🌷 Aura Nedir? Gerçekten Var Mıdır? Nasıl Aura Rengimizi Hesaplarız?🌷

Zaten iyi niyetinizi sezdim ondan kötü düşünmedim Hoppa

Sevdiğim bir ablam aslında bu aura işine yönlendirdi beni. Kendisi insanları analiz ediyor, enerjilerini ve auralarını görüyor bahsettiğiniz kişi gibi. Benim de merakım olduğunu görünce bu konuda bolca sohbet etmeye başladık. Beni eğitiyor gibi işte :KK36: Bakalım ben daha çırağım bu işlerde ama kendisi oldukça büyük bir enerji ve aura potansiyelimin olduğunu ve doğru yerlere yönlendirmem gerektiğini söyleyip duruyor :-)
Açığa çıkmışsa hiç durmayın zaten. Bu konuya giren bir daha çıkamaz zaten. Yaşam biçimine dönüşüyor.

Cumartesi Access Bars eğitimim var o konu beni beden alıyor çok heyecanlıyım. Eğitim almadınızsa bir rehber eşliğinde daha çok enerji alanınızı açmayı tavsiye ederim. Ben 2 senedir içime sinen ve enerjimin aktığı eğitimlere katılıyorum. Yolun sonu yok hep devam ediyor. Size de başarılar dilerim

Açığa çıkmışsa hiç durmayın zaten. Bu konuya giren bir daha çıkamaz zaten. Yaşam biçimine dönüşüyor.

Cumartesi Access Bars eğitimim var o konu beni beden alıyor çok heyecanlıyım. Eğitim almadınızsa bir rehber eşliğinde daha çok enerji alanınızı açmayı tavsiye ederim. Ben 2 senedir içime sinen ve enerjimin aktığı eğitimlere katılıyorum. Yolun sonu yok hep devam ediyor. Size de başarılar dilerim
Çok teşekkür ederimm şimdilik daha çok çakralara ve çakra noktalarımı açmaya odaklanıyorum ama o alana da yönelicem yakın zamanda çok seviyorum çünkü. Size de başarılar ve kolaylıklar dilerim. Hoppa

Merhaba Kadınlar Kulübü Ailesi!

-ˋˏ ༻❁༺ ˎˊ-
windflower geri döndü! Yehuu!
:KK73:
Blogumsu yazılarıma biraz ara vermiştim, kusuruma bakmayın. Yazmayı bırakmayı düşünmüyorum sadece bu aralar biraz rahatsızdım, yeni yeni düzene girmeye başladım. Bir de yazılarıma pek geri dönüş alamıyorum, insanın modu düşüyor tabii ki yani o kadar özene bezene araştırma yaparak yazıp da geri dönüşün düşük olması üzüyor biraz. Olsun, gene de geri dönüş yapan değerli insanlar var onlara çok teşekkür ederim. Belki bir gün ben de büyük bir kitleye ulaşabilirim.
Bugün aura nedir, bir mit mi yoksa gerçekten var mı onu inceleyeceğiz. :KK54:

-ˋˏ ༻❁༺ ˎˊ-
  • Aura Nedir?
Auranın sözlük anlamına baktığımızda karşımıza şöyle bir tanım çıkıyor: 'Kişiyi çevreleyen gözle görülmez enerji veya atmosfer' Günlük hayatta kullanımı ve anlamı insanın enerjisini canlılık ve parlaklığını ifade etmek için kullanılan bir terimdir.

• Gerçekten aura diye bir şey var mı?
Elbette var. Bir ortama girdiğinde tüm gözlerini üstüne çeken, ilk görüşte içinizin ısındığı veya daha tanımadan gıcık kaptığımız o insanlar var ya, hah işte hepsi bu auradan dolayı. Gün içerisinde yaşadığımız olaylardan, iletişim kurduğumuz insanlardan hatta yiyip içtiğimiz şeylerden bile auramız etkileniyor. Biriyle tartışıyoruz modumuz düşüyor ya da iltifat alıyoruz bir anda enerjimiz artıyor. Bilinçaltımız bile auramızda önemli bir etken.

• Aura Rengimizi Hesaplayalım!
Bilimsel olarak kanıtlanmamış olsa da auramızı yani aura taban rengimizi numeroloji yardımıyla hesaplayabiliyoruz. Numerolojide her sayı bir renkle ilişkilendirilmiştir. Buna göre;

1. Kırmızı
2. Turuncu
3. Sarı
4. Yeşil
5. Mavi
6. Indigo
7. Mor
8. Pembe
9. Bronz
11. Gümüş
22. Altın

Yaşam yolu numarasıyla aura rengimizi bulabiliriz. Yani, numerolojinin yalancısıyım ben öyle diyelim. :-) Doğum tarihimizi gün, ay yıl şeklinde bir kağıda yazalım. Örneğin 10 Ocak 1970 doğumlusunuz. Sayıları topluyoruz. 10+1+1970= 1981 çıkıyor. Bu elde ettiğimiz sayıda her basamağı topluyoruz. 10 elde ettik mi. Bu sayıyı da tek basamağa indirgiyoruz. 1+0=1 yani bu kişinin aura rengini kırmızı olarak belirliyoruz.

Tek basamağa indirgemede 2 istisna var. Eğer toplamlar 11 veya 22 çıkarsa teke indirgemiyoruz. Bunlar özel sayılardır. Numerolojide de ana sayılar olarak nitelendirilirler.

Şimdi renge göre aura özelliklerini açıklayalım:

Kırmızı: Tonlarına göre oldukça farklı şekillerde yorumlanan kırmızı, koyu olduğunda kişinin o an sinirli, huzursuz ve gergin olduğunu gösteriyor. Ayrıca kırmızın koyu tonları ihtiras ve bencillikle de örtüşüyor. Ancak ateşin renginin açık tonları kişiyi besleyen hırs ve azmi betimlerken kişinin oldukça öz güvenli ve cesur olduğunu da simgeliyor.

Turuncu: Maceraperest insanları etrafını çevreleyen turuncu, yeni deneyimler içerisinde olan heyecanlı kişilere eşlik ediyor. Yeniliklere önem veren, pozitif insanların çevresinde görülen bu renk, parlak olduğunda cinsel isteği simgeliyor. Bunun yanı sıra arkadaş ortamlarında da turuncu renk kişileri çevreleyebiliyor.

Sarı: Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seven insanlarda daha fazla görülen bu renk, değişken bir yapıyı da temsil ediyor. Öz güveni yüksek ve zeki insanların da aura rengi olarak bilinen sarının canlı tonları, kişinin parlak bir fikir geliştirme sürecinde olduğunu gösterirken bu rengin mat tonları da kişinin zihnini istemediği konuların işgal ettiğini temsil ediyor.

Yeşil: Doğanın rengi olan yeşil, söz konusu aura olduğunda da denge ve uyumu simgeliyor. Canlı yeşiller kişinin bulunduğu ortama denge getirdiğini gösterirken rengin giderek koyulaşması güvensizlik gibi duyguların kişiyi çevrelediğini simgeliyor. Kendini geliştirmeye açık, insanların fikirlerine önem veren kişilerin enerji dalgaları yeşil ile gözlemleniyor.

Mavi: Sanatçıların aura rengi olarak da bilinen mavi, iletişim yeteneği yüksek, pozitif ve canlı bir ruh haline sahip olan kişilerde sıkça görülebiliyor. Her bir tonunun bambaşka bir ruh halini simgelemesi oldukça önemli olduğu gibi koyu tonları karamsar anlarda ortaya çıkabiliyor. Açık tonları ise hayaller kuran kişilerin etrafını sarabiliyor.

İndigo: Bu rengi taban rengi olarak belirlemek güç olabilir çünkü kimi zaman neredeyse mora kaçar. Sıcak, şifa veren ve doyurucu bir renktir. Taban rengi indigo olan kişiler genellikle insani yardım konularıyla ilgilenirler. Başkalarına yardım etmekten hoşlanırlar, sevdikleri insanlar çevrelerindeyken çok büyük mutluluk yaşarlar. İndigonun negatif çizgisi "hayır" demeyi becerememeleridir. Bu tür insanlar başkaları tarafından çok rahatça kullanılır.

Mor: Asalet ile eş anlamlı olan mor, aura rengi olarak da kişinin maneviyat ile kurduğu yakın bağı temsil ediyor. Kişinin spiritüel ve maneviyat gibi konularla ilgili olduğu anlarda çevresinde görülen bu güçlü rengin açık tonları aydınlanmayı simgelerken daha koyu tonları kazanma isteğinin bir göstergesi olabiliyor.

Pembe: Merhametli ve kibar insanların etrafını çevreleyen bu pozitif renk aynı zamanda sevgi dolu insanların da enerji dalgalarının görünen kısmını oluşturuyor. Hayal gücü yüksek olan kişilerde de görülen pembe aura rengi, aşık insanların yaydığı enerjiyi sembolize ediyor.

Bronz: Bu, genellikle bir sonbahar tonudur ve neredeyse paslı olan görünümü son derece çekicidir. Taban rengi bronz olanlar sevgi dolu, başkalarına özen gösteren, insancıl ve yardımsever insanlardır. Yumuşak kalpli ve cömerttirler. Sonuç olarak da sık sık başkalarının baskısı altında kaldıklarından 'hayır' demeyi öğrenmeleri gerekir.

Gümüş: Gümüş, aurada sık rastlanan bir renk olmasına karşın taban rengi olarak pek sık rastlanmaz. Taban rengi gümüş olan insanlar büyük fikirlerle doludurlar ama ne yazık ki bu fikirlerin pek çoğu pratik değildir. Bu insanların genellikle yeterince motivasyonu yoktur, hayalperesttirler, düşlerini gerçeğe dönüştüremezler. Ancak bir kez motive olup da takip etmeye değer bir fikir yakaladıklarında, bu kişilerdeki gelişmeler izlemesi sevinç veren bir başarı haline dönüşür.

Altın: Bu, taban rengi açısından en güçlü renktir. İnsanlara geniş boyutlu projeleri ve kafalarına koydukları herşeyi gerçekleştirme becerisi verir. Karizmatik, çok çalışkan, sabırlı ve kendilerine amaç belirleyen kimselerdir. Yaşamda en büyük başarılarını geç kazanırlar. Azizlerin ve öbür tinsel kişilerin başlarının çevresindeki halenin genelde altın rengi olması boşuna değildir, bu onların sonsuz potansiyelini gösterir.

-ˋˏ ༻❁༺ ˎˊ-
Bir sonraki konumuzda görüşmek üzere!
-ˋˏ ༻❁༺ ˎˊ-
22 çıktı benim. Bu ne anlama geliyor? Özel sayılar ne demek? Kafamda deli sorular😅

22 çıktı benim. Bu ne anlama geliyor? Özel sayılar ne demek? Kafamda deli sorular😅
Ayyy sizin aura taban renginiz altın oluyor 22 sayısına göre :KK73:
Sınırsız potansiyel demek yani enerji açısından da taban aura açısından da oldukça zenginsiniz demek Hoppa
Manevi değerleriniz çok yüksek olmalı anladığım kadarıyla, bir de üzerinizde koruyucu çok güç var (İnşallah :nazar:) :KK36:

Ayyy sizin aura taban renginiz altın oluyor 22 sayısına göre :KK73:
Sınırsız potansiyel demek yani enerji açısından da taban aura açısından da oldukça zenginsiniz demek Hoppa
Manevi değerleriniz çok yüksek olmalı anladığım kadarıyla, bir de üzerinizde koruyucu çok güç var (İnşallah :nazar:) :KK36:
Özel mesaj gönderme kapalı sanırım. Özel mesaj gönderebilir miyim? 🤗

X