Ayak fetişi flört

Evet ayak seven adamlar,kadının ayağını emmeyi,ayağını yalamayı seven bir flörtüm var henüz bana gelmedi o konuda ama bunu söyledi.Böyle erkek arkadaşı olan böyle adamlarla muhattap olanlar tecrübelerini yazabilir mi?Ne önerirsiniz bilemedim ne diyeyim :)
Siz ne düşünüyorsunuz?
Buna izin verir misiniz?

Evet ayak seven adamlar,kadının ayağını emmeyi,ayağını yalamayı seven bir flörtüm var henüz bana gelmedi o konuda ama bunu söyledi.Böyle erkek arkadaşı olan böyle adamlarla muhattap olanlar tecrübelerini yazabilir mi?Ne önerirsiniz bilemedim ne diyeyim :)
Ayağı gıdıklanan hatunlar ne edecek,ay dur yalama bir tuhaf oldummu diyecek :olamaz: söyle birdüşümdümde ayağımı yüzüne yapıştırırdım herhalde ağız burun kalmazdı.:olamaz::skandal::skandal:yok yok bana göre değil hayatta yaptırmam ..

Hiç ayak yalatmadım ama çocuk hoşuma gidiyordu açıkcası böyle eğilimi beni şok etti
Ben bu tarz fetişleri sapıkca bulmuyorum iş abidik kubidik stillere gitmedikçe. Herkesin etkilendiği bir organ var bizlerde sırt,omuz kas vs beğeniyoruz kadın olarak. Normal buldum, böyle bi flört veya sevgilim olsa pedikürcülerden nail artcılardan çıkmaz bol bol güzelleştirirdim ayaklarımı :)

Ayaklarıma bakımı yaptırmamı istemiyor ben yapacağım diyor ahahaha
Ben bu tarz fetişleri sapıkca bulmuyorum iş abidik kubidik stillere gitmedikçe. Herkesin etkilendiği bir organ var bizlerde sırt,omuz kas vs beğeniyoruz kadın olarak. Normal buldum, böyle bi flört veya sevgilim olsa pedikürcülerden nail artcılardan çıkmaz bol bol güzelleştirirdim ayaklarımı :)

Gerçekten fetişse bu zaten bir bozukluk. Kabul eder misiniz etmez misiniz size kalmış, size de uygunsa pedikürünüzü yapıp bekleyin ne diyelim

Gayet normal bir durum olduğunu düşünüyorum. Bana da kocam gelip ayak masajı yapar, banyoda köpüklerle ayağımı yıkar, kremler sürer, oje getirir sürmemi ister. Hiç de tuhaf karşılaşmadım. Zaten gıdıklanma huyum yok. Bunlar çiftler arasında olağan şeyler. İlk tanıştığımızda da buna dikkat ettiğini fark ettim. Çok beğenir ayaklarımı ve dile de getirir. Ben de onun kürek kemiğine aşığım, bu da gayet normal bence.
Sizin normlarınız önemli burada.
Yoksa burada her kafadan bir ses çıkar ve hepten aklınız bulanır.

Pedikür önerirler herhalde bir de ayağınız kokuyorsa dikkat edin başka ne denir ki bu hijyensizliğe 😂😂

Ayaklarıma bakımı yaptırmamı istemiyor ben yapacağım diyor ahahaha

Ayak bakımına özen göster, bakım işini ona bırakma. İlginç, eğlenmene bak derim. Tecrübe ettiğinde de bizimle paylaş lütfen. Ayak fetişistlerini biliyordum da burada ilk defa duydum, ne hissettiğinizi ve başka fetişleri var mı, yazarsınız.

Sadece olumlu yorumlar olmasına şaşırdım açıkcası. Fetişizim psikolojik bir bozukluktur. Ayakları beğenen her erkek fetişist değildir. Gerçekten sadece ayaklara ekstra bir ilgi duyuyorsa hoş bir heyecan katabilir, şahsen tercih etmesem de.

Ayaklara dokunmadan sertleşememe sorunu, sadece ayaklara odaklanma gibi durumlar ise fetişistlerde rastlanabilir.

Ayağıma kesinlikle törpü yapmamı istemiyor sadece ojeli istiyor değişik biri
Ayak bakımına özen göster, bakım işini ona bırakma. İlginç, eğlenmene bak derim. Tecrübe ettiğinde de bizimle paylaş lütfen. Ayak fetişistlerini biliyordum da burada ilk defa duydum, ne hissettiğinizi ve başka fetişleri var mı, yazarsınız.

Son düzenleme:
Ayağı öpüp yalayıp sertleşiyormuş
Sadece olumlu yorumlar olmasına şaşırdım açıkcası. Fetişizim psikolojik bir bozukluktur. Ayakları beğenen her erkek fetişist değildir. Gerçekten sadece ayaklara ekstra bir ilgi duyuyorsa hoş bir heyecan katabilir, şahsen tercih etmesem de.

Ayaklara dokunmadan sertleşememe sorunu, sadece ayaklara odaklanma gibi durumlar ise fetişistlerde rastlanabilir.

Son düzenleme:
X