AYÇA İle Fit Olma Yolunda Adım Adım :))

ayca_ayca

18.
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2014
442
444
Merhaba, burayı bi nevi spor günlüğü gibi kullanacağım daha iki topiktede bulundum fakat en sonki çok durgunlaştı. Gelirseniz beklerim :)
Şu an ki vücudum iyi . Bu sene iyi spor yaptım .

Ölçülerim :
Boy : 167
Kilo : 53
Göğüs : 85
Bel : 67
Karın /göbek : 76
Kalça :91
İç bacak (doğru ölçmüşsem eğer) : 44

KOLAY GELSİN HERKESEE :KK37::KK36:

Kesinlikle böyle bir vücut istiyorum, Biliyorum uzun bir süreç ister ama olsun. Değecek
tumblr_nrx6ivDXh11utk7fbo1_1280.jpg

SİZDE KIYAFETLERİN İÇİNDE BÖYLE SÜZÜLMEK İSTEMEZ MİSİNİZ ?

O zaman ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz :)
4b06275de5fe3495a241df8bec724ed3.jpg

Son düzenleme:
Bugünüm kötü başladı inşallah iyi gider.

Dershane günleri spor yapmıyorum yürüyerek gidip geliyorum :KK76:

1 saat yürüyüş

Bugün 15 su bardağı su içeceğim . Koydum aklımaa .

Şimdi derse başlayacağım. Saat akşam altı gibi spor yapacağım .

Kolay gelsinnnn banaa :KK76:

Merhaba, spor azminize hayran kaldım süpersiniz:) squat hakkında bir şey sormak istiyorum aslında. Günlük olarak yaptıgınızda örneğin 30 squat yapılacak 10 squat yarım dakika dinlenme... Şeklinde set set mi yapıyorsunuz yoksa hepsi bir anda mı?

Merhaba, spor azminize hayran kaldım süpersiniz:) squat hakkında bir şey sormak istiyorum aslında. Günlük olarak yaptıgınızda örneğin 30 squat yapılacak 10 squat yarım dakika dinlenme... Şeklinde set set mi yapıyorsunuz yoksa hepsi bir anda mı?
Şöyle bir video var. 200 squat var toplamda. 10 set. her set 20 squat oluyor. Her set arası başka egzersizler var. Eğer vücudun tempon iyiyse hepsini yap fakat çoğunluk yapamıyor bende dahil. Bende sadece squatları yapıyorum egzersiz kısmında dinleniyorum. Acaip eğlenceli oluyor sadece 14 dkcık. Normalde 200 squat yapsam dinlene dinlene yarım saat geçiririm.
200 squat yapmak zorunda değilsin aç o videosu kaç set istiyorsan yap. 30 ya da 40 squat yaptığımda ikişer set yapıyorum nefesim düzene girene kadar bekliorum :) umarım yardımcı olmuşumdur. teşekkür ederim bu arada :)

X