Erkek İnfertilitesi At Kestanesi Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

karamelgzde

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2016
6
0
30
Kızlar merhaba.
Eşimde varikosel var bir ara GNC'nin at kestanesini kullandı ağrıları rahatladı fakat tekrar sipariş vermek istediğimizde hiçbir yerde bulamadık. Her yerde stoklar tükenmiş. Araştırdık biz de. Balen marka at kestanesi var kullanan var mı? Kaliteli midir? Bir konuda Çin'den gelen kalitesiz ürünlerin kullanıldığından bahsedilmişti Balen öyle midir? Ya da başka marka var mı sizin kullanıp da memnun kaldığınız?

merhaba,
benim eşimde de çok hafif düzeyde bir varikosel mevcut, bende birkaç gündür araştırıyorum at kestanesi kapsüllerini fakat güvenilir bir marka bulamadım.bu balen marka ürün her yerde satılıyor ama bende güvenemedim. bu arada siz bebeğiniz olmadığı içinmi kullanıyosunuz

merhaba,
benim eşimde de çok hafif düzeyde bir varikosel mevcut, bende birkaç gündür araştırıyorum at kestanesi kapsüllerini fakat güvenilir bir marka bulamadım.bu balen marka ürün her yerde satılıyor ama bende güvenemedim. bu arada siz bebeğiniz olmadığı içinmi kullanıyosunuz

Yakın zamanda ameliyat olacak sol taraftan. Şu an çocuk düşünmüyoruz daha çok ağrı için ve sağ tarafta da varikosel oluşmasın diye korumaya almak için. Balenin içeriğine baktık %20 aescin var onda da. Daha önce aldığımız GNC'de de %20aescin yazıyor. Sipariş verdik kullanacak bakalım...

inşallah faydasını görürsünüz. ama bunu sakın ihmal etmeyin. özellikle eşinizin sperm değerlerine baktırın. çünkü ilerleyen zamanlarda çocuk düşündüğünüzde bu büyük bir problem olarak karşınıza çıkabilir. bu arada balenin faydasını gördünüz mü ya da nasıl bi etki gördünüz bilgi verirseniz çok sevinirim

inşallah faydasını görürsünüz. ama bunu sakın ihmal etmeyin. özellikle eşinizin sperm değerlerine baktırın. çünkü ilerleyen zamanlarda çocuk düşündüğünüzde bu büyük bir problem olarak karşınıza çıkabilir. bu arada balenin faydasını gördünüz mü ya da nasıl bi etki gördünüz bilgi verirseniz çok sevinirim
İnşallah. Baleni yeni kullanmaya başladı. Ayrıca kendisi dar boxer giyerdi fakat dün beniş boxer giydi ve gün boyu dışardaydı. Ayakta kaldığı zamanlar da olmuş. Ona rağmen pek ağrısı olmamış. Geniş boxer aldık biz de. Eğer faydasını görürse bundan sonra geniş boxer giyecek.

Kızlar benm eşim ameliyat oldu fakat düzelme yok nuks etms sanırım bu at kestanesi ni kullansa ameliyata zarar verimi acaba

Merhaba at kestanesı kullandınız mu

X