Ayrıldık annesinden helallik aldım sizce yanlış mı yaptım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

beyzaaaa123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2020
159
51
28
Sevgilimle 6 yıldır beraberiz yakın bir zamanda ayrıldık daha doğrusu o böyle istedi kendince bazı sorunları yüzünden ben her ne kadar istemesemde. Gecen gün özlemeli bi durum atmış kendisi sanırım özledi. Her neyse Annesinin de bende hakkı vardır bende içimde kalsın istemedim ve aradım kadın çok üzüldüğünü beni çok sevdiğini söyledi başka gelin istemiyorum dedi bende oğlunuz böyle yaptı dedim helallik almak istedim öyle konuştuk ve kapattım annesi ona da söylemiştir kesin sizce erkek arkadaşım ne düşünür yanlış bi sey yapmadığımı düşünüyorum onca yılın hatrı vardı

Sevgilimle 6 yıldır beraberiz yakın bir zamanda ayrıldık daha doğrusu o böyle istedi kendince bazı sorunları yüzünden ben her ne kadar istemesemde. Gecen gün özlemeli bi durum atmış kendisi sanırım özledi. Her neyse Annesinin de bende hakkı vardır bende içimde kalsın istemedim ve aradım kadın çok üzüldüğünü beni çok sevdiğini söyledi başka gelin istemiyorum dedi bende oğlunuz böyle yaptı dedim helallik almak istedim öyle konuştuk ve kapattım annesi ona da söylemiştir kesin sizce erkek arkadaşım ne düşünür yanlış bi sey yapmadığımı düşünüyorum onca yılın hatrı vardı
Açıkçası ben bu helallik konularını bi şekilde iletişimde kalmak için uygulanan bahane olarak görüyorum

Bence erkek arkadasin icten ice demistir bu kiz beni unutamadi annemi bahane edip kendini hatirlatiyor aklinca bana demistir🙄Bence iyi yapmamissin ama olan olmus artik

Eski sevgiliniz sizden bir şekilde neden ya da nedenlerden dolayı ayrılmayı hayatınızdan çıkmayı seçmiş. Haala ‘ne düşünür’ diye düşünmek neden?

Aa evet hata etmişsiniz, eski sevgiliniz yanlış anlar dersek arayıp hellalliği geri mi iade edeceksiniz. Keşke aramadan önce konu açsaydınız . Evet büyük ihtimalle kendini hatırlatmaya çalışıyor diye düşünür ki o da durum paylaşarak bunu yapmış. Yakında barışırsınız şimdiden hayırlı olsun.

Gereksiz bir hareket olmus. Oglunuz ayrildi ben ayrilmadim, bakin ben iyi bir gelin adayiydim helallik vs aliyorum, oglunuzu ikna edin bana donmesi konusunda gibi bir hareket olmus bence.
Hiç de öyle bi amacım yok. kadın sordu bana da anlatmıyor dedi bende anlattım bazı şeyleri annesi sonuçta bilmeye hakkı var. Üzerimde de hakkı olduğu için helalleşmek istedim yeni ayrıldık zaten

Evet yanlış yaptınız msj atıp geçin amacınız adamın sizinle iletişime geçmesi yazım tarzınızdan bile belli örneğin sevgilim demişsinix ama artık değil o özlemli durumu belki de sizi yoklamak için attı ego tatmin etmek için ve derdiniz helallik almaksa en başta yazıp geçseydiniz bu özlemeli durumdan sonra atmanız adama dolaylı yoldan evet bende özledim unutmadım iletişimde kalmaya çalışıyorum demek

Öyle bi kadın değil. Sürekli arardı beni zaten iletişim halindeydik
İletişim halinde olmanızın sebebi oğluydu, e oğluyla bağınız kalmayınca buna da gerek yoktu.
Öyle bir kadın ya da değil ‘oğlunuz böyle istedi’ deyip geçmişten konuşunca çıkan tek sonuç bu.
Ayrıldığım sevgilim annemi arasa inanın çok sinirlenir ve ‘ne manyak ya anneme kadar arıyor’ derim.

Evet yanlış yaptınız msj atıp geçin amacınız adamın sizinle iletişime geçmesi yazım tarzınızdan bile belli örneğin sevgilim demişsinix ama artık değil o özlemli durumu belki de sizi yoklamak için attı ego tatmin etmek için ve derdiniz helallik almaksa en başta yazıp geçseydiniz bu özlemeli durumdan sonra atmanız adama dolaylı yoldan evet bende özledim unutmadım iletişimde kalmaya çalışıyorum demek
Hayır annesi beni devamlı arardı bende o yüzden helallik almak istedim hakkı çokdu üzerimde ve iletiştim halindeyidik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X