Ayrılık sonrası ..

beyazkelebekkk96

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2021
14
8
27
Arkadaşlar merhaba sorum şu ayrılık sonrası pişman olmasını istiyorum sizce göz önünde olmak mı daha etkili olur yoksa beni görememesi mi? İnstagram hesabımı açmak istiyorum ama nispet yapar gibi değil normal hayatıma devam edicem siz ne dersiniz? Açık mı olsun kapalı mı devam edeyim ?

Ne olucak ki ayrılmışsın bitmiş gitmiş
Pişman olup gelse kabul mu ediceksin

Yaşın kaç bu arada

Arkadaşlar merhaba sorum şu ayrılık sonrası pişman olmasını istiyorum sizce göz önünde olmak mı daha etkili olur yoksa beni görememesi mi? İnstagram hesabımı açmak istiyorum ama nispet yapar gibi değil normal hayatıma devam edicem siz ne dersiniz? Açık mı olsun kapalı mı devam edeyim ?
Pişman olmasını beklemek bile önünüze bakamamak icin bir engel

Ayrılık sonrası pişman olması instagram hesabının açık olup olmaması ile ya da göz önünde olup olmamak ile alakalı değil ki. Sevmişse ve ayrılık için geçerli bir sebep yoksa pişman olur. Sevmemişse ya da ayrılık için geçerli bir sebep varsa pişman olmaz. Ayrıca nedendir bilmem ama pişman olmasını bekleyince olmuyorlar, siz yolunuza bakınca artık o kişiyi hiç umursamadiginizda pişman oluyorlar ama o tren çoktan kaçmış oluyor, o kişinin pişman olup olmaması bile umrunuzda olmuyor.

Onun için instagram hesabınızı kapatarak baştan hata yapmışsınız zaten

Siz ne yaparsanız yapın o anlamak istediği gibi anlar... Tek tavsiyem mutlu görünün.

Normal akısa devam edip karsı tarafla ilgili sessizligi korumak gizemli olmak her zaman merak uyandırır👍 hesabınız dısarıya acık olmasın acık kapalıdan kasıt buysa ama.

Yaşın kaç bu arada
Kabul etmicem sadece

Yaşın kaç bu arada

Yaşın kaç bu arada
Kabul etmicem sadece pişmanlığını görünce içim soğuyacak 24 yaşındayım

Ayrılık sonrası pişman olması instagram hesabının açık olup olmaması ile ya da göz önünde olup olmamak ile alakalı değil ki. Sevmişse ve ayrılık için geçerli bir sebep yoksa pişman olur. Sevmemişse ya da ayrılık için geçerli bir sebep varsa pişman olmaz. Ayrıca nedendir bilmem ama pişman olmasını bekleyince olmuyorlar, siz yolunuza bakınca artık o kişiyi hiç umursamadiginizda pişman oluyorlar ama o tren çoktan kaçmış oluyor, o kişinin pişman olup olmaması bile umrunuzda olmuyor.
Çok haklısınız iş işten geçtikten sonra pişman olacak biliyorum ama nafile işte ..

Pişman olduğunu nereden anlayacaksınız?
Pişman oldum dese inanacak mısınız mesela 😄 Ya da hüzünlü aşk şarkıları mı paylaşması lazım karşı tarafın?

Pişmanım diye yazanların büyük kısmı pişmanlıktan yazmıyor,adam yazacak kimseyi bulamıyor ''bari eskiye yazayım'' diye yazıyor,konu sahibi gibi aşırı takıntı yapanlar da bir şey başardım sanıyorlar.
Biraz olgun olun,bittiyse kapat gitsin işte o defteri,azıcık kendinize zaman ayırın gidin yeni insanlar tanıyın,nedir bu ''sürünsün,beni özlesin,bensiz ölsün'' kafası.Siz takıntı yaptığınızla kalıyorsunuz,karşı taraf sizin yüzünüzü bile unutmuş olabilir.

Hesabını aç ve onu sil.
Neden ondan ayrılınca tası tarağı toplayıp gitmiş gibi davranıyorsun ki?
Hayatına devam et hesabını aç onu silmekle başla işe. Onu defetmemekle yerinde sayıyorsun

Pişman olsun yada olmasın seni bağlamasın artık
Sen yoluna devam et
Takılı kalma takıntı hırs yapma
Kabullen
İnsanlar ayrılabilir bu doğal birşey
Olmadı bitmiş gitmiş
Önüne bak
Hayat kısa gencecik kızsın
Bir sürü erkek var dünyada

Ayrıldıysa neden pişman olsun? Üstelik bunu düşünmek niye? Exini takıntı yapan insanlara kadın erkek fark etmez sinir oluyorum.

Göz önünde olma derim en etkilisi bu merak etmesi lazim haber alamamasi lazım. Pisman olur mu olmaz mı bilemem ama eger hala seviyorsa merak edip mutlaka sana ulaşmaya çalışır.

X