Avon mu, oriflame m... Hangisi?

bir urunun reklaminin var olmasi iyi oldugu anlamina gelmez bilakis tam tersi
iyi bir urun olsa reklam yapma geregi duymazlar
oriflame nin 1 markasi guzel sadece giordani
ama ikisi arasinda illaki bir secim yapmak gerekirse oriflame

Bu yazdığınıza gerçekten güldüm, böyle mi düşünüyorsunuz?

Avon hakkında, tarım bakanlığından izni var ama sağlık bakanlığından yok diye duymuştum. Oriflame'ın var diye biliyorum. Oriflame almanı öneririm eğer bu konuda hassassan. Kullandığım çoğu ürün oriflame marka zaten, şikayetim yok oriflamedan. İçindeki maddeler bitkisel oluyor zaten genelde.

Arkadaslar ben Avusturya`dayim o yüzden arastirmak icin ürünlerin tam ismini bilmem lazim. Rica etsem bana oriflame`in gögüs, karin sikilastirici ürünlerinin ve gögüs icin olan sok ampullerin isimlerini özelden yazabilirmisinz? Simdiden tesekkürler.

bende şimdi oriflame'nin hem göğüs hem karın için olanını sipariş ettim internetten. bi deniycem memnun kalırsam sürekli kullanıcam. genelde oriflame daha iyi deniyor o yüzden onu seçtim. benim göğüslerimin şekli ve büyüklüğü güzel aslında ama biraz umutsuz vaka gibi görünüyor, iki çocuktan sonra içleri boşaldı ve altına bir düzine kalem koysam bi tanesi bile düşmez o derece de sarkık yani :KK43: ameliyat dışında seçenekler arıyorum en son bu üründe karar kıldım, kullanıcam bakalım gelişmeleri haber veririm burdan. inşallah biraz olsun sıkılaşır ya :KK43:(((((((

bir haftadır oriflamenin hem göğüs hem karın sıkılaştırıcısını kullanıyorum, sabah akşam sürüyorum. ama maalesef en ufak bir sıkılaşma yada gerilme göremedim halen. hatta beraberinde günde 3 kez halter kaldırıyorum :) yani şu 2şer kiloluk dambıllarla bile çalışıyorum bıkmadan. ama 1 hafta oldu tık yok. valla 60 milyonum boşa gitti. bi daha da kremlere falan para vermem. siz de vermeyin bence.

bu her iki markada beş para etmez bence özellıkle cılt ürünlerıne boşa para vermeyın.çok kalıtesızler.belkı parfumlerı güzel o kadar:KK45:

X