Aynı anda meme, burun ve çene ameliyatı olmalı mıyım?

amphibian

Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2018
8
0
38
Merhaba arkadaşlar. Ben aynı anda burun, çene ve meme ameliyatı olnak istiyorum. Ancak hala doktor araştırıyorum. Sizce tek seferde hepsini olmalı mıyım? Ayrı ayrı narkoz almak, iyileşip bi daha ameliyat falan gözümü korkutuyor. Bir de tecrübesi olan varsa yazabilir mi? Bu işin ortalama maliyeti ne olur ona göre bi bütçe ayarlamalıyım. Burnum için bi doktor buldum Aykut Özpür. Yaptığı burunlara instagramdan baktım çok doğal çok hoşuma gitti. Ona danıştım meme ve çene ameliyatı da yaptığını söyledi ancak paylaştığı hep burun ameliyatları. Diğerleri için başka doktor mu bulmalıyım. Cevaplarsanız sevinirim.

Illa ikisini tek seferde yaptirmak istiyosunuz diye riske atmayin. Buldugunuz doktorun sadece yaptigi burunlari begeniyosaniz meme ameliyati icin baska birini bulun. Veya dr‘la görüsmeye gidin ve yaptigi islere bakin bir fikir edinin, iki ameliyati da aceleye getirmeyin bence.

Illa ikisini tek seferde yaptirmak istiyosunuz diye riske atmayin. Buldugunuz doktorun sadece yaptigi burunlari begeniyosaniz meme ameliyati icin baska birini bulun. Veya dr‘la görüsmeye gidin ve yaptigi islere bakin bir fikir edinin, iki ameliyati da aceleye getirmeyin bence.
Teşekkür ederim. Doğru söylüyorsunuz ben de ondan korkuyorum.

Merhaba. Aynı anda ameliyatları olman çok mantıklı. En azından bir defa ameliyat olup, topluca ağrıyı çekersin. Yani zaman kaybetmezsin, tekrar tekrar hastaneye yatıp sürekli ağrı çekmezsin. Bu durumda fiyat konusunda yardımcı olurlar. Ama, şiddetle bir kaç doktor ile görüşmeni tavsiye ederim. Bu senin için oldukça önemlidir. Doktorunun yaptığı her ameliyatı beğenirsen ona doğru yönel. İki yeri iyi yapıp üçüncüye beğenmiyorsan başkasına git. İstemediğin sonucu elde etme riskini alma.

Teşekkür ederim. Doğru söylüyorsunuz ben de ondan korkuyorum.

Mesela forumlari iyi takip edebilirsiniz ve burun ameliyati icin hangi dr‘lar öneriliyor arastirin ilk 5 olarak siralayin. Sonra meme ameliyati icin ilk 5 siralayin kendinize göre ve karsilastirin. Belki ayni isimler olur ve o drlar‘la görüsmeye gidebilirsiniz :)

Aslında burun ameliyatı için Aykut beyi çok beğeniyorum ama 20 bin olduğunu duyunca şok geçirdim. Biraz fazla geldi bilemiyorum. Ama burun yüzdeki en önemli yer değer gibi de. Diğerleri de işin içine girince maliyet olarak batıcam gibi

Ben de aynı anda olmayı düşünüyorum tekrar tekrar anesteziye ağrıya sızıya gerek yok gibi geliyor. Doktora karar verdim hem burun hem göğüste iyi diyorlar zaten burun için çok bi değişiklik istemiyorum. Kemeri alınsın biraz küçülsün o kadar göğüs için de arkadaşım çok memnun doktordan yeni yaptırdı. Tek kaygım çok zorlanır myım iyileşme süreci çok zor olur mu ağrım sızım nasıl olur?...

Tek seferde diş bile yapmıyorlar nasıl ameliyat yapacaklar. Hepsinin de ayrı ayrı bakımı acısı var. Bekle, sırayla yaptır bence

X