Doğuma Hazırlık Avcılar-Beylikdüzü Bölgesinde Hastane ve Doktor Tavsiyesi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Sizce olsanız doğum için hangi hastaneyi seçerdiniz?

• Avcılar Medicana

• Avcılar Hospital

• Avcılar Anadolu Hastanesi

• Beylikdüzü Kolan

• Beylikdüzü Medicana

• Beylikdüzü Acıbadem

• Beylikdüzü Medilife

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

perisa10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2015
2
0
36
Avcılarda oturuyorum. Hamileliğim henüz başındayım. Daha önce sorunlu bir hemilelik geçirdiğim için hastane ve doktor konusunda biraz hassasım. Avcılarda ve Beylikdüzü bölgesinde önerebileceğiniz soyguncu olmayan, temiz ve güzel bir hastane var mı? Ayrıca bu hastanede sizin veya yakınlarınızın gidip memnun kaldığı, önerebileceğiniz iyi bir kadın doğumcu var mı? Sırf vurgun yapıp para alabilmek için değil, gerçekten gerektiğinde sezeryan yapan doktor lazım..

Hastane politikalarının hemen hemen her hastanede aynı olduğuna inanıyorum ancak doktor seçimi önemli. Ben tavsiye üzerine beylikduzu kolan da nihan tosun a gidiyorum ve aşırı memnunum. Aralarda şikayetim olduğunda gittiğim para almadığı çok oldu. En ufak birseyden suphelense özel rica ile beni tekrar ayrıntılı ultrasona sokturdu vs. Tatlı dilini vs sayiyorum bile. Ben kendisinden çok memnunum.

Elif hanım bende Beylikdüzü kolan mehmet alicige gidiyorum nihan hanımı çok.duydum ama bir turlu sıra bulamadım ancak suanki dokyorumdanda memnunum acaba doğum fiyatları hakkında bilginiz varmi

Elif hanım bende Beylikdüzü kolan mehmet alicige gidiyorum nihan hanımı çok.duydum ama bir turlu sıra bulamadım ancak suanki dokyorumdanda memnunum acaba doğum fiyatları hakkında bilginiz varmi
Henüz hiç konuşmadım. Bu cumartesi randevumuz bilgi almayı düşünüyorum ancak bizim özel sigortamiz var. Normalini sormak lazm

Henüz hiç konuşmadım. Bu cumartesi randevumuz bilgi almayı düşünüyorum ancak bizim özel sigortamiz var. Normalini sormak lazm
Bende cumartesi şeker yüklemesi için gidicem yarın soriyim SSK yok bizde nihan hanımdan nasıl randevu alabiliyorsunuz ben alamıyorum hep dolu

Beylikdüzü medilife hastanesi selda hanıma gidiyorum. Normal doğum 750 zorunlu sezeryan 1500 isteğe bağlı 2000 tl.
sgklı fiyatlar. Hastaneden ve doktorumdan memnunum :)

Sordum kolan hastanesine ücreti normal doğum 1000 zorunlu sezeryan 1400 biz istersek sezeryan 2000 tabi yılbaşından sonra artış olurmu bilmiyorum

Beylikduzu Medilife ya selda hanımı kesinlikle tavsiye ederim gerekli gereksiz randevu vermiyor testler için sağlık ocağına yönlendiriyor güler yüzü ilgisi süper zaten

Beylikdüzü Medilife, Burcu Betül Kazdal. Henüz doğum yapmadım ama kendisi çok iyi bir doktor. Gebelik öncesi 1 yıllık tedavi süremizi de onunla yaşadık. Şimdilik memnunum inşallah böyle devam eder. Ben test, muayene vs ücretlerin de kolan a göre iyi olduğunu düşünüyorum. Bu arada arkadaşlar doğum ücretlerini yazmışlar. Bu fiyata mesai dışında doğum olursa doktoru evden çağırtmak dahil mi hariç mi? Çünkü öyle bir durumda ek ücret talep ediliyor diye biliyorum...

X