Ataşehir'de danışmanlık şirketi

kutilke

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2011
15
3
Merhaba,
3 aylık kızım için bakıcı arayışına girdim. Ataşehir'de (Taçspor) oturuyorum. Nisan'da işe başlayacağım. Güvenilir bir danışmanlık şirketi vasıtasıyla bakıcı bulmayı umut ediyorum. Bu bölgeye hizmet eden bildiğiniz bir şirket var mı, bilgisi olanlar yardımcı olursanız çok sevinirim.

esintisam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2009
57
1
34
özelden msj atmak istedim ama atamadım bende ataşehir civarında oturuyorum şartlarınız nedir ne işle meşgulsünüz ön bilgi alamak isterim referans verbilirim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3069 gün geçti.

nurcihanay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2010
35
0
hala iş arıyormusunuz bana burdan ulaşabilirsiniz ..küçükbakkalköy civarında bakıcı arıyoruz

ssbaailesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2012
8
0
özelden msj atmak istedim ama atamadım bende ataşehir civarında oturuyorum şartlarınız nedir ne işle meşgulsünüz ön bilgi alamak isterim referans verbilirim

Merhaba,

6 aylık bebeğime bakıcı arıyorum. Küçükbakkalköy'de oturuyoruz. Hala iş arıyor musunuz?

kitty_n

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
808
1
Merhaba,
3 aylık kızım için bakıcı arayışına girdim. Ataşehir'de (Taçspor) oturuyorum. Nisan'da işe başlayacağım. Güvenilir bir danışmanlık şirketi vasıtasıyla bakıcı bulmayı umut ediyorum. Bu bölgeye hizmet eden bildiğiniz bir şirket var mı, bilgisi olanlar yardımcı olursanız çok sevinirim.

merhaba.suadiye de sadece 1 aylığına yardımcı arıyoruz hala iş arayışınız devam ediyor mu?