aydınlık ten makyajı

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Işıldayan bir cildi kim istemez! 2015'te trend olan ve bu sene boyunca da çok sık göreceğimiz strobing makyaj tekniği ile beraber, ten makyajımız artık daha aydınlık ve daha canlı görünüyor. Bizi olduğumuzdan daha genç gösteren bu ten makyajı sayesinde cildin hiç olmadığı kadar sağlıklı görünebilir!

Soğuk kış günlerinde bile cildinin ışıltılı ve aydınlık olmasını sağlayabilirsin. Bunu nasıl yapabileceğini merak ediyorsan rehberimize mutlaka göz atmalısın!

İlk adım: Aktifleştirme
Bir doz Yves Saint Laurent Forever Youth Liberator Serum'u yüzünün merkezinden dışına doğru uzun, kayan hareketlerle yay. Parmak uçlarınla, nazik hareketlerle uygulamaya özen göstermelisin.

İkinci adım: Işığı dağıtma
Yves Saint Laurent Le Teint Touche Éclat'yı tüm yüzüne uygula. Serumu uyguladığın gibi, yüzünün merkezinden dışına doğru, makyaj fırçan yardımıyla yay. Yumuşak bir fondöten fırçası ile uygulamanı öneririz.

Üçüncü adım: Ön plana çıkarma
Yves Saint Laurent Touche Éclat'yı elmacık kemiklerine, kaş çevrene ve gözünün iç kısmına uygulayıp, tüm göz çevrenin aydınlanmasını sağla.

Dördüncü adım: 3 dakikada aydınlık bir ten
Bu aydınlık görünüm sayesinde doğallığı ve gençlik ışıltısını daha da arttırabilirsin.

kaynak: makyaj.com

X