemeyi unutmuşum aslan kadını ve oğlak erkeği çok ii geçinir bak tecrübe konuşuyo :KK43:((((((

B

bebişiiiim

Ziyaretçi
onlar tuzu bıberı ya önemlı olan anlaşmak sevgi sağlamsa vazgeçmek olmaz zaten:)valla kıtaplarda da yazıyo en iyi anlaşabıleceği burç koç dıye benım tarafımdanda onaylanmış oluyo:)

drydeu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2008
176
0
peki aslan kadını ile ikizler erkeği?

..nehir..

mutluyum ben mutluyum
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2008
693
0
31
evet evet aslan kadını ikizler erkegi nasil :) ????

AttaQue

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2007
2.750
17
Aslan burcu Boğa,Yengeç burcu ile çok iyi anlaşabilir , benim eşim Başak burcu , iyi anlaşıyoruz. Başak burcu evine bağlı olur , sadık ayrıca..
İkizler ve Yay burcu Aslan burcu ile çok iyi anlaşamaz diye biliyorum..