Aydın'da Vahşet

pamuk27

Dipteyim Sondayım Depresyondayım !!!
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2014
1.688
596
Kars'ta yürekleri yakan M.A'nın ardından Aydın'da da boğazı ve sağ bileği kesilmiş halde ağır yaralı bulunan 4 yaşındaki C.C, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Tüyleri diken diken eden vahşet, Aydın'da meydana geldi. Evlerinin önünde oynayan C.C. kayboldu.

Aile çocuğu ararken kısa süre sonra dedesi tarafından kullanılmayan bir ahırda ağır yaralı bulunan C.C., hemen Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Cinsel saldırıya maruz kalmış olabileceği ihtimali üzerinde de durulan talihsiz çocuk, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı.

Polis, minik C.’nin katilinin bulunması için geniş çaplı soruşturma başlattı.

http://m.haberler.com/aydin-da-vahset-bogazi-kesilen-4-yasindaki-cocuk-5915156-haberi/
 

miskokulum

canlarım...Kağan&Kerem
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2008
18.087
425
yeter ama ya.Artık çocuklarımızı dışarı bırakamaz olduk.Ne biçim bir dünya
 

BenIpek

en sevdiğim....
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2009
33.160
17.603
lanet okuyorum ya. nasıl kıydınız o kuzuya. Allah sabır versin ailesine
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1356 gün geçti.

bulca

Nirvana
Pro Üye
28 Ocak 2009
31.623
41.432
Aydın'da hayatını kaybeden 4 yaşındaki Caner'in sapık tarafından öldürülmediği, üzerine çivili tahta düşmesi sonucu öldüğü açıklandı.
Bugün, Aydın'da sapık tarafından öldürüldüğü sanılan Caner'in, tuvalet ihtiyacını gidermek için gittiği binada çivili bir kalasın üzerine düşmesi nedeniyle hayatını kaybettiği açıklandı.

Ailesinin pazar günü sünnet düğünü yaptığı 4 yaşındaki Caner bugün saat 13.00 sıralarında, Aydın 'ın yeni kurulan merkez ilçelerinden Efeler'in İmamköy Mahallesi, Gölcük Mevkii'ndeki evlerinin önünde oynarken ortadan kayboldu.

10 DAKİKADA ORTADA KAYBOLDU

En son 10 dakika önce evin önünde oynarken gördüğü 3 çocuğundan en küçüğü olan Caner Çerit'i evin çevresinde aramasına rağmen bulamayan anne 37 yaşındaki Firdevs Çerit, durumu yakınlarına bildirdi.

KANLAR İÇİNDE BULUNDU

Çerit Ailesi, komşularının da yardımıyla, ev ve yakınındaki bahçelerde Caner Çerit'i aramaya başladı. Yaklaşık yarım saat süren arama sonucunda Cafer Çerit torununu, evlerine yaklaşık 50 metre uzaklıkta, sahipleri Uşak'ta olduğu öğrenilen metruk bir ahırda sağ bileği ve boğazı kesilmiş olarak kanlar içinde buldu.

Babasının otomobiliyle Aydın Atatürk Devlet Hastanesi'ne götürdüğü Caner Çerit doktorların müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.
VALİLİK: TECAVÜZ VEYA CİNAYETİN SÖZ KONUSU DEĞİL

Aydın Valiliği, İmamköy'de kullanılmayan bir evde yaralı halde bulunan ve hastanede yaşamını yitiren küçük çocuğun, "düşmesi sonucu yaşamını yitirdiğinin otopside ortaya çıktığını" açıkladı.

Aydın Valiliği'nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, Caner Çetik'in ölümüyle ilgili bazı basın yayın organlarındaki haberlerde yanlış bilgilerin yer aldığı bildirildi.
Çocuğun ölümü ile ilgili soruşturmanın yürütüldüğü bildirilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Yapılan incelemelerde, bahsi geçen çocuğun düşmesi sonucu kaza ile öldüğü, her hangi bir tecavüz veya cinayetin söz konusu olmadığı otopsi raporuyla ortaya çıkmıştır. Halen gerekli araştırmalar devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."
ÇİVİLİ TAHTANIN ÜZERİNE DÜŞMÜŞ

Köylülerden Ramazan Saraç, komşunun ahırında bileği ve boğazı kesik, ağır yaralı bulunan ve kaldırıldığı hastanede ölen 4 yaşındaki Caner Çerit'in çivili tahta üzerine düşerek öldüğünü ileri sürdü. Saraç, şunları söyledi:

"TUVALET İHTİYACINI GİDERDİĞİ SIRADA...

