Aylık kazanç

su00

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
3.494
1.801
65bin TL param vardı. DI çünkü artık borsada 20 bin zararim var henüz bozmadım. Kendi capimda küçük küçük kazanıyordum aylardır batistayim😢 benim de aylık kazancım olsun istiyorum az da olsa ama ne yapacam nasıl yapacam bu borsada paramı nasıl kurtaracam bilmiyorum 😢 birisi bir akıl versin bende akıl kalmadı zira😢😢

Mart ayından beridir borsa çok kötü durumda. Elbet zararınızı kapatırsınız ama ne kadar sürer bilinmez.. bence o zararı kapatacağım diye daha fazla paranızı harcamayın. Bekleyebildiğiniz kadar bekleyin

Cok riskli. Altina, faize yatirin daha iyi. Az ama garanti. Calismiyorsaniz calismanizi tabsiye ederim. En net aylik garanti.
Allah Allah çalışarak para kazanılıyor mu bilmiyordum😂 tabiki de ben de biliyorum çalışmayı ama bebeğim var evden para kazanma dedim okursanız.

Mart ayından beridir borsa çok kötü durumda. Elbet zararınızı kapatırsınız ama ne kadar sürer bilinmez.. bence o zararı kapatacağım diye daha fazla paranızı harcamayın. Bekleyebildiğiniz kadar bekleyin
Evet marttan beri bittim😢

Allah Allah çalışarak para kazanılıyor mu bilmiyordum😂 tabiki de ben de biliyorum çalışmayı ama bebeğim var evden para kazanma dedim okursanız.
Okuduguma yorum yazdim zaten, konuda bebeginizin oldugunu ve baktiginiz icin calisamayacaginizi vurgulamamissiniz. Mesleginiz ne bilmiyorum ama bu pandemiden sonra cogu cagri merkezi home office gecti. Part time bi cagri merkezinde evinizden calisabilirsiniz. Bebegi aksatmadan.

Okuduguma yorum yazdim zaten, konuda bebeginizin oldugunu ve baktiginiz icin calisamayacaginizi vurgulamamissiniz. Mesleginiz ne bilmiyorum ama bu pandemiden sonra cogu cagri merkezi home office gecti. Part time bi cagri merkezinde evinizden calisabilirsiniz. Bebegi aksatmadan.
Muhasebeciyim

Bakmayı bırakın sabırlı olup beklerseniz zararınız çıkar kara geçersiniz.

Internetten satis yapabilirsiniz.
Bebekle cagri merkezi falan bence imkansiz. Ancak esinizin evde olup bebege baktigi saatlerde olabilir böyle de geceniz gunduzunuz birbirine girer.

İ

İnternet satışı da çok zor değil mi 😕

Gayet basit bir şey bence. Oyalanmak icin yapiyorum, iyi gidiyor ürün gamınıza da baglı tabi. Sizin sartlariniz icin de en uygunu oldugunu düsünüyorum .

Endeks basat hissede misiz, riskli kisa vadeli ihrac kari saglasin diye girdiginiz bir hissede misiniz? Hissenizin ceyrek karlari nasil, temettu odeme aliskanligi nasil? Bilincli girdiyseniz bilgileri kontrol edin ona gore pozisyon alin, hisse yatiriminin en onemli noktasi bir stop-loss point kararinizin bulunmasi ve ona uymanizdir.
Bunun otesi yatirim tavsiyesidir ve bu tip mecralarda fikir verilmesi SPK mevzuatina aykiridir.

Hangi kağıtlar var ki elinde. Şuan borsada çoğu kişi zararda ama ben yükseleceğini düşünüyorum. Zararına mal satmam

Gayet basit bir şey bence. Oyalanmak icin yapiyorum, iyi gidiyor ürün gamınıza da baglı tabi. Sizin sartlariniz icin de en uygunu oldugunu düsünüyorum .
İnternetten ne satmayı önerirsiniz. Benimde aklımda var hep ama bir türlü ne satacağıma nasıl başlayacağımı bilemiyorum

X