ayn eyleri yaayan varm?

Revolucion

Artık Güneş Doğmuyor :(
Kayıtlı Üye
6 Mart 2007
2.549
115
kızlar son bi kaç sabahtır garip oluyorum ben yaaa...karnım çatlıcak gibi geriliyo,ayaklarm buz kesiyo ama üstüm yanıyo dar atıyom kendimi balkona ama yürüyemiyorumda bi kasılma bi tuvalet ihtiyacı sanki altıma kaçırcak gibi hissediyom,ve aşada bi baskı ha çıktı ha çıkcak gibi oluyoooo ...
aynı şeyler sizdede varmı???:CüvCüv:

Canim bende 2008 ekim annesiyim bendede olmustu ayni anlattiklarin ama doguma cok yakin zamanlardi artik tasiyamiyacam dogsun diyodum agirlik cokmustu belimi agritiyodu hep karnimi tutuyodum sanki dusecekmis gibi bi refleks iste durmadan wc ye cikiyodum rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin

canım bendede bir nefessizlik oluyoki anlatamam geceeleri uykudan fırlayıp kendimi balkona dar atıyorumm sanki biri boğazıma çöküyomuş gibi oluyo ama normal galiba bebişler büyüyolar artıkınn ağırlaşıyoruz galiba büyüklerin deyimiyle

nefessiz kalma doktorumun tabiriyle hormonların artık çıldırmasından kaynaklanıyormuş :)ama beni korkutan aşağı çok baskı yapması bi ittirmeye başladımı parmak uçlarıma kadar uyuşuyorum ha geldi ha geliyo diyom.

slm kızlar bende 2008 ekim annesiyim... Size tavsiyem yatınca sol tarafınıza yatın! nefessiz kalma olayı azalıyor ozaman. Hem kan dolaşımı için çok iyiymiş her doktor bunu öneriyor zaten!

Bu aşagı bastırma olaylarında ise yat biyere ve ayaklarını kaldır dinlendir iyi gelecektir! Bana iyi geliyordu herkez farklı tabii ama normaldir canım çok ayakta kalmamaya bak ve bol bol dinlen!

Sonra ararsınız bu günlerinizi bak! :)))

ahhh ah nerde dinlencem be canım başımda üç hasta yemek temizlik hepsi bende adam desen suyunu bile ayağına bekler. yatağın yüzünü anca herkes yatınca görüyom :KK43:((

antikacımm bendede baskı oluyor nefesim kesilmiyor ama bazen kasığımda bir batma hissediyorum ve geçmesi uzun sürüyor...bu batmahissi acaip sancı yapıyor ve o anda ne sağıma ne soluma nede kalkabiliyorummm geçene kadar çok canım yanıyor...çok yürüyünce ve yoruluncada sanki bebişim çıkacakmış gibi hissediyorummm.....o baskı anını anlatmam çok zor ....offffff:KK43:...

bende olmayan yok gibi hehehe ne ararsan var kasilma var simdi bel agrisida cikti asagi dogru basinc da var uyku desen yok , saymakla bitmez sükür bugünlere geldik insallah devam ederiz

lal cim bundan yaklaşık 8 ay önce babam kalp krizi geçirdi ve acilen ameliyata alındı. onun o haline üzülen annem felç geçirdi bi taraf tutmuyo. babamdada ameliyat esnasında fazla oksijen verilmesi sonucu beyindede az hasar kaldı. yanlız bırakmaya gelmiyo.birde kayınvalidem var emes hastası onada bakıcak kimse yok. kayınpederim işteyken o da benim sorumlluluğumda.onun da bi taraf tutmuyo gözler görmüyo. ben tek çocuğum eşimin bir kardeşi var ama oda okul için geçen sene başında yurt dışına çıktı.yazında kaldı iş bulmuş.anlıcan hepsi benim başımda. olsun Allah başımızdan eksik etmesin banada güç kuvvet versinde bakarım.

lal cim bundan yaklaşık 8 ay önce babam kalp krizi geçirdi ve acilen ameliyata alındı. onun o haline üzülen annem felç geçirdi bi taraf tutmuyo. babamdada ameliyat esnasında fazla oksijen verilmesi sonucu beyindede az hasar kaldı. yanlız bırakmaya gelmiyo.birde kayınvalidem var emes hastası onada bakıcak kimse yok. kayınpederim işteyken o da benim sorumlluluğumda.onun da bi taraf tutmuyo gözler görmüyo. ben tek çocuğum eşimin bir kardeşi var ama oda okul için geçen sene başında yurt dışına çıktı.yazında kaldı iş bulmuş.anlıcan hepsi benim başımda. olsun Allah başımızdan eksik etmesin banada güç kuvvet versinde bakarım.

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Senin ayakta alkışlıyorum arkadaşım helal olsun sana! Bunu gerçekten çok içten söylüyorum canım! Senin gibi insan zor bulunur! Eşin kıymetini bilsin senin!
Ne insanlar var demekki senin gibilerde kalmış neslimiz tükenmemiş! Allahım yavrularımızada Allah yolundan ayırmasın onlara en önemlisi vijdan ve merhamet versin Rabbim!

sen yinede zaman buldukça beş dak. bile olsa dinlenebildiğin kadar dinlen.

antikacım maşallah sana...:nazar:ne kadar şanslı ailen ve kayınvaliden var...gerçekten başüstünde taşınacak insansın....opuyorumnanaktanallah yardımcın olsun ve sana güç kuvvet versinnnn bitanem benimm...opuyorumnanaktan

:eek::eek::eek::eek::eek: kızlar lütfen benim yaptığım neki daha ne durumlarda olanlar var.ay ne sölicemide bilmiyom.iyisimi ben sölemedim sizde duymadınız.:kedi:

Kız ne şekersin sen ya? Canım benim tamam tamam duymadık bilmioz! Sen rahat etceksen eyer? Utanmanı gerektiren bişi yokki gurur duy bence kendinle! Bu dünyada ne ekersen onu biçersin canım! Ben herzaman bunu bilir bunun söylerim! Anneannem derki hep: Nasıl bak bebeklere bakılıyor yediriliyor sonra büyüyorlar koca insan oluyorlar? Ama insan sonra yine bebekleşiyor ve tekrar yardıma muhtaç hale geliyor. Bebek gibi bakım istiyor! Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin! Herkezde Allah korkusu olsun bu her kapıyı açan anahtardır!

X