Ay herkesler toplansınnnn kızlarrr

Yani pratiğin zayıftır bunun senin zekanla alakası yok
Bir sonraki çözdüğün kitap bundan daha iyi olacak
Daha iyi çözeceksin bu bir gerçek beyin nasıl düşünmesi gerektiğini öğrenecek
Normalde bu kadar kötü değildi ama bugün 🤦🏻‍♀️ bir de geometride böyle oldu ya ben şimdi süper fizik ve Türkçe çözsem de mutsuz ve başarısız hissedeceğim

Merhaba neler yaptınız?
21 paragraf, 20 problem, 20 geometri çözdüm.
Fiziğin giriş ünitesini bitirdim 75 soru çözdüm. Tarihin giriş ünitesine çalıştım 25 soru çözdüm. Türkçe çalışacaktım ama bugün hastaneye gitmem gerekiyordu dün plan yaparken onu unutmuşum o yüzden Türkçe diğer güne kaldı. Fizik ve tarihten de biraz daha çözmem gerekiyor. Toplam 161 soru çözdüm. Soru sayım az olduğu için ve geometride bugün zorlandığım için başta üzüldüm. Sonra bunun nedeninin bugün dikkatimin aşırı dağınık olması olduğunu fark ettim ve bunun dün düzgün uyuyamamış olmamdan kaynaklandığını düşünüyorum. Bu yüzden bugün daha erken yatacağım. Bugünkü çalışmam vasat olsa da düne göre ne kadar iyi olduğunu düşünerek kendimi tebrik ediyorum.

Ee neye hazırlanıyorsun?
Kpss. 13/21 arası home olarak çalışıyorum. İşi bırakıp çalışacaktım. Hamileliğimi öğrendim (şükürler olsun🤲) şu an işi bırakmayı erteledim doğum sonuna. Ev işi, hamileliğin verdiği uyku hali derken nerden başlamam gerek bilmiyorum inan. Ama çalışmam lazım

Hanımlar nasılsını sanırım bu sene ucudundan tusa başlamak istiyorum sıkmadan kasmadan en azından temelimi oturtmak istiyorum ama ne yapıcam hiç
Bilemiyorum

kimse kalmadı mı bu konuda?ben tarzanca italyanca öğrenmeye başladım.sayılır mı ders olarak? :KK45:

X