Avon mu, oriflame m... Hangisi?

Vendetta

...............
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2009
255
4
arkadaşlar karar weremiyorum avonun göğüs şekillendiricisi mi daha iyi yoksa oriflame ın mı kullananlar varsa 2 ürün hakkında bilgi verebilirler mi,çok acil lütfen..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2515 gün geçti.

Vendetta

...............
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2009
255
4
ya uyarı için teşekkür ederim ama ben kozmetik ürünlerimi alırken bu duruma hiç dikkat etmiyorum ama şu ana kadar da hiç bi sorunla karşılaşmadım, benim açtığım konu 2si hakkında bilgi almak sadece.. ve yine de teşekkür ederim..

busra58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
241
1
sorunla karşılaşmamış olabilirsin canım ama avonun fln sağlık bakanlığından izni yok..elden ele satılıyolar yada netten fln ama kozmetik marketlerde yok!yada küçük dükkanlarda kadınlar katologtan beğendirip sipariş ediyo..eğer bi sorun yoksa neden bu avon sağlık bakanlığından loreal nıvea gibi satış izni alamıyo merak etmişimdir hep CADIARZU

Vendetta

...............
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2009
255
4
ya haklısın canım ama benim merak ettiğim etkileri.. bence sen de merakını gidermek için yeni bir konu açabilirsin böylece bu konu başka yerlere gitmemiş olur?!..:)

clandestina

Guru
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2008
44
1
ben avon'unkini aldım, aldıktan 1 hafta sonra göğsümden fibrokist aldırdım, dolayısıyla kullanamadım. şimdi öğrendiğim bir kaç teknikle beraber (yere uzanıp 1-2 kiloluk ağırlıklarla kolları yukarı kaldırıp indirmek, ya da soğuk-ılık suyu değişimi uygulamak, ve de fındık yağı) kullanmaya başlicam bi kaç güne. 1-2 haftaya gelişimden haber veririm.

sen kullandın mı herhangi birini? değişiklik var mı?

-------------
(ayrıca avon'un bakanlık izni tabii ki var. elden satış yapılıyor diye haber uydurmaya gerek yok, internet sitesinden gerekli bilgi alınabilir)

elvaven

12.07.2017 Canım kızım ❤ 27.03.2019 Canım oğlum 💙
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009
1.441
856
ben avonunkini düzenli olarak kullanıyorum yağlarla birlikte. çok memnunum. ama tek kutu değil, düzenli kullamak gerekiyor

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 743 gün geçti.

Vendetta

...............
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2009
255
4
haklısınız bende avonunkini kullanmaya başladım ve farkedilir bi değişim oldu göğüslerimde elvaven'in de dediği gibi sürekli kullanmak gerekiyo gitti gidiyordan sipariş vercem 2 kutu çok daha ucuza gelio çünkü..

elvaven

12.07.2017 Canım kızım ❤ 27.03.2019 Canım oğlum 💙
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009
1.441
856
duşta kabak lifi kulanmak , doğal yağlarla masaj yaparak kremin etkisine destek sağlıyorum..tek ürün istediğmiz sonuca asla ulaştıramaz..kombine yapmk lazım kızlar =)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 743 gün geçti.

ecrinsunbul

sümbül
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2009
302
0
ben oriflame in göğüs toparlayıcısını kullanıyorum çok da memnunum vücuda göre vereceği etki farklı ama ben 15 günde etkisini gördüm

sonsuzhayal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2009
1.242
0
ecrinsunbul oriflame nin başka ürünlerini kullandınmı? bakanlık izni lafı geçti .sence bakanlık izni varmıdır?

ecrinsunbul

sümbül
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2009
302
0
ecrinsunbul oriflame nin başka ürünlerini kullandınmı? bakanlık izni lafı geçti .sence bakanlık izni varmıdır?

evet kullandım karın sıkılaştırıcsını memnunum kremleri de güzel şampuan ve duş jelleride güzel avondan 1 litre diye aldım duş jelini su gibi aynen oriflameinkide 400 ml o daha kıvamlı olduğu için avon daha önce bitti ve en önemlisi sağlık bakanlığı onaylı ben dikkat ederim böyle şeylere araştırmıştım

ayden

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
515
3
sorunla karşılaşmamış olabilirsin canım ama avonun fln sağlık bakanlığından izni yok..elden ele satılıyolar yada netten fln ama kozmetik marketlerde yok!yada küçük dükkanlarda kadınlar katologtan beğendirip sipariş ediyo..eğer bi sorun yoksa neden bu avon sağlık bakanlığından loreal nıvea gibi satış izni alamıyo merak etmişimdir hep CADIARZU

arkadaşım avon satmıyorum, ürünlerini beğenmiyorum ama seni aydınlatayım.
doğrudan satış diye bir satış şekli vardır tüm dünyada. yani bu bakkallar marketler vs. de aracı sana ürünü satıyor. oysa avon vs. de aracı yok, fabrikadan direk sana ulaşıyor. tabi bu şekilde fiyatı da daha uygun. tabi sen bu ürünleri nasıl görüp beğeneceksin, mecburen katolog vs. şeylerden.katoloktan beğeniyorum diye kötü olacak diye bişey yok. yani bu bir satış şekli. üstelik son ekonomik krizden dünyada tek etkilenmeyen satış şekli budur.
şunu da söylelyeyim bi kozmetikçi tanıdığım bi kremden 50tl kar ettiğini söylemişti. yani lorealin falan oriflameden pek bi farkı yok.opuyorumnanaktan

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2613 gün geçti.

77sibel77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2010
9
0
tabiki oriflame kızlar ben çok memnunum kendimde kullanıyorum satıyorumda.bütün ürünlerini rahatlıkla kullana bilirsiniz.hayvanlar üzerinde test edilmiyor.sadece insanlar üzerinde tamamen bitkisel.saglık bakanlıgından onaylı.