Avukat parasi

Cgdmcigdem

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2020
4
0
44
Arkadaslar merhaba ben tuketici hakem heyetine basvurmak istiyorum magazadan siparis verdigim ve parsini pesin odedigim bir kiyafeti hala vermediler surekli gidip soruyorum gelmedi diyorlar bir haftaya elinizde olur demislerdi bu heyete basvurma hakkim var mi ve kararin lehime cikma olasiligi parami geri almak istiyorum 2 ay oldu oyalayip duruyorlar avukata filan gerek var mi

Son düzenleme:
Hiç merak etmeyin tüketici mahkemelerinde cok istisnai bir durum olmadıkca tüketici haklı cıkar avukat ücretinizi de ödemek durumunda kalırlar.
Gerci mahkeme açılmadan uzlaşma süreci var artık diye biliyorum. Büyük ihtimal orda zaten zararınızı karsılarlar.
Gercekten cok tesekkur ederim hanimefendi adam istedigin yere git sikayet et ben mali ne zaman istersem o zaman veririm deyince cok korktum ya fatura ve fiş yeterli olur mu acaba ispat icin olurda red verirse heyet bir daha alamam herhalde kiyafeti

Gercekten cok tesekkur ederim hanimefendi adam istedigin yere git sikayet et ben mali ne zaman istersem o zaman veririm deyince cok korktum ya fatura ve fiş yeterli olur mu acaba ispat icin olurda red verirse heyet bir daha alamam herhalde kiyafeti
Fatura yeterli olur. Yazısmaları da saklayın.

X