Ayrılığın ilk günü !

ben 5 ay oldu eşimden ayrılalı hala şokunu atlatabilmiş değilim
sanki bi rüyadayım uyanacam ve o yanımda olacak gibi
hala ağlayarak uyanıyorum uykumdan dişlerimi sıkıyorum ellerimi sıkıyorum uyurken
ilk gün ve sonrası çok değişmiyo yani
yaşadıklarınla ve sevginle alakalı

ilk bir hafta ölürüm..ölüme cok yaklasırım..

ikinci hafta ben bunun için mi üzüldüm diye gülerim..tüm asklarımın ömrü 1 hafta:)

Şu an şu dakika itibariyle bende sizin aranızdayım.. Kendim istedim olması gerekiyordu ama çok kötüyüm ağla ağla ölüyorum yaaaa

Şu an şu dakika itibariyle bende sizin aranızdayım.. Kendim istedim olması gerekiyordu ama çok kötüyüm ağla ağla ölüyorum yaaaa

Uzuldum cnm senin adina,, umarim bu zor gunleri cabucak atlatirsin , aglama demicem agla icindeki tum zehirleri dok bu gece.. YARIN YENIDEN DOGACAK GUNES...:nazar:

Uzuldum cnm senin adina,, umarim bu zor gunleri cabucak atlatirsin , aglama demicem agla icindeki tum zehirleri dok bu gece.. YARIN YENIDEN DOGACAK GUNES...:nazar:

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama İnşallah çok sağol canımmsenağlamasenağlamasenağlama

geçiyo bacılarımç yeter ki umudun tükendiğine kendinizi inandırın. bir daha birleşmemenizi, ayrılmanızı gerektiren ne varsa getirin gözünüzün önüne ve kararlı olun. güzel anıları düşünmeyin, onlar masaldı. gerçek olsaydı hala görüyor olurdunuz o günleri değil mi? geçiyor. vallahi de billahi de geçiyor. 15 gün maksimum, reçeteyi de mühleti de verdim buyrun.

Bende daha bi kaç günlügüm..
Bitti msjını ilk yazarken çok çok kötü agladım.. Şaşırdım kendime bu kadar mı çok seviyorum diye.. Barıştım.. Ama gördüm bazı şeyleri ve olmicanı anladım.. Bu sefer sadece sinirlendim ondada kendimede adam gibi yaşayamadıgımız bu aşka da..
Sadece çok şaşırıyorum.. çok seviyodum çok aşıktım oda öyle.. Nasıl bitti nası tükendi nası yok oldu o nası gitti kalbimizden inanamıyorum.. o sözleri söyleyende oydu bu sözleri söyleyende.. kabullenemiyorum inanamıyorum.. ama artık aklımdan barışsak mı diye geçirdigimde elim telefona gitmiyor aklımda kalıyor ve toparlıyorum hemen.. üstelik barışmamız için o da hiç bir çaba harcamıyor ve daha çok ben bırakmasam o bi zaman sonra bırakıcakmış hissi uyandırıyor bende sensiz yapamam demelerine ragmen.. Alışıcam galiba gecicek.. Yeni ortamlar, yeni insanlar, yeni duygular.. Sadece zaman.. Ve bu yenilikler gerek bana biliyorum..

Kendimi anlattım ama o ilk gün ilk ayrılıksa çok çook kötü geçiyor.. ama gerekliliklerin farkına vardıgın daha dogrusu aklının kalbini sonunda yendigi ve gerçekleri görmeye başladıgın anda anlıyorsun bununda dogal ve ruh saglıgın için gerekli oldugu gibi.. size zarar veren bi ilacı bile bile kullanırsanız intahra meyledersiniz.. Buda öyle bişey.. Hemen bırakmak gerek o ilacı ne kadar alışmış ve inandırmış olursak kendimizi.. ilk bi ay çok zor.. ilk ay sabretmek gerek.. sonrası çorap sökügü misalii.

geçiçek eet bu doğru illaki geçicek ama ya izler bıraktığı izler

ilk gün ne olduğunu anlamazsın. çünkü hala ümidin vardır döneceğine dair.
sürekli telefonuna maillerine bakarsın aramış mı bişey yazmış mı diye.
2-3 gün geçtikten sonra hala haber alamadıysan gerçekten bittiğini anlamaya başlarsın.
ama kabul etmek daha uzun sürer.
yine gözün hep telefonda maillerindedir ama gitgide kabullenmeler başlar artık.

benim biteli 2 buöuk ay olcak ilk ayrıldğımda gülüyordum ağlamadım bile çnkü şok olmuştum asla ölümüne ağlama krizlerine falan girmedim uzunda bi ilişkimdi 3 buçuk yıl ama sevgim sonsuz ona döneceğine dairde umudum war umutla ayakta duruyorum ben çnkü haksızlığa uğradım haketmedğim şeyleri yaşadım ama çok üzülmüyorum sadece özlem war okadar ama geçer kızlar ölüp dirilmeyin bi erkek için değmez bırakın o ölsün sizin için

“Doğru insanı arıyorum”dedik.Doğru insan yok. Herkesin bir yerleri eğrildi sıcaktan. Sen de kimin neresi eğri diye değil de kimin hala neresi doğru kalabilmiş diye bak.Üzülmeye ağlamaya gelince geçecek geçmek zorunda çünkü.
Tek taraflı değildir hiçbir ilişki. Bir duvarı tek başına bitiremezsin. Mutlaka harcına biri karışmıştır. Evet elimizden geleni yapıyoruz mükemmel yaşamlarımıza ulaşmak için. Elimize azıcık alıyoruz sonra da onu yapıyoruz,gerisini ardımıza saklıyoruz.
Mutluluğumuz için devamlı mutluluğumuzu erteliyoruz.
Kabul ediyorum aşk acısı acı.Ama onulmaz değil. Kaybettiysek bırakalım geçmişte kalsın. Geçmişe geçmiş olsun da gelecek bizim olsun.
Yarını kendine ada.

bitti lafını duyunca ağlarım içim yanar ama ona belli etmem üzüldüğümü tamam bitsin derim zorlamam biraz sinirlenir tabii niye hemen tamam diyosun başkasınımı seviyosun der.ayrılığın ilk günü;ayrılığın ilk günü olarak düşünülürse biraz zor geçer.düşünmiceksin eski günlerini ve onu.alışveriş yap,müzik dinle.slow müzikte dinlemiceksin.hareketli dinle.mesela demet akalından bebek,mucize falan gibi şarkılar dinle çok iyi olurrr :):)

X