Auzef çocuk gelişimi bölümü

Merhabalar ben 7 sene önce aöf işletme bölümünden mezun oldum istanbul üniversitesi 4 yıllık çocuk gelişimi bölümünü okumak istiyorum ama kayıtlar işleyiş nasıl oluyor okuyan arkadaşlardan yardım rica ediyorum cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim :)
Online kayit yaptiriyorsunuz auzefin sitesinden. Sizden istenilen kimliktir diplomalardir onlari taratip gonderiyorsunuz. Harc parasini oduyorsunuz ders secimini zaten universitenin kendisi yapiyor. Uygulamasini indirip ders kitaplarini oradan gorebiliyorsunuz.

Merhaba arkadaşlar. Aksis dersler kısmında 7 ders görünüyor benim.Otomatik muafiyet olmayacak mıydı ? Tarih, Türk dili falan görünüyor. 🙄
Mezunsanız otomatik silinecek. İlk gün olduğu için gecikmeler olabilir merak etmeyin.

Mezun değil hala okuyorsanız onaylı transkript yükleyeceksiniz sisteme.

Ben de cok az bakabildim daha.Konular çok ve ozellikle anatomi de yabanci kelimeler fazla.Son haftaya birakmamak lazim.Birbirimize gaz verelim burdan :)
Evet çok fazla Latince tıbbi terimler çok..
Aslında Anatomi dersi alanlar (başka sağlıkbölümde)
Anatomi çok eğlencelidir dediler.
Evet

Ben anatomiye biraz bakayım dedim 2 sayfa okudum direkt unuttum bile çocukla uğraşmaktan pek çalışamıyorum desem yeridir :)

X