Avon Dreamlife kullanan var m?

eda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
2.172
14
arkadaşlar avondan bu parfümü kullanan varmı yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.:)

NAZ87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2009
94
2
slm.ben çok uzun zaman kullandım.ve de çok seviyorum kokusunu.ama artık üretilmiyo malesef.mafoldumben

budapest

♥ღ°•.♥.•°ღ♥
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2009
1.268
11
ben de kullanıyorum, 3 yıl önce fln annem avon temsilcisiyken alıp çeyize koymuştuk. geçe yıl başladım kullanmaya, 3 senede bozulmadı hala. baharatlı kokular sevenler için çok çok güzel bi parfüm.

phrmcst

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2008
825
2
yaa bende kullanıodum 2sene önce bunu sevgılım bayılıodu kokuyaa.satıstan kalkabılıceını dusunmemıstm hıc bılsem 10sıse alır koyardım kenaraaa.buna benzer felan uretilmıcekmı acabaa????

gurbaa prenses

KK'nın Haylaz Kızı
Pro Üye
23 Temmuz 2007
11.241
204
avon bi kere de doğru bişi yapsın dişimi kırıcam....
o parfüme bayılıyordum ama piyasadan sildi süpürdü
yani yapilacak iş mi bu yahu!

phrmcst

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2008
825
2
ve ıcerıgıne benzer bı urun cıkarmadı henuz.ben adını deıstrırı sıse deısır cıkar aynısı dıodum :S

eda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
2.172
14
demek pıyasadan kalktı hay allah bılmıyordum:1no2:

p_renses

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2009
1.186
1
31
fırsat köşelerinde ara ara çıkıyor ii takip edersenz bulursnz

ÇXIXÇEXGXXIXM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2008
30
0
eğer istekte çok bulunursak yeniden satışa sunulur. eğer isterseniz www.avon.com.tr
adresine neden satışta olmadığını sorup tekrar istediğinizi iletirsiniz dikate alıcaklardır

Son düzenleme:

gio

alain delonum benim!
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2009
632
0
2 yıl önce arkadaşım kullanırdı,harikaydı tek kelimeyle kokusu,bende alcam diye düşünüyordum ama arkadaşların da dediği gibi artık kataloglarda görmüyorum malesef,halbuki bence avonun bir çok parfümünden daha güzeldi neden kaldırdılarsa :sm_confused::umursamaz:

Cashmere

Popişi kaldırma vaktiii
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2009
421
0
Ben 1 yıl kullanmıştım.Birçok arkadaşım da beğenip almıştı zemuszemus Satıştan kalkınca diğer ürünler pek sarmadı beni ama Be Kissable ı kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır o da çok güzel :eek:

p_renses

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2009
1.186
1
31
Ben 1 yıl kullanmıştım.Birçok arkadaşım da beğenip almıştı zemuszemus Satıştan kalkınca diğer ürünler pek sarmadı beni ama Be Kissable ı kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır o da çok güzel :eek:

depo yaptıysan bilemem ama be kissablede kalktı =(