Avukat Arkadaslara Sorusu Olanlar Buraya Yazabilir

bubölüme herkes her soruyu avukat arkadaslara sorabilirler.

AVUKAT ARKADASLAR SORULARIMIZA CEVAP VERIRSENIZ VE BIZLERI AYDINLATIRSANIZ MADUR KADINLARIMIZA COK YARDIM ETMIS OLACAKSINIZ.MÜKAFATINIZ ISE SADECE ICTEN YÜREKTEN YAPILAN DUALARDIR:NEDEMISLER KIMININ PARASI KIMININ DUASI
Merhabalar benimde bı sorum olacak avukat arkadaşlara cevaplar orda çok sevinirim 2 yıl önce eski iş arkadaşım ve eşi tarafından darp edildim karakola gidip şikayette bulundum darp raporu aldım epilepsi hastasıyım ayrıca sol omzumda yırtık tespit edildi bütün evrakları MR sonuçlarını hepsini dosyaya eklettim karşı tarafta benden şikayetçi olmuş ayrıca hakaret ettigimi ileri sürmüşler velhasıl hala dava görülmedi e devlet üzerinden bakıyorum adınıza açılmış bı dava yok deniliyor davanin ne durumda olduğunu nasıl öğrenebilirim ve dava sonucunda karşı taraf ceza alır mi

Arkadaşlar iş yerimden evliliğimin bir yılı dolmadan ayrıldım. Noter aracılığı ile istifa dilekçemi yollamıştım. İş yerim sırf tazminat vermemek için beni üst üste işe gelmediği gerekçesi ile işten çıkarmışlar. Delilim kanıtım var haberleri olduğuna dair elimde dilekçe de mevcut. Dün mahkemem vardı 3. aya ertelenmiş. Şimdi de avukat en az iki tanık bulmami söylüyor bir hafta içinde. Orada çalışan kimse tanıklığa yanaşmıyor. Sorum şu ben tanıksız ilerleyemez miyim illa kazanmam icin tanık mı olmak zorunda? İstifa etmeden avukata danıştığımda bundan bahsetmedi bana zor durumda kaldım şu an :KK43:
mahkemeler en azından 1 tane tanık dinlemek istiyorlar. Tanık dinletmemeniz aleyhinize olabilir.

X