Avon da satış temsilcisi olmak

Vakit ayırmaktan kastınız günlük ne kadar süre ayırmak yeterli olur ? Kargo takibi çok uzun süren bir süreç mi
Gün içerisinde aldığın siparişleri akşam üstüne doğru kargo şirketine teslim ediyorsun sipariş takip kodlarını müşterilerine iletiyorsun. Maksimum yarım saat sürecek bir işlem oluyor. Müşterinle olan ilişkilerin, dialogların, müşteriyi ikna sürecin vakit alan bir süreç. Tabikide ticaret yaparken bunun süresini kestirmek zor ancak günde 2 saatlik bir ilgi yeterli oluyor.

Bizim iş yerimizde hala bu işe devam eden bir arkadaşımız var birazcık bize güvenerek başladı, tabi önce bize satarak başladı sonra instagram sayfası açarak işini büyülttü. Satış yeteneğinize güveniyorsanız gayet tabi yapabilirsiniz.

Günümüzde herkes e-ticarete bu kadar yoğunlaşmışken güzel bir iş fırsatı olabilir tabiki her işte olduğu gibi ilk etaplarda zorlanabilirsin ama sabırlı olursan işlerini oturttuğun zaman güzel karlar edebileceğini düşnüüyorum

Bizim iş yerimizde hala bu işe devam eden bir arkadaşımız var birazcık bize güvenerek başladı, tabi önce bize satarak başladı sonra instagram sayfası açarak işini büyülttü. Satış yeteneğinize güveniyorsanız gayet tabi yapabilirsiniz.
Bende öyle planlıyorum sadece instagram sayfasını nasıl büyültürüm onu bilmiyorum ☹

Günümüzde herkes e-ticarete bu kadar yoğunlaşmışken güzel bir iş fırsatı olabilir tabiki her işte olduğu gibi ilk etaplarda zorlanabilirsin ama sabırlı olursan işlerini oturttuğun zaman güzel karlar edebileceğini düşnüüyorum
Evet ordada avon markasına isim olarak güveniyorum ilk etaplarda müşterilerim tereddütte kalmaz

Benim teyzem takım öncüsüydü avonda. Gezmeye gittiğimizde bile en az 5 kişiyi avona kayıt ederdi. Ama artık kimse alışveriş yapmıyormuş, 400 kişiden sadece 50 kişi kalmış. Eğer çok sipariş alırsanız aylık 100 tl prim (7-8 ay önce) alıyorsunuz. Bu da instagram canlı yayınlarında açıklanıyor. Yanlış hatırlamıyorsam maaşı da 2.5 olması lazım. ya da 2.7. Daha takım öncüsü olacaksınız da, insanları sürekli kayıt edeceksiniz de... Zor iş. Freelance işlere bakmanızı öneririm ben.

Evet ordada avon markasına isim olarak güveniyorum ilk etaplarda müşterilerim tereddütte kalmaz
Satış temsilcisi olmanın avantajıda zaten o ilk etapta insanlar seni tanımadığından güven oluşmasada marka ismine güvenip seninle ticaret yapıyor o yüzden Avon ile başlamak avantajlı olucaktır senin için.

Satış temsilcisi olmanın avantajıda zaten o ilk etapta insanlar seni tanımadığından güven oluşmasada marka ismine güvenip seninle ticaret yapıyor o yüzden Avon ile başlamak avantajlı olucaktır senin için.
Gerçekten çok teşekkür ederim bu tip yorumlar çok motive ediyor 🙏🙏

Bence motive aramak yerine hemen başlamalısın benimde çevremde bu iş sayesinde çok güzel para kazanmış insanlar var

Avon ile çalışmak bu işe başlamak adına güzel bir adım olabilir hem güvenilir hem tanındık bir marka olduğundan müşterilerine güven oluşturursun insanlar seni tercih edebilir. Youtubeda internette satış ile alakalı güzel içerikler var gününün yarım saatini ayırarak kendini geliştirebilirsin.

Avon ile çalışmak bu işe başlamak adına güzel bir adım olabilir hem güvenilir hem tanındık bir marka olduğundan müşterilerine güven oluşturursun insanlar seni tercih edebilir. Youtubeda internette satış ile alakalı güzel içerikler var gününün yarım saatini ayırarak kendini geliştirebilirsin.
Kesinlikle katılıyorum ilk etapta güvenilir bir markayla başlamak kendinizi ve satış yapacağınız profilinizi geliştirmek için güzel bir başlangıç olabilir. Peki avonda satış yapabilmek için bir kriter var mı istediğimiz zaman başlayabilir miyiz

Kesinlikle katılıyorum ilk etapta güvenilir bir markayla başlamak kendinizi ve satış yapacağınız profilinizi geliştirmek için güzel bir başlangıç olabilir. Peki avonda satış yapabilmek için bir kriter var mı istediğimiz zaman başlayabilir miyiz
Evet web sitesindeki formu tamamlayıp gönderdikten sonra geri dönüş yapıyorlar

Herkese değerli yorumları için çok teşekkür ederim galiba düşünmek yerine bir yerden başlamak gerekiyor 😂 Bu haftasonu internetten ve çevremdekilerden satışlarıma başlayacağım umarım herşey güzel geçer. 🙏

Arkadaslar evden cagrı merkezi işinde calısmak isterseniz benim arkadaşım yapıyo üstelik kapora yada üründe almak yok .sadece satıs yaptıkça kazanıyo satıs bası 100 TL..evde bilgisayar internetiniz varsa yada eskide olsa yedek android telefon yada telefonunuzun çift sim kart özelliği varsa işle ilgilenen kişinin nosu şu: …

Son düzenleyen: Moderatör:
X