Ay herkesler toplansınnnn kızlarrr

anneshirley

Masaya çık tepin istersen
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2021
1.452
5.081
Moralim çok bozuldu. Bugün mal gibiyim. Okuyorum, tekrar okuyorum, çözümü çok geç fark ediyorum, yanlış yapıyorum... Nasıl ben sınav kazabacaksam

Vander

Guru
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2018
8.121
21.255
Moralim çok bozuldu. Bugün mal gibiyim. Okuyorum, tekrar okuyorum, çözümü çok geç fark ediyorum, yanlış yapıyorum... Nasıl ben sınav kazabacaksam
Yani pratiğin zayıftır bunun senin zekanla alakası yok
Bir sonraki çözdüğün kitap bundan daha iyi olacak
Daha iyi çözeceksin bu bir gerçek beyin nasıl düşünmesi gerektiğini öğrenecek

anneshirley

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2021
1.452
5.081
Yani pratiğin zayıftır bunun senin zekanla alakası yok
Bir sonraki çözdüğün kitap bundan daha iyi olacak
Daha iyi çözeceksin bu bir gerçek beyin nasıl düşünmesi gerektiğini öğrenecek
Normalde bu kadar kötü değildi ama bugün 🤦🏻‍♀️ bir de geometride böyle oldu ya ben şimdi süper fizik ve Türkçe çözsem de mutsuz ve başarısız hissedeceğim

anneshirley

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2021
1.452
5.081
Merhaba neler yaptınız?
21 paragraf, 20 problem, 20 geometri çözdüm.
Fiziğin giriş ünitesini bitirdim 75 soru çözdüm. Tarihin giriş ünitesine çalıştım 25 soru çözdüm. Türkçe çalışacaktım ama bugün hastaneye gitmem gerekiyordu dün plan yaparken onu unutmuşum o yüzden Türkçe diğer güne kaldı. Fizik ve tarihten de biraz daha çözmem gerekiyor. Toplam 161 soru çözdüm. Soru sayım az olduğu için ve geometride bugün zorlandığım için başta üzüldüm. Sonra bunun nedeninin bugün dikkatimin aşırı dağınık olması olduğunu fark ettim ve bunun dün düzgün uyuyamamış olmamdan kaynaklandığını düşünüyorum. Bu yüzden bugün daha erken yatacağım. Bugünkü çalışmam vasat olsa da düne göre ne kadar iyi olduğunu düşünerek kendimi tebrik ediyorum.

Etlibamya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2020
1.846
4.510
27
Ee neye hazırlanıyorsun?
Kpss. 13/21 arası home olarak çalışıyorum. İşi bırakıp çalışacaktım. Hamileliğimi öğrendim (şükürler olsun🤲) şu an işi bırakmayı erteledim doğum sonuna. Ev işi, hamileliğin verdiği uyku hali derken nerden başlamam gerek bilmiyorum inan. Ama çalışmam lazım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-05-2022

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 196 gün kaldı.

Sindirim sitemi duvarındaki kaslar artık fonksiyonel olarak çalışıyor. Yiyecekleri sindirmek için yaptıkları kasılma hareketlerini pratik amaçlı yapmaya başladılar. Artık bebeğinizin büyüme hızı kısmen yavaşladı. Geçtiğimiz hafta içinde bebeğinizin ağırlığı ikiye katlandı ve yaklaşık 13 gr. ve bebeğinizin boyu yaklaşık 5-6,1 cm civarında oldu. Tebrikler 1. trimester döneminiz sona erdi.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vander

Guru
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2018
8.121
21.255
Hanımlar nasılsını sanırım bu sene ucudundan tusa başlamak istiyorum sıkmadan kasmadan en azından temelimi oturtmak istiyorum ama ne yapıcam hiç
Bilemiyorum

ceycey0406

heyyooooooooo
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
27.713
62.589
kimse kalmadı mı bu konuda?ben tarzanca italyanca öğrenmeye başladım.sayılır mı ders olarak? :KK45: