Aslan Burcu 24 Temmuz - 23 Ağustos Aslan Burcuna En Uygun Eş Hangi Burçtan Olur Acaba Bilginiz Var mı ?

• Konu Sahibi aşksız prenses
  • Başlangıç Tarihi
koç koç koç koç koç denenmiştir:KK51:

Kesinlikle akrep!

Her yeri mi görüyon bi kendini görmüyon!Kaç yeri yönetiyon site aleminin don kişotu..

Son düzenleme:
eşim yay boşanmaya kadar gittik..koç en güzel anlaştıın burç koç eski erkek arkadaşım koçtu ta ordan :)

Bence bir tek burçla bitmiyo bu iş. Yükselenler de önemli.

Mesela ben aslan burcuyum yükselenim balık ve birebir balık burcunun davranışlarını taşıyorum arada bir özgüven ve kibirde aslana dönüşüyorum.

Erkek arkadaşım balık burcu ve yükseleni aslan. Yürürken bile sanki yeri sallıyo ben buranın sahibiyim der gibi yürüyo. O da tam bir aslan gibi davranıyo. Kim kime uygun bilemem de bence bi insanı herşeyiyle tanıyıp kötü gördüğün huylarını da bir parça sen bir parça o fedakarlık edip kabul edince mutluluk geliyo. Bunu yapmak için de sahiden sevmek gerek. Burçlara bu aşamada inancım azalıyo :)

aslan burcuyum.ileride evlenmeyi düşündüğümde burcuma huy olarak en yakın bana en uyum sağlayabilecek hangi burç olabilir?bilgisi olanlardan yardım istiyorum?:1hug::1hug:

balık diye biliyorum ben. çünkü balık yönetilmeyi sever.

balık su grubu ama canım ateş ve su grubu hiç uyumlu olmaz diye biliyorum. bence aslan kadınına en uygun yay erkeği.

Cok zor ates grubuna hic bir burc uymuyor
ates x ates de cok zor
belki toprak grubu ama denemedim bilmiyorum... ! Bilenler yazsin

kesinlikle koç burcuu. sevgilim lise1 deyken görmüş beni ilk aşkıyım kendisinin vee aradan 11 sene geçti naaptı etti tavladı beni. hiç bırakmadı. :))

aslan kadını + koç burcu erkeği : aşk maksimum, uyum muhteşem :KK66:

Bir Aslan'ı yine bir ateş grubu kaldırabilir.. Özelliklede koç.. Kavga gürültü eksik olmaz ama birbirlerine duydukları aşk ve sadakat hepsinin üstünden gelir...

eş uyumlarında tek burç yeterli değil bana göre, mesela ben aslanım ama balıkla süper anlaşırım(kız-erkek) balıkta benimle harika anlasır mesela
yükselen ay burcu gibi etkenlerde dikkate alınmalı arkadaslar

bende aslan burcuyum su an ki sevgilim akrep ve mükemmel uyum içndeyiz :KK16:

X