Ayrıl- barış ilişki yaşayanlar ?

shop our

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2021
61
55
27
Hemen hemen herkesin hayatında sürekli ayrılıp barıştığı ya da ayrılmasa bile sürekli bir huzursuzluk halinde olduğu bir sevgilisi oluyor böyle ilişkilerden de asla hayır gelmiyor zaten. Ama aradaki sevgiden midir yoksa alışkanlıktan mıdır artık ne sebeptense kabul etmemen gerektiği zamanlarda bile bu sefer düzelecek diyip kabul ediyorsun sonuç yine hüsran.. Merak ettiğim sürekli ayrıl barış olan çekişmeli bir ilişki en son nasıl bitiyor?

Sonda insan bıkıyor ve aklı başına geldiği için bitiriyor. Bende de çok eskiden böyle flörtüm vardı ay bıktım çekemedim artık. Sevgi insana huzur vermeli yıpratıyorsa değmez. Sonradan çok çok dedi gene barışalım kaç kere evlenme teklif etti, aradı buldu hep kesip attım. Doğru yapmışım.

Sonda insan bıkıyor ve aklı başına geldiği için bitiriyor. Bende de çok eskiden böyle flörtüm vardı ay bıktım çekemedim artık. Sevgi insana huzur vermeli yıpratıyorsa değmez. Sonradan çok çok dedi gene barışalım kaç kere evlenme teklif etti, aradı buldu hep kesip attım. Doğru yapmışım.
sizin yaptığınızı yapabilmek için can atıyorum :halay:

Hemen hemen herkesin hayatında sürekli ayrılıp barıştığı ya da ayrılmasa bile sürekli bir huzursuzluk halinde olduğu bir sevgilisi oluyor böyle ilişkilerden de asla hayır gelmiyor zaten. Ama aradaki sevgiden midir yoksa alışkanlıktan mıdır artık ne sebeptense kabul etmemen gerektiği zamanlarda bile bu sefer düzelecek diyip kabul ediyorsun sonuç yine hüsran.. Merak ettiğim sürekli ayrıl barış olan çekişmeli bir ilişki en son nasıl bitiyor?
bıkınca bitiyor. her sabrın bir sonu var. bir noktada kavga etmek o ilişkiye duyduğunuz küçük bir umudun yansıması. işte o umut bitince habire bu çekilir mi deyip bitiriyorsunuz. ya da taraflardan biri cidden çok sıkıntılı bir şey yapıyor asla affedilemeyen bu da sizi rahatlatıyor gönlünüz rahat bir şekilde bitiriyorsunuz genelde böyle oluyor.

Sakinnnnn evlenme sakınnnn. Çok şükür benim ilişkim öyle değil ama oylesjni çok gördüm. Asla evlenince duzeliriz diye bir şey yok kimse değişmez hiçbir ilişki düzelmez

Sürekli ayrıl barış, küs darıl ilişkiler ya sevgili iken kesin bir bitişle son buluyor ya da evlilik olup bir ya da iki çocukla daha da zor bir şekilde son buluyor. Her durumda geriye yıpranmışlık, bıkkınlık, boşa harcanmış bir gençlik kalıyor haberiniz olsun. Çok uzatmayın derim bu tür ilişkileri :KK51:

Yaş almayla birlikte gelen olgunlukla, bir yerden sonra çocukça olduğunu düşünmeye başlıyorsunuz o tarz bir ilişki sürdürmenin. Kendinize yakıştıramıyorsunuz ve kalıcı olarak bitiriyorsunuz.

Sakinnnnn evlenme sakınnnn. Çok şükür benim ilişkim öyle değil ama oylesjni çok gördüm. Asla evlenince duzeliriz diye bir şey yok kimse değişmez hiçbir ilişki düzelmez
şu an bir ilişki içerisinde değilim iletişimim de hiç yok. akıllanan taraf ben oldum neyseki :KK68:

Sürekli ayrıl barış, küs darıl ilişkiler ya sevgili iken kesin bir bitişle son buluyor ya da evlilik olup bir ya da iki çocukla daha da zor bir şekilde son buluyor. Her durumda geriye yıpranmışlık, bıkkınlık, boşa harcanmış bir gençlik kalıyor haberiniz olsun. Çok uzatmayın derim bu tür ilişkileri :KK51:
bu çıkmaz yola girildiği anda bırakıp koşarak uzaklaşmak lazım.. tecrübe oldu bana da, olaya böyle bakmaya çalışıyorum:KK54:

Hiç bitmeyen ümitlerinize ve kendinizi suçlamalarınıza rağmen artık belli bi süre sonra tüm çabalarınızın tamamen etkisiz olduğunu, o insanla hiçbiyere varamayacağınızı anladığınız kötü bi ayrılık sonrası kafanızda bitiyor...Kadın karar verirse ve soğursa tam soğur...
Geriye sadece boşa çabalar kalıyor..Kesin ayrılığa karar verdiğinizde, dönmesini içten içe artık dilemediğinizde geriye dönüp bakınca tonlarca haksızlığa uğradığınız ve o kişinin aslında sizi hiçbi zaman yürekten sevip sahiplenmediği gün ışığına çıkıyor....Hep üstünü örttüğünüz, görmezden geldiğiniz gerçekler sadece

ayrıl-barış ilişkiler insanı umut kafesine kapatıyor sadece sürekli bir umut etme sürekli bir beklenti sonuç genelde hüsran

eski sevgilimle ayrılırsak bi daha hiç barışmayız , ayrıldıysan biter diye konuşmuştuk kızlar sonuç olarak ayrıldık tekrar sevgili olmadık ama beraberdik yapıcak bi şey yok.

Valla benimdd öyleydi ama biz nişanlandık ve hiç kötü olmadı aramız.. tuhaf biliyorum ama böyle kisiler genelde evleniyor diye duymuştum. Ama bence burda puf nokta su: arada sevgi varda mı kopamıyorsunuz? Öyleyse sonu guzel bitiyor

Valla benimdd öyleydi ama biz nişanlandık ve hiç kötü olmadı aramız.. tuhaf biliyorum ama böyle kisiler genelde evleniyor diye duymuştum. Ama bence burda puf nokta su: arada sevgi varda mı kopamıyorsunuz? Öyleyse sonu guzel bitiyor
sizin adınıza sevindim umarım hayalinizdeki gibi olur iliskiniz :) ben artık arada sevgi olsa bile koparıp atmak gerektiğini düşünüyorum bir ilişkide en önemli unsurlardan biri de kaybetme korkusu olmalı gibi geliyor artık.. çünkü sevgiliyken " tamam o zaman ayrılalım " demeler evlenince " tamam o zaman boşanalım " a dönüşüyor yani ayrılmanın bile ciddiyeti kalmıyor diye düşünüyorum. bu tarz ilişki yaşadığım için sütten ağzım yandı artık yoğurdu üfleyerek yerim

X