Ayrılık sonrası kendini çekmek

Crazy-cat-lady

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2017
174
248
33
Merhaba. Erkek arkadaşımla ayrılalı yaklaşık 2 ay oldu. Kötü ayrılmadık ama o günden beri konuşmadık. Kendisini sosyal medyadan sürekli izliyorum ve onun da beni izlediğini gözlemleyebiliyorum. (Favorilediğim twitleri hemen ardımdan twitliyor, örneğin bi etkinlikle alakalı bir etkileşimim olduysa o etkinlikle ilişkili hareketlerde bulunuyor vb) Ama iki taraf da herhangi bir adım atmıyor.
Açıkçası özlüyorum ama ilişki içinde de hep özveride bulunan taraf olduğum için adım atıp da beni iyice çantada keklik görmesini istemiyorum.

Onu twitter ve instagramdan takipten çıkarmayı düşünüyorum ama bu onu bir şey yapacağı varsa da yapmaktan alıkoyar mı yoksa kendimi çekmem harekete geçmeye yöneltir mi sizce? 😔
Hiç taktik yapmayı bilmiyorum bana fikir verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Merhaba. Erkek arkadaşımla ayrılalı yaklaşık 2 ay oldu. Kötü ayrılmadık ama o günden beri konuşmadık. Kendisini sosyal medyadan sürekli izliyorum ve onun da beni izlediğini gözlemleyebiliyorum. (Favorilediğim twitleri hemen ardımdan twitliyor, örneğin bi etkinlikle alakalı bir etkileşimim olduysa o etkinlikle ilişkili hareketlerde bulunuyor vb) Ama iki taraf da herhangi bir adım atmıyor.
Açıkçası özlüyorum ama ilişki içinde de hep özveride bulunan taraf olduğum için adım atıp da beni iyice çantada keklik görmesini istemiyorum.

Onu twitter ve instagramdan takipten çıkarmayı düşünüyorum ama bu onu bir şey yapacağı varsa da yapmaktan alıkoyar mı yoksa kendimi çekmem harekete geçmeye yöneltir mi sizce? 😔
Hiç taktik yapmayı bilmiyorum bana fikir verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim
İki aydır dönmediyse bitmiştir. bence bu saatten sonra size dönerse özlediği için değil boşlukta kaldığı için döner. Bu dönüşte uzun sürmez. Yolunuza bakmanızı tamamen haytanızdan çıkarmanızı tavsiye ederim. Hayat sizi sevmeyenlerle vakit kaybedecek kadar uzun değil

Hayır alıkoymaz. Ulaşmak isteyen fizanda olsan seni bulur. Erkekler kolay ulaşılır olmanın kokusunu alır. Ama bunları o gelsin, dönsün diye yaparsan olmaz. Çıkart takipten, görmemek sana da iyi gelecek, ama sonra yaptığı hamlelere kızma, o da seni çıkartabilir. O sebeple sadece senin takip ettiklerinden değil, takipçilerinden de çıkartmanı öneririm.

Çıkartın.

Eğer sizden ummadığı bir şey görürse, çantada keklik olmadığınızı anlar. Dediğiniz yerlerden cikartirsaniz onu tamamen gözden çıkarttığınızi dusunebilir ve seviyorsa mutlaka yazar sevmiyorsa da isabet olmuş der, umursamaz bile.

İki aydır dönmediyse bitmiştir. bence bu saatten sonra size dönerse özlediği için değil boşlukta kaldığı için döner. Bu dönüşte uzun sürmez. Yolunuza bakmanızı tamamen haytanızdan çıkarmanızı tavsiye ederim. Hayat sizi sevmeyenlerle vakit kaybedecek kadar uzun değil

Benim annemle babam nişan atmışlar, 1 buçuk sene sonra barışmışlar ve evlenmişler. Mutlular da :110: tabi herkeste böyle olacak değil

Tabi doğru, aldatma falan yok, uğraşmaktan yorulmuşlar. Akrabalardan vs zorluk çekiyorlarmış, daha fazla çabalamak istemeyip ayrılmışlar
Konu sahibemiz, ayrılık nedeniniz nedir?
İşte ikisi arasında bir sorun yokmuş ve başkaları yüzünden ayrılmışlar ki nişanlı insanların yaşadığı bir durum bu. ama sevgililik döneminde kim karışabilir ki? ha karıştı maden sevgilisi neden izin veriyor ki?
dur yorum yapmadan ayrılık nedenini öğrenelim 😁

Açıkçası bizde de ihanet gibi bir olay yok, ikimizin de stresli olduğu dönemlerdi ve kendisi bi başak burcu olarak eleştirmeyi sevdiğinden benim başka sıkıntılarla boğuşurken eleştirilerine tahammülüm olmadı. "Bu kadar rahatsız ediciysem katlanma" dedim farklı günlerde iki kere, ikincide de katlanmamaya karar verdi sanırım :')

Açıkçası bizde de ihanet gibi bir olay yok, ikimizin de stresli olduğu dönemlerdi ve kendisi bi başak burcu olarak eleştirmeyi sevdiğinden benim başka sıkıntılarla boğuşurken eleştirilerine tahammülüm olmadı. "Bu kadar rahatsız ediciysem katlanma" dedim farklı günlerde iki kere, ikincide de katlanmamaya karar verdi sanırım :')
Sizin sıkıntılı döneminizde yanınızda olması gerekirken eleştirilere boşmuş sizi. Bir gelecek düşünüyorsanız bu kişiyle gerçekten zor. Çünkü evlilikte bu çekilmez bir hal alabiliyor. Bu arada burcuyla alakası yok eleştirmesinin tamamen karakteriyle alakalı

Bence bi sey yapma. Yani kavga dövüş bitmediyse, iki aydir da ekli duruyorsa itici ve çocukça görünür silmek. Önemsiyor izlenimi de uyandirabilir. Sessiz kalmak bence her zaman en iyisi.

İlişkide hep özverili davranan siz olduğunuz için ilk barışma adımının sizden gelmesini bekliyor bence.
Geri dönüş sağlamanız için dikkatinizi çeken paylaşımlar yapıyor ama kendi ilk adımı atan olmak istemiyor.
Geri dönmeyi düşünmüyorsanız bence artık takip edip, kendi kafanızı karıştırmayın.
Kendi halinizde takılın ama onu silmek, engellemek gibi eylemlerde bulunmayın.
Sessiz ve tepkisiz kalmak her zaman daha iyidir bana göre.

Aksine hicbiryerden cıkarmadan ona kendi hayatına döndügünü göstermelisin.Bunu taktik olarak söylemiyorum.

O his gercek olacak ki bazı seylerin düzeleceği varsa "gercekten kaybettigini farkettiginde" ya da "artik yoluma bakmam lazim" düsüncesinden sonra düzelecek..

ben silmenin çocukça gözükeceğini düşünmüyorum. hatta beni silen birinin gerçekten bitirmiş olduğuna dair bir şüphem kalmaz. aklımda soru işareti bile kalmaz, bitti mi bitmedi mi gibisinden. ama ekli kalmaya devam ettiğinde kafamda bi acaba oluyor. eğer gerçekten geri dönmeyi istemiyorsan en azından bu adımın senden gelmeyeceğinden eminsen sil ve onu da takipçilerin arasından çıkar. yeni ayrılmış olsaydınız sil demezdim, bekle biraz daha derdim. ama 2 ay geçmiş artık toparlandığını zaten görmüştür.

benim başıma şöyle bişey gelmişti, ilişkimiz biraz havada kalmıştı. kendi payıma düşen çabayı gösterdim ama sonuç istediğim gibi olmadı. bunun üzerine 2 ay kadar hiç iletişim kurmadık ama sosyal medyada ekliydik, numaralarımız da duruyordu birbirimizde. açıkçası onun beni kışkırtmaya yönelik laf sokma tarzında bir iki hareketi olmuştu hem whatsappta hem de instagramda ama hiçbir tepki vermemiştim. sonra bir gün bir hikayeme ifade bırakmış, sadece ifade bırakmaktı ama, alkış ifadesi bırakmıştı ona da dönüş yapmadım. iki ayın sonunda instagramdan ve whatsapptan sildim kendisini. 2 saat sonra tak, bi mesaj. isyan ediyor sildiğim için. o isyanı vesile oldu, 1 ay daha konuştuk en azından iletişimde olduk ama dikiş tutmadı ve bitti. ve bana o isyan ettiği akşam beni her yerden stalkladığını açıkça söyledi. stalkladığından eminsen sildiğini farkedip sana bu tarz bi sitem mesajı atabilir. ama atmaya da bilir. eğer umursuyorsa atar.

İnanın hiç deymiyor baksanıza şuan bile üzülüyorsunuz ve sizin için çabalamayan bir erkek var... En güzel taktiği söyleyeyim mi kendi hayatınıza bakın... Onun için kılınızı kıpırdatmayın inanın daha değerli oluyorsunuz... Takıp konusunda da size hangisi iyi gelecekse onu yapın... Yanı karşı tarafın ne düşüneceğine değil siz nasıl hissedeceksiniz artık buna bakın... Çünkü erkekler biz gibi değil daha çabuk hayatına devam ediyor... Yarın biriyle story attığında üzülecekseniz silin gitsin ama silemem hazır değilim diyorsanız da mutlu görünün ve ona vurgu yapan mesaj içerikli şeyler paylaşmayın bunlar sadece egosunu tatmin edecektir. Sizden uzak durarak hayatınıza başka birinin gireceğini göze alabilen bir erkek için inanın deymiyor... Zamanla beni daha iyi anlayacaksınız.

Bu zamana kadar öz verili oldun da noldu kaçan kovalanır kardeşim eğer değer veriyorsa seven insan her türlü ulaşır sana

Bence silebilirsiniz konu sahibi. Kendi yaşadığımdan örnek vereyim, ikimizin de kullandığı bir uygulama vardı birbirimizi silmemiştik. ayrılığın üçüncü ayında taktik yapma niyeti gütmeden kendi hesabımı sildim ve sessizce gitmiş oldum. bir süre sonra bana ulaştığında hesabımın silindiğini gördüğünde berbat hissettiğini, her şey tamamen bitmiş gibi hissettiğini, kendisini gerçek anlamda terk ettiğimi anladığını söylemişti. Yani üç ay önce ayrılırken bunları anlayamamış, ben hesabı silince anlamış :KK45:bazen erkeklerin jetonu geç düşüyor. Tabi siz hesabı değil onu silmekten bahsediyorsunuz ama olsun o da olur.

stalk yapmayı bırakın ciddiyim telkin mi yaparsınız bilmiyorum ama cok zarar veriyor. azaltın bari.
konuşmasanız da gözünüz üzerinde giibi.
hayatınıza bakın,orda durup beklemeyin gelmesini.
bir şeyler olacaksa olur.
silmeyin adım da atmayın.

bir ilişki kocu sey yazmıstı: " acaba fark eder mi, bir şey yazar mı, döner mi ? " düşünceleri ile silmeyin.
bu da anlaşılıyor ve daha da cepte oluyorsunz.
"Amann bu da burda duruyormus ne gerek var, görmeyeyim " mantıgına gelip beklentisiz ve umursamadan silecekseniz silin"

Hayat yeterince stresli. Başka stresli anınızda yanınızda olmayıp eleştirmeyi tercih edecek demektir bu. Bunu göze alıyor musunuz yine barışınca mesela

X