Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Avcılar'da bakıcı ve ev işlerine yardımcı arıyorum

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

cmr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
378
4
merhaba bayanlar,

Avcılar'da oturuyorum, 1 haftaya kadar doğum yapıcam,

bebek bakımında ve ev işlerinde bana yardımcı olacak 30-35 yaşlarında birini arıyorum.

ilgilenen olursa bana özelden msj atabilir.

valla ne iyi oldu benim bir komşum var oda iş bakıyordu. kendisi avukatın yanında çalışmıştı 2 çocuğuna bakmıştı güvenilir iyi bir insan. 2 çocuğu var araba taksiti için çalışmak zorunda. avcılarda oturuyo. ilgilenirseniz numarasını verimxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxadı aslı

Son düzenleyen: Moderatör:
merhabalar bende daha önce anaokulunda ve çocuk organizasyonu yapan firmada yöneticilik yaptım 4 yıllık üniversite mezunuyum annelik ve bebek bakımı seminerlerine katıldım bir anne çocuk portalında danışmanlık yaptım.beylikdüzünd eoturuyorum.2 yaşındkai oğlumla birlikte ona kardeş olacak bir yavrumuza bakmak istiyordum yeni doğmuş bebek olunca daha da severek bakacağıma inanabilirsiniz.Oğlumuda bereaberimde getirmek istiyorum.Kardeş sevgisini oda eminim bu şekilde tadıp çok sevecektir. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

merhabalar.cocuk bakmi konusunda tecrubeliyim referans verebilirim.eyer is gunduzluyse cevap bekliyorum.avcilarda oturuyorum.kralice

merhabalar.daha once size mesaj atmistim ama cevap alamadim.ben tecrubeliyim referans verebilirim da ha once ikiz bebek baktim.tel.xxxxxxxxsaygilarimla

X