Ayrıntılı Ultrason ... Lütfen Yardım Edin...

mburcuca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2014
42
0
33
Merhaba kızlar,
Ben sitenizde yeniyim ve 18 haftalık hamileyim ilk bebeğim olacak. Dolayısıyla çok okumaya ve araştırmaya çalışıyorum. Ama bir kaç sorum var yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Öncelikle İzmit'teyim ve Cihan Hastanesi Gökhan Gümüştaşa gidiyorum, aslında doktorumdan çok memnunum ama sezeryancı diye bir söylenti acaba doğrumu?? :KK43:

Ali Kahya Kadın Doğum özel hastane gibi oldu diyorlar gideniniz var mı, hangi doktor iyidir?? :KK43: Herkes ayrı kafamı karıştırıyor.

Ayrıca Gökhan Bey 21 haftalıkken ayrıntılı ultrasona gitmem için Semih Özeren'e yönlendirdi, Tıp fakültesini sordum ama orası 24. haftadan erken randevu vermiyorlarmış. Gökhan bey o zamana kadar kemikleri olgunlaşmış olur 21-22 hafta idealdir dediği için mecbur kaldım. Semih bey nasıldı ya da başka alternatif yok mu acaba İzmit'te?? Açıkçası 250 tl vermek işime gelmiyor vereceksem de hakkını almak isterim.

Hepinize şimdiden çook teşekkürler, :KK49:

Kimse yok mu cevap verebilecek :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kimse yok mu cevap verebilecek :KK43:

arkadaşım izmit i bilmiyorum ben kayseri de yaşıyorum 23 haftalık hamileyim benim de doktorum ayrıntılı ultrason istedi ama yaptırmayı düşünmüyorum çünkü baya araştırdım ayrıntılı ultrasonu riskli gebeliklerde veya çoğul gebeliklerde istiyorlarmış doktorumun benden istemesinin nedeni ekonomik amaçlı zaten bu nedenle doktorumu değiştirmeyi düşünüyorum yaptırıp yaptırmama konusunda sen bilirsin ama bi risk yoksa gerek yok diyorlar

Aslında benim bebişimin kalbinde ufak bir parlaklık gördü doktor. O yüzden istedi ama bilmiyorum İzmitden kimse cevap vermemiş :KK43:

Merhaba, 37 haftalik hamileyim ve hamileligimin basindan beri Semih Beye gidiyorum. Sirf meraktan bir cok jinekologa gittim hamileligim boyunca ki buna Istanbulda Riza Madazli da dahil, Semih Bey gibisini gormedim. Gozun kapali gidebilirsin, son derece bilgili bir profesor. Ilk baslarda biraz soguk ve mesafeli ama hangimiz ilk tanistigimiz insanla hemen diyalog kurabiliyoruz ki? Detayli icin gonul rahatligiyla gidebilirsin, her seye tek tek bakiyor verdigin paranin karsiligini aliyorsun yani. Ultrason cihazi da cok iyi, bebegin videosunu vericek sana:) baska sormak istedigin bi sey varsa cekinme lutfen.

Teşekkür ederim, çalışıyor olduğum için cevabını geç gördüm. Semih beye gitmek konusunda daha rahatım şimdi. AMa kimse Gökhan Gümüştaş hakkında bilgi vermemiş. Ben kısmetse doğal doğum düşünüyorum. Ama doktorum destek vermezse diye endişe ediyorum.

Merhaba kızlar,
Ben sitenizde yeniyim ve 18 haftalık hamileyim ilk bebeğim olacak. Dolayısıyla çok okumaya ve araştırmaya çalışıyorum. Ama bir kaç sorum var yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Öncelikle İzmit'teyim ve Cihan Hastanesi Gökhan Gümüştaşa gidiyorum, aslında doktorumdan çok memnunum ama sezeryancı diye bir söylenti acaba doğrumu?? :KK43:

Ali Kahya Kadın Doğum özel hastane gibi oldu diyorlar gideniniz var mı, hangi doktor iyidir?? :KK43: Herkes ayrı kafamı karıştırıyor.

Ayrıca Gökhan Bey 21 haftalıkken ayrıntılı ultrasona gitmem için Semih Özeren'e yönlendirdi, Tıp fakültesini sordum ama orası 24. haftadan erken randevu vermiyorlarmış. Gökhan bey o zamana kadar kemikleri olgunlaşmış olur 21-22 hafta idealdir dediği için mecbur kaldım. Semih bey nasıldı ya da başka alternatif yok mu acaba İzmit'te?? Açıkçası 250 tl vermek işime gelmiyor vereceksem de hakkını almak isterim.

merhaba ben de cihan da funda hanıma gitmiştim benim düükle sonuçlandı ama funda hanım iyi bi doktor tavsiye ederim. ve kendini yanında cok rahat hissediyorsun ve gözlemlediğim kadarıyla iyi bi doktor. birde konak hastanesini düşünebilirsin orada iyimiş

Aslında benim bebişimin kalbinde ufak bir parlaklık gördü doktor. O yüzden istedi ama bilmiyorum İzmitden kimse cevap vermemiş :KK43:

haa birde eray bey var ona arkadaşım gitti problemliydi biraz ama cok memnun kaldı , sanırım o üniverstede

Merhaba, 37 haftalik hamileyim ve hamileligimin basindan beri Semih Beye gidiyorum. Sirf meraktan bir cok jinekologa gittim hamileligim boyunca ki buna Istanbulda Riza Madazli da dahil, Semih Bey gibisini gormedim. Gozun kapali gidebilirsin, son derece bilgili bir profesor. Ilk baslarda biraz soguk ve mesafeli ama hangimiz ilk tanistigimiz insanla hemen diyalog kurabiliyoruz ki? Detayli icin gonul rahatligiyla gidebilirsin, her seye tek tek bakiyor verdigin paranin karsiligini aliyorsun yani. Ultrason cihazi da cok iyi, bebegin videosunu vericek sana:) baska sormak istedigin bi sey varsa cekinme lutfen.

merhaba acaba semih bey hangi hastanede ve hangi ilçe de yazarsanız sevinirim

merhaba acaba semih bey hangi hastanede ve hangi ilçe de yazarsanız sevinirim

Semih beyin izmitte özel muayenehanesi var bildiğim kadarıyla.
Çarşıda soydan iş merkezindeysi muayenehanesi.

Daha sonra Acıbadem hastanesine gittiğimde orada çalıştığını söylediler ama part time sanırım.
Muayenehaneyi kapatmış da olabilir.

Merhaba kızlar,

Ben ayrıntılı için üniversiteye gittim. 20 haftayı doldurduğun gün gittim.
24 hafta dolacak diye bir şart koşmadılar.

Ben de cihana gidiyorum bu arada. Mehmet atamana.
Muayenelerde bir sıkıntı yok dediği için üniversiteye gittim.
Senin yerinde olsam biraz dişimi sıkar Semih beye giderim.
İçin rahat eder

haa birde eray bey var ona arkadaşım gitti problemliydi biraz ama cok memnun kaldı , sanırım o üniverstede

Eray beyin de özel muayenehanesi var

Elmadilimi ben özel mesaj gönderemiyorum daha :) o yüzden buradan yazayım dedim. mail adresimi vereyim oradan da görüşebiliriz. brccnykn@hotmail.com
Eray bey hakkında bilgin var mı oda çok iyi diyen var, kötü diyen var. Şans sanki bu işler biraz.

Elmadilimi ben özel mesaj gönderemiyorum daha :) o yüzden buradan yazayım dedim. mail adresimi vereyim oradan da görüşebiliriz
Eray bey hakkında bilgin var mı oda çok iyi diyen var, kötü diyen var. Şans sanki bu işler biraz.

Eray beye gitmedim. Sadece doktorum ayrıntılı için ya ona git ya üniversiteye git demişti ve numarasını vermişti.
Muayenehanesi olduğunu oradan biliyorum, aynı zamanda da Üniversite hastanesinde çalışıyormuