Ayrıldı benden

Gzdylmz26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2016
75
21
28
7şubatta çıkmaya başladık çok yeniyiz ama bu kısa süre içerisinde çok seviyorduk birbirimizi. çocuğun annesi vefat etmiş uzun süre önce, anca toparlamış kendisini tesadüfen beni görünce de demiş tamam bu kız olur. Akşamları 2saat telefonda konuşmadan uyuyamazdık. çocuğun öyle ahım şahım durumu yoktu belliydi yani ama çok seviyordu be annem bile bitir dediği halde karşı çıktım mutluyuz biz dedim. Hattı kapandı faturasını ödeyemediği için olsun dedim internetten konuşuruz, internet buldukça arar konuşuruz ama bu akşam bana bizim oradan biriyle konuştunmu dedi. Ondan önce oldu evet tanışmadan 1ay önce bitirmiştik arkadaş kalmaya karar verdik kafa yapılarımız uymuyordu fazla üzmeyelim birbirimizi dedik oda seni mutlu edicek biriyle olmanı isterim dedi olgundu benden yaşça da ama bu kişiyi bilsin istemiyordum benim için yok olmadı öyle bir ilişki çünkü çok hovarda bir adamdı benim ismim onunla anılsın istemedim yok konuşmadım dedim gerekirse o adamla konuşurum anlar beni bir ağız oluruz diye düşündüm ama sevgilim ben yok dedikten sonra bitirdi adam gibi cevap da vermedi ne yapmalıyım bundan sonra

Yalan söylediğini bildiği için bitirmiş olabilir mi? Bir ilişkide güven çok önemli hele de daha ilk zamanlarınız güven sorunu oluşuyosa zaten o ilişki iteklesen de olmaz keşke saklamasaydın

Yalan söylediğini bildiği için bitirmiş olabilir mi? Bir ilişkide güven çok önemli hele de daha ilk zamanlarınız güven sorunu oluşuyosa zaten o ilişki iteklesen de olmaz keşke saklamasaydın
Bilsin istemiyorum ama abi ya aynı şekilde tam tersi oldu bana işiyle alakalı ufak tefek abartmaları olmuş ben bunu başkasından öğrendim ama kalkıp çocuğa sen fakirsin niye yalan söyledin demedim anlayış gösterdim kendi farkında saten nasıl istiyorsa öyle olsun dedim ama ben geçmişimle yargılanmak istemiyorum yok diyorsa yoktur demekki neden diyemiyor anlıyorsundur umarım beni

Şimdi erkeklerin çoğu maaşını işini abartır maddi olarak güçsüz görünmek istemez ama için rahat etsin sen ara sor ne oldu de

Şimdi erkeklerin çoğu maaşını işini abartır maddi olarak güçsüz görünmek istemez ama için rahat etsin sen ara sor ne oldu de
Hattı kapalı arıyamıyorum ama akşam whatsapp a girince anlatayımmı durumu evet konuştum ama sırf seni kaybetmemek için hayır dedim diyeyim mi

adam sormus (ki bence gereksiz bir soru) sende oldugu halde yok demissin. Gecmisin sana ait degistiremezsin ve seni bunun icin yargilayacak adam zaten dogru adam degildir. Yalan söylemen güvenini kirmis incitmis. Üstelik iliskinin daha basindasiniz.

adam sormus (ki bence gereksiz bir soru) sende oldugu halde yok demissin. Gecmisin sana ait degistiremezsin ve seni bunun icin yargilayacak adam zaten dogru adam degildir. Yalan söylemen güvenini kirmis incitmis. Üstelik iliskinin daha basindasiniz.
O an birden sorunca öyle hayır dedim sonrada toparlayamadım işte bundan sonra yapabileceğim bişey varmı

Cevap vermiyor ki dungof sadece yazma artık diyor bu kadar

Ara ya da Yüz yüze gel iş çıkışı evini biliyosan eve dönüşünde kapıda bekle konuş zaten adamsa seni kapıda da bekletmez konuşmadan da geri göndermez eğer olmuyosa zorlama sevgisi yok demektie

Ara ya da Yüz yüze gel iş çıkışı evini biliyosan eve dönüşünde kapıda bekle konuş zaten adamsa seni kapıda da bekletmez konuşmadan da geri göndermez eğer olmuyosa zorlama sevgisi yok demektie
Teşekkürler aynen öyle yapayım evine gideyim bekliyim

Evine girme dışarda bekle çünkü hiçbir adam bir kadını dışarıda bekletmek istemez evine dön dese de konuşmadan burdan gitmiyorum de
Şimdi mesajlaştık çok seviyorum seni ama konuşmam artık seninle ölene kadar seni sevicem felan dedi derdimi anlattım yine yalnız kalmak istiyorum biraz dedi beklerim dedim seni seviyorum. Şimdi böyle dedikten sonra evinin önüne gitmem ne kadar doğru olur bilemedim biraz kafasını mı dinlese acep

Şimdi mesajlaştık çok seviyorum seni ama konuşmam artık seninle ölene kadar seni sevicem felan dedi derdimi anlattım yine yalnız kalmak istiyorum biraz dedi beklerim dedim seni seviyorum. Şimdi böyle dedikten sonra evinin önüne gitmem ne kadar doğru olur bilemedim biraz kafasını mı dinlese acep

Seven insan bu kadar abartmaz gibime geliyo tamam içinde burukluk olur hani biraz şüphe kalır ama seviyosa affeder

Seven insan bu kadar abartmaz gibime geliyo tamam içinde burukluk olur hani biraz şüphe kalır ama seviyosa affeder
Barıştık şükür aradı beni yok bitti kaldıramam ben yalan söyledin sonuçta dedi seviyorum bundan sonrada kimse olmayacak hayatımda dedi bende dayanamadım ağladım zırladım ben ağlayınca oda kıyamadı bu kadar üzülmeme barıştık ❤️

Bırak dinlesin kendini asla gitme.Kendinş küçük düşürme.Kafasını topşayıp seni özlerse sevgisi varsa gelir..Niye yalan söylrdiğibçni de çok sorarsa seni bulandırmak istemedim de..Çok bir önemibyok onun zaten de.

Bırak dinlesin kendini asla gitme.Kendinş küçük düşürme.Kafasını topşayıp seni özlerse sevgisi varsa gelir..Niye yalan söylrdiğibçni de çok sorarsa seni bulandırmak istemedim de..Çok bir önemibyok onun zaten de.
Aynen öyle diyeceğim eğer sorarsa birdaha

X