Ay bu evlilik ne zormusss :-(

eneee yorumları gorunce gozum hepten korktu.
ben hep diyorum zaten sessiz sedasız nikahı yapmak lazım. esyalar da oldugu kadar diyip zamana yaymak en iyisi :KK8:

herkes tatlı heyecan falan demis, oyle olsa gerek.
bosver kac kere evleniyorsun, bu hesaplarla yılmadıysanız ömür boyu yılmazsınız herhalde, dayanıklılık testi gibi :KK9:

simdiden tebrikler... mutluluklar dilerim!

bende o maratonun içindeyim düşünmekten uykusuz geceler filan çok zor:KK43::KK5:birde çalışıyorum sadece pazar günü var nereye kadar koşturabilirsem koşturuyorum:KK43:

Yahu on senelik birliktelik, ayaklarım yer görmüyor 45 gün kaldı ama birde bana sorun. Çok zor a dostlar... kendimi cok yıpranmış hissediyorum. Normalde o kadar rahat bir insanken hesaptan kitaptan,eksikten gedikten,paradan puldan ,alınacaktan atilacaktan ole bezdimki... uykularim kaçıyor sürekli düşünmekten beyin devrelerim hararet yaptı valla:-D hep böyle oluyor demi... azz bi içimi rahatlatin yahuuu:-D düğün sabahı bitcek hepsiii amannnnn diyivercem demiii....

telefondan yazıyorum yazım hataları affedile...

evet canım hep böyle oluyor korkma... Evet o kadar bunaltıcı ki çok iyi anlıyorum seni.. Bir de eşimle ben her şeyi kendimiz yaptık, ne varsa üstlendik.. Emek, sabır ves bi yerden sonra bunalıyo insan.. Çok ince düşünen bir insanım bir de ben ama en son evin halı ve perdelerini olsun da dursun mantığıyla yaptırıpğ geçmiştim artık, fena olmadı tabi ama bende uğraşacak sabır, moral kalmamıştı.. Şimdi bile düşünürüm mobilyayı 3 sene önce peşin zorla 25 bine almıştık biz aman olsun, klasik istiyorum ağır olsun bi kere alınıyo fillan diyerek, şimdi aklım olsaymış gider şık bişeyler alır geçermişim.. düğünden sonra da oluyo biraz sıkıntı ama geçiyo.. Allah herşeyi öyle bir denk getiriyo ki geçiyo gidiyo anlamıyosun..

Yahu on senelik birliktelik, ayaklarım yer görmüyor 45 gün kaldı ama birde bana sorun. Çok zor a dostlar... kendimi cok yıpranmış hissediyorum. Normalde o kadar rahat bir insanken hesaptan kitaptan,eksikten gedikten,paradan puldan ,alınacaktan atilacaktan ole bezdimki... uykularim kaçıyor sürekli düşünmekten beyin devrelerim hararet yaptı valla:-D hep böyle oluyor demi... azz bi içimi rahatlatin yahuuu:-D düğün sabahı bitcek hepsiii amannnnn diyivercem demiii....

Canim ben evleneli 2 ay oldu ama inan ayni seyleri bende yasadim ev kurmak kolay degil borc harc hersey ustune geliyor.ama inan sonra geciyo hepsi alisiyosun evine esine.ben nisanliyken o dugun zamani cok tartisiyoduk esimle.2mizde stresliydik.ne olacak nasil olacak derken baktik evlenmisiz.herseyimizide kredi cekip aldik.ama hepsi geciyo inan ilk ay zor oldu 2,ayim daha iyi alistim.

aynen. düğün sabahı neden o kadar takmışım ki diyeceksin. bende kılı kırk yardım senin gibi.sonra ne oldu. herşey olacağına varıyor eninde sonunda. sende takma

Allah kolaylık versin. Yuvanda mutlu huzurlu olursun inşallah. Konuyla alakasız birşey söyleyeceğim.

Ne olur şu mesajı tekrarlama

:KK60:

beynime kazındı valla. derdini ele alışında pek tatlı. bütün mesajları okuyayım dedim ama cıkss başaramadım:KK17::KK9::KK9:

Tamam tamam tamam kaldırdım:-D imza yapmıştım cok sikayet aldığımda:-D ah o derdimi ele alışım datlu daaa, bir de dert olmasaaa :-D geerci allah hep boyle dertler verse keşke. ..

eneee yorumları gorunce gozum hepten korktu.
ben hep diyorum zaten sessiz sedasız nikahı yapmak lazım. esyalar da oldugu kadar diyip zamana yaymak en iyisi :KK8:

herkes tatlı heyecan falan demis, oyle olsa gerek.
bosver kac kere evleniyorsun, bu hesaplarla yılmadıysanız ömür boyu yılmazsınız herhalde, dayanıklılık testi gibi :KK9:

simdiden tebrikler... mutluluklar dilerim!

Annemm nerde izin veriorlarmi öyle:-D bi anam bi kaynanam düğünde düğünn.. (gerci caktirma bnmde isime geldi) ama eşyaları tam tamina yapmiorum valla bnde azciginida evlenincek alirim artık nabim:-D bakalim bu testten sag salim cikabilcez miii:-D

bende o maratonun içindeyim düşünmekten uykusuz geceler filan çok zor:KK43::KK5:birde çalışıyorum sadece pazar günü var nereye kadar koşturabilirsem koşturuyorum:KK43:

Ahh kuzum senn derdin daha da zorr.. valla isten cikarildim uc ay kadar oluyor diorum bazen iyi de mi oldu nee:-D allah yardimcimiz olsunnn:-D
evet canım hep böyle oluyor korkma... Evet o kadar bunaltıcı ki çok iyi anlıyorum seni.. Bir de eşimle ben her şeyi kendimiz yaptık, ne varsa üstlendik.. Emek, sabır ves bi yerden sonra bunalıyo insan.. Çok ince düşünen bir insanım bir de ben ama en son evin halı ve perdelerini olsun da dursun mantığıyla yaptırıpğ geçmiştim artık, fena olmadı tabi ama bende uğraşacak sabır, moral kalmamıştı.. Şimdi bile düşünürüm mobilyayı 3 sene önce peşin zorla 25 bine almıştık biz aman olsun, klasik istiyorum ağır olsun bi kere alınıyo fillan diyerek, şimdi aklım olsaymış gider şık bişeyler alır geçermişim.. düğünden sonra da oluyo biraz sıkıntı ama geçiyo.. Allah herşeyi öyle bir denk getiriyo ki geçiyo gidiyo anlamıyosun..
O gecip gittigu günü sabırsızlıkla bekliorum:-D sende baya vermisin esyaya yahu:-D ben daha portatif daha kullanışlı daha ufak tefek seyler aliorum gerci. E kiraciyiz ole buyuk mobilyalarla mahvoluruz:-D
Canim ben evleneli 2 ay oldu ama inan ayni seyleri bende yasadim ev kurmak kolay degil borc harc hersey ustune geliyor.ama inan sonra geciyo hepsi alisiyosun evine esine.ben nisanliyken o dugun zamani cok tartisiyoduk esimle.2mizde stresliydik.ne olacak nasil olacak derken baktik evlenmisiz.herseyimizide kredi cekip aldik.ama hepsi geciyo inan ilk ay zor oldu 2,ayim daha iyi alistim.
Ahanda iki ay sonra bitiyomus hersey:-D hoppp gelsin o zaman temmuzzz:-D
aynen. düğün sabahı neden o kadar takmışım ki diyeceksin. bende kılı kırk yardım senin gibi.sonra ne oldu. herşey olacağına varıyor eninde sonunda. sende takma
He calisiyomm iste bakalim:-D orasi ole olcakla olmuse care yok:-D

Çok paralamaya gerek yok. İlla herşey bitecek diye de kasma kendini varsın eksikler olsun ihtiyaç oldukça tamamlarsın. Korkma kimse ay bu gelinin de şunu eksik demez:)
Bizim bir de ramazan ayına gelmişti haZırlık sıcakta bayılcaktık oruçlu oruçlu:) ama hepsi unutuluyor evine kurldummu senden iyisi yok hele birde bebek olunca ohhhhh dünya varmış dersin..inaşallah

ben napıcam acep? :18: ne yapılır ne alınır ohoooo bin km yolum var katedilecek vay arkadaş yaaa :18: Allah kolaylık versin bu hazırlık sürecinde hepimize:KK16:

ben napıcam acep? :18: ne yapılır ne alınır ohoooo bin km yolum var katedilecek vay arkadaş yaaa :18: Allah kolaylık versin bu hazırlık sürecinde hepimize:KK16:

amin tatlısı:KK70: ama oluyor yahu:d bak bunları yaazalı ne kadar olmuş nerdeyse bütün işlerim bitti:KK70: düğün bitsin ben sana detaylı detaylı anlatırım korkma kızz:KK70:D ama şöyle söylim kendinin yaptıgı işler başka da, böyle birileriyle muhatap oluncaksa cok ama cok erken hareket etmelısın:KK70: şöyleki oturma odama ikeaddan bir koltuk aldım anacım. aldım koydum arabama getiridm evde kurdum eksiği vardı gittim aldım onuda hallettim totalde 8 saat sürmedi. gelgörki yatak odamı mobilyacı getirecekti. dün geldi kuruldu. yatak başlığım yanlış gelmiş, yatağım yanlış gelmiş, bazamda bir sorun var. bugün tekrar geldiler yatak başlığımı getirdile kurdular. yata ortada yok baza halolmadı. pazartesiye attılar. bakalım pazt. ne olcak. daha şimdiden 2 günümü yedi hemde full . daha pzt. de var.. yani kendin halletmesı kolayda milletle ugrasmak zor anacım:KK70:

X