"Küçük Caner, birlikte oynadığı diğer çocuklara tuvaleti geldiğini söyleyip, yanlarından ayrılmış. Ardından ortadan kaybolduğu fark edilince ahırda bulunmuş. Burada tuvalet ihtiyacını gidereceği sırada üzerinde beş çivi olan tahtanın üzerine düştüğü, sanılıyor. Düşme sonucu boynuna saplanan tahtadan kurtulmak isterken de çivilerin bileğini kestiği tahmin ediliyor. Pantolonu inik olduğu için de önce tecavüze uğradığı zannedildi. Jandarma, kanlı çivili tahtayı incelemek üzere götürdü. Acımız, büyük."


http://www.sondakika.com/haber/haber-4-yasindaki-caner-in-feci-sonu-yeniden-5916782/
 

bulca

Nirvana
Pro Üye
28 Ocak 2009
31.623
41.432
[h=2]Aydın'da kullanılmayan bir binada kanlar içinde bulunan 3 yaşındaki çocuğun ölümünde cinayet ve tecavüzden şüphelenilirken ön otopsi raporunda farklı bir durum ortaya çıktı.[/h]Alınan bilgiye göre, İmamköy'ün Gölcük mahallesinde oturan B.Ç., üç yaşındaki çocuğu C. Ç'nin kayıp olduğunu fark ederek yakınlarıyla aramaya çıktı.
PAZAR GÜNÜ SÜNNET DÜĞÜNÜ YAPILDI
Ailesinin pazar günü sünnet düğünü yaptığı minik C. bugün saat 13.00 sıralarında, Aydın'da evlerinin önünde oynarken ortadan kayboldu.
10 DAKİKAK İÇİNDE KAYBOLDU
En son 10 dakika önce evin önünde oynarken gördüğü 3 çocuğundan en küçüğü olan C.Ç.'yi evin çevresinde aramasına rağmen bulamayan anne 37 yaşındaki F.Ç., durumu kayınpederi 70 yaşındaki C.Ç. ve eşi 39 yaşındaki B.Ç.'ye bildirdi.
KANLAR İÇİNDE BULUNDU
Ç. Ailesi, komşularının da yardımıyla, ev ve yakınındaki bahçelerde C.Ç.'yi aramaya başladı. Yaklaşık yarım saat süren arama sonucunda C.Ç. torununu, evlerine yaklaşık 50 metre uzaklıkta, sahipleri Uşak'ta olduğu öğrenilen metruk bir ahırda sağ bileği ve boğazı kesilmiş olarak kanlar içinde buldu.
YAKINLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ
Olay yerine çağrılan 112 Acil Ambulansıyla Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırılan C., yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. C'nin boğazında ve iki bileğinde kesik izi olduğu öğrenildi.
Ölüm haberini alan yakınları hastane önünde sinir krizi geçirdi.
ÖN OTOPSİ RAPORU: KAZA
C. Ç'nin, hastanedeki ön otopsisi tamamlandı. Hastane morgundaki otopsi sonucunda C. Ç'de tecavüz bulgusuna ratlanmazken, boğazındaki kesiğin çivi batması, bileğindeki kesiğin ise de tel örgülere takılması sonucu meydana geldiği bildirildi.
VALİLİKTEN AÇIKLAMA
Valilikten konuyla ilgili yapılan açıklamada ise, "3 yaşındaki C.Ç. adındaki çocuğun ölümü ile ilgili olarak yapılan incelemelerde, bahsi geçen çocuğun düşme sonucu kaza ile öldüğü, herhangi bir tecavüz veya cinayetin söz konusu olmadığı otopsi raporuyla ortaya çıkmıştır. Halen gerekli araştırmalar devam etmektedir" denildi.
Kaynak: AJANSLAR

http://www.haber7.com/polisiye-vaka...indaki-cocugun-olumuyle-ilgili-onemli-gelisme
 

bulca

Nirvana
Pro Üye
28 Ocak 2009
31.623
41.432

kucukkurbaga04

okuryazar
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Mart 2014
4.555
2.720
ya acaba bu çocuklara yönelik taciz tecavüz haberleri yapıldıkça ,daha mı çok olmaya başladı böyle olaylar. Bir ara basın mensupları bu konuları haber yapmama kararı almıştı. Aklında olmayanın aklına sokuluyor diye... hani belki olabilirliğini düşünemeyen bir ergen yada adam olabilir gözüyle mi bakmaya başlıyor.... Rabbim evlatlarımızı ve tüm çocukları korusun, iyi insanlarla karşılaştırsın ... Amin