Avangard koltuk takimi ne yapsam fikir

kivvi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2013
248
28
Merhaba kizlar benim daha 2 senelik bile olmayan siyah avangard modellerden tasli sacakli koltuk takimlarim var ben 4 bin tl almistim internetten bakabilirisnizn 5 bin 6 bin tl den assa degil yeni eve tasinacagim 10 gun icinde kendime koltuk siparsi verdim eve gitmemi bekliyo gelmek icin... ben bu koltuklarimi satsam mi diyorum yani 2.el mobilyaci ne kadara alir benden bilgim yok hic daha once hic birsey satmadim.. yada duyorum benim koltuklar baya buyuk bir tanidigm var evi cok kucuk asla sigmaz onun yerine diyorum bisiyle takas yapsam koltuklari zaten daha ufak tefek koltuk la yada kose takim vs.. o kisiye mi hediye etsem o koltuklari.. bir akil lutfen kizlar ben tasinirken bir cok esyami verecegim o kisiye yatak odam vs..yatak odasi takimimida 3 sene once aldim daha o da siyah beyaz sizce yapa bileceklerim neler yani bunlari yapacak site falan var mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba kizlar benim daha 2 senelik bile olmayan siyah avangard modellerden tasli sacakli koltuk takimlarim var ben 4 bin tl almistim internetten bakabilirisnizn 5 bin 6 bin tl den assa degil yeni eve tasinacagim 10 gun icinde kendime koltuk siparsi verdim eve gitmemi bekliyo gelmek icin... ben bu koltuklarimi satsam mi diyorum yani 2.el mobilyaci ne kadara alir benden bilgim yok hic daha once hic birsey satmadim.. yada duyorum benim koltuklar baya buyuk bir tanidigm var evi cok kucuk asla sigmaz onun yerine diyorum bisiyle takas yapsam koltuklari zaten daha ufak tefek koltuk la yada kose takim vs.. o kisiye mi hediye etsem o koltuklari.. bir akil lutfen kizlar ben tasinirken bir cok esyami verecegim o kisiye yatak odam vs..yatak odasi takimimida 3 sene once aldim daha o da siyah beyaz sizce yapa bileceklerim neler yani bunlari yapacak site falan var mi

Canim fotografini koysana merak etdimm koltuklarii)

Yazdigimi ben de anlamadim.. cok karisik yazmisim Koltuklarimi 2.el esya alan bir dukkana satsam 4 bine aldigim koltuga kac para verir.. komsum tanigim bir arkdasim var ona bunlari vereyim dedim ama genis koltuklar asla sigmaz evine arkdasimin o yuzden satip parasiyla ona bir koltuk mu alsam hediye ufak tefek bir koltuk... yoksa biriyle takas yapsam bu koltuklari bunun icin uygun bir site var mi ve hangi secenek sizce ben yatak odami da giderken ona vermeyi dusunuyorum ama oda sigmiyo evine artik gardrobu baska odaya koyar sizce ne yapayim

Birde takas daha mantikli gibi geldi bana belki bu modeli beyenen su an almak icin pek musait olmayan birileri vardir yani 2 kisi memnun olur gibi dusundum.. ama satis iside uydu aklima zaten satsam dahi cok yuksek bir fiyat istemeyecegim yani arkadasima gene bir koltuk alacak kadar isteyecegim iste bilemedim sizce mantikli olan ne anlayamadim

evet foto koy bakalım,

Ben kimsenin ev eşyasını kullanmam.
Biriyle ev eşyasının takasına girilmesi çok ama çok tuhaf.

Kizlar foto nasil koyucam bir tarif etseniz simdiye kadar hic resim koymadim

Ben kimsenin ev eşyasını kullanmam.
Biriyle ev eşyasının takasına girilmesi çok ama çok tuhaf.

canım burda deger biçeceğiz o da satacak bir şekilde takas olmaz zaten yeni koltuk siparişi verilmiş

sahibinden.com a koymasını önerebilirim

Kizlar foto nasil koyucam bir tarif etseniz simdiye kadar hic resim koymadim

mesajları cevaplarken altta eklenti ekle var ordan yapıyorsun

Kizlar ben kendime istemiyorum zaten ben evimden tasinicam kendime yeni koltuk siparsi verdim yeni evime gelecek ben sadece fikir aldim dedigim su arkadasima verecegim koltuklarimi onun evi cok kucuk sigmaz ona bende diyorum ki satsam mi daha mantikli gene parasiyla ona alacagim evine sigacak olcude bir koltuk yoksa bu modelleri beyenip aklinda olan ama henuz alamamis birinle takas mi etsem diyorum gene o kisinin evine sigabilecek bir koltukla iki turlude benlik bir durum degil sadece fikir istedim ama kendimi ifade edemedim galba sahibindene koyayim o zaman ayrica takas olur falan diyede yazayim yani ben aslinda 1 tasla 2 kus istedim anlatamadim ama kendimi

Bunlar resimleri daha once ayrinti olarak cekmistim su an evde degilim dier evdeyim ayrinti resim sadece bunlar 1 tane 3 lu 2 tekli ve 1 puf seklinde

Eklentiler

• $1405078790384.jpg
    $1405078790384.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 72
  • $1405078815461.jpg
    $1405078815461.jpg
    20,8 KB · Görüntüleme: 62
  • $1405078836702.jpg
    $1405078836702.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 73
  • $1405078884930.jpg
    $1405078884930.jpg
    33,5 KB · Görüntüleme: 67
  • $1405078908506.jpg
    $1405078908506.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 69
İkinci el çok ucuza alır:KK14:
verdiği fiyatı duyunca aman vereyimde hayrım olsun dersin

Son düzenleme:
Camlar surekli acik oldugu icin ve ustu surekli ortulu oldugu halde yaramazim biraz tug yapti resimde goruldugu kadar ama yikama makinasiyla 1 toz dahi kalmiyo tabi siteye koydugum zaman becerikli bir hanim denk gelirse siler gene temizlenir

İkinci el çok ucuza alır:KK14:
verdiği fiyatı duyunca aman vereyimde hayrım olsun dersin
http://www.kadinlarkulubu.com/images/smilies/2rh4cc0_th.jpg.gif

Nekadara alir mesela hic bilmiyorum cunku hic birsey satmadim canim...

Kizlar hic fikir vermiyosunuz ne kadar yazayim siteye sizce

Bunlar resimleri daha once ayrinti olarak cekmistim su an evde degilim dier evdeyim ayrinti resim sadece bunlar 1 tane 3 lu 2 tekli ve 1 puf seklinde

canım sen bunları hayrına ver

pek muşteri bulamayabilirsin

canım sen bunları hayrına ver

pek muşteri bulamayabilirsin

Canim ben zaten hayrima vericem:) ama verecegim arkdasimin evine sigmiyor bende onun icin makul bir fiyat yazayim ya satilsin satilan parayla ufak birsey alayim arkadasina yada onun evine sigabilecek bir koltikla takas olsun dedim..

X