Ayni anda 2 kisiyi sevmek mumkun mu?

Hayatinizda hic ayni anda iki kisiyi birden sevdiniz mi?

• Ankete Katılan
    112
Lisede platonik olarak birind aşıktım ama o başkalarıyla çıkıyordu ve beni arkadaşı olarak görüyordu. Ben onu sevmeye hep devam etmiştim ama başkalarıyla da konuşuyor onlardan etkileniyordum. Karşı taraf artık işi sevgililiğe getirmek istediğindeyse ötekini sevme alışkanlığımdan reddediyorfum. Üniversitede ise ilk sevgilim olup bittikten sonra gönlüme alamadım kimseyi.

Ayni anda 2 kisiyi sevmedim. Ayni anda iki kisiden hoslanabilir insan ancak ayni anda 2 kisiyi sevemez. Ciksss olmaz mumkunati yok. Var diyen kisiye "sen hislerini dogru tanimlayamiyorsun" derim.

başıma geldi ve kararsızlığım yüzünden ikisini de kaybettim
8 yıl önce oldu şuan evliler kızları var Allah mutlu mesut etsin... ama evlilik davetiyelerini gördüğüm de için parçalandı... daha da kötüsü evlilik davetiyesi gelmeden 1ay önce ikisi de aynı hafta içinde düğünden 1 ay önce unutamadım dye aradı... o zaman birini seçtim ama sonra evleniyorum dedi (öküz madem evleniyorsun niye aradın)
benden size tavsiye çabuk karar vermeye çalışın 8 yıldır kimseyi sevemiyorum kaç kişiyle görüşüyorsam da maddi yönden iyi kibarlık hat safha da olmasana rağmen sevemiyorum
bir süre sonra sevme yetisi gidiyor kaçıyor galiba...
benden size tavsiye erken karar vermeye çalışın

X