Ayak parmağında şişlik ve uyuşukluk

eftelya2015

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2015
6.822
6.987
Merhaba dün gece uykumda başladı sağ ayak 2. Parmak ta uyuşukluk hala geçmedi yürürken ve üstüne basınca ayak tabanında ve parmağı kıvırınca parmakta uyuşukluk hissi var ve şişti de..
Bu tarz bişi yaşayan var mı?
Darbe almadım, birşey sokmadı, zaten kızarıklık morarma falan da yok.
Yarın acile gideceğim geçmez ise ama benzer birşey yaşayan oldu ise fikir edinmek isterim ne olabileceğine dair.

Tirnak batması olabilir. Ya da bel fıtığı olabilir. Ama bel fıtığı ortadaki parmakları tek olarak etkiler mi bilmiyorum.

Tirnak batması olabilir. Ya da bel fıtığı olabilir. Ama bel fıtığı ortadaki parmakları tek olarak etkiler mi bilmiyorum.
Sabah acile gittim ve röntgen çekildi, elle muayene de yaptı doktor.
Kırık çıkık vs yok, dolaşımsal sıkıntı yok ama parmağım şiş ve kıvıramıyorum, yürürken de hafif ağrı oluyor baskı oldukça. Romatolojiye ya da nörolojiye gidin dendi birkaç gün bekleyip şişlik geçmezse gideceğim.

Bende de var sağ ayak bas parmağımda ve geçmiyor aylar oldu.Haftaya crsb gününe nörolojiye randevu aldim.Bakalim neymiş

Benim dogumdan sonra anestezinin etkisi sanirim sag baş parmagimin ucunu hissetmiyorum.Oyle bir durumunuz var mi?

Benim dogumdan sonra anestezinin etkisi sanirim sag baş parmagimin ucunu hissetmiyorum.Oyle bir durumunuz var mi?
parmak ucu değil tüm parmakta o his var sanki uyuşturucu iğne yapılmış gibi, ve parmağın ayak altında kalan taban kısmı parmakla birleşen kısım yürürken ağrıyor, parmak aynı zamanda şişlikten olduğunu düşünüyorum kıvrılmıyor tam olarak..

Merhaba dün gece uykumda başladı sağ ayak 2. Parmak ta uyuşukluk hala geçmedi yürürken ve üstüne basınca ayak tabanında ve parmağı kıvırınca parmakta uyuşukluk hissi var ve şişti de..
Yarın acile gideceğim geçmez ise ama benzer birşey yaşayan oldu ise fikir edinmek isterim ne olabileceğine dair.
Romatizmada bu tip şikayetler oluyor

Gut

Bende olsu. Birden birw agri ve sisme. Bende romatizma cikti. Ama sizde baska ortopedik sorundan da kaynaklanabilir. Kan testi de yaptirin iltihaplanma varsa görülür. Gecmis olsun

Ayakkabıdan olabilir mi acaba
Ayağın ayakkabı içindeki duruşu o parmağı zorlamış olabilir. Sivri burunlularda olabiliyor.

X