Doğuma Hazırlık atta çantası

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
E

EU2

Ziyaretçi
kızlar bebeğim için atta çantası alıcam netten biraz araştırdım ama kullananlarada sormak istiyorum ben bakım çantası gibi olanlardan hani şu biberonluk alt açması fırtı zırtı olanlar varya çok beğenmedim ben onları beğendiklerimde çok pahalı bi tane spor çanta beğendim onda böle bölmeler gözler yok tabiii ama onunda kullanışlı olucağını düşünüyorum sizce???

ben de senın gibi karasızlık içinde kaldım...bakım çantaları benım de hoşuma gitmio,hele şu ayılı,bebekli,cicili bicili çantaları hiiç sevmıyorum,diğerleri de gercekten pahalı ama sanırım 1 kere alıp ii bişey almakta fayda var....

Cnm, bende sonradan kullanamayacağım bir çanta almak istemediğim için kararsızlık içindeydim.Bir ara acaba kol çantaları artık zaten nrdeyse valiz gibi öyle mi kullansam diye düşünüyordum ama sonra chicco nun omuzdan asmalı çantasını gördüm içinde 6 tane chicco ürünüyle birlikte 55 tl ye aldım.tavsiye ederim.Zaten chicco nun bebek ürünleri o fiyata geliyordu çanta bedavaya geliyor hemen hemen.

ayyy evet onlar ne öle dimi kro kro:)nıke da bir çanta beğendim 60 lira çok güzel bir çanta evladiyelik:) çocuk büyüyünce spor çantasıda yapabilir hem kaliteli hem şık hemde nıke yani beni düşündüren kullanışı o yüzden karar veremiyorum :KK43:

ben de chicco nın kı var ve çok memnunum o klasıkler benım de hiç hoşuma gıtmıyordu

chicconu simdi canta hediyeli seti var 38 e kadar bulabilen var ben 45 aldım kullanıslı görünüyor

ayyy evet onlar ne öle dimi kro kro:)nıke da bir çanta beğendim 60 lira çok güzel bir çanta evladiyelik:) çocuk büyüyünce spor çantasıda yapabilir hem kaliteli hem şık hemde nıke yani beni düşündüren kullanışı o yüzden karar veremiyorum :KK43:

sanıyorum aynı çantayı beğendik ..:) ben o çantayı aldım..nıke'ın..60 tl ye..kullanışlı olduğunu düşünüyorum.en azından daha sonrası için spor çanta olarakta kullanılabilir...

chicconu simdi canta hediyeli seti var 38 e kadar bulabilen var ben 45 aldım kullanıslı görünüyor
bende baktım ona burda 50 lira güzel fena değil ama ne biliyim yaa spor bi çanta daha iyi olur die düşünüyorum genelde eşim taşıycağı için onada yakışsın istiyorum:)saol cnm...

sanıyorum aynı çantayı beğendik ..:) ben o çantayı aldım..nıke'ın..60 tl ye..kullanışlı olduğunu düşünüyorum.en azından daha sonrası için spor çanta olarakta kullanılabilir...
aaaa ciddimisin:) benim baktığım çantanın iki rengi vardı gri ve lacivert ben griyi beğendim seninki ne renk?

dscn5933.jpg

canım ben böyle bişey almayı tercih ettim..belki sana fikir verebilirim...yakından çektiğim için küçük gibi görünebilir ama günlük gezmeler için gayet iyi bir ebata sahip...içinde ıkı bölmesi var..

dscn5933.jpg

canım ben böyle bişey almayı tercih ettim..belki sana fikir verebilirim...yakından çektiğim için küçük gibi görünebilir ama günlük gezmeler için gayet iyi bir ebata sahip...içinde ıkı bölmesi var..
cnm seninkide güzel güle güle kullan ben çapraz kullanımlı bir çanta istiyorum omuz çantalarıyla rahat edemiyorum saol tavsiyen için...

Atta çanta setini aldım niveanın ürünleri çok iyi ve çok güzel kokuyor çantasıda hoş ben zaten sırt çantası istiyordum biberonluk yok ama alt açması iyi netten 54 tl ye sipariş vermiştim çanta geldiğinde gözüme küçük görünmüştü ama şimdilik yeterli epey malzeme alıyor tavsiye ederim içindeki ürünler ile gayet hesaplı ve kullanışlı

Ben de çanta konusunda çok kararsız kaldım.Etrafta annelerin koca koca çantaları taşımakta nasıl zorlandığını gördüğüm için gerektiğinde sırt çantası olarak kullanabileceğim, gerektiğinde de çek çekli olarak kullanabileceğim bir çanta almayı düşündüm.Dün akşam aradığım çantayı buldum sanırım :) Adidas'ta çekçekli bir sırt çantası...Bir bölmesi fermuarlı, iki bölmeli. İşime yarayacağını düşünüyorum. Doğuma 2 hafta kaldı bu arada...

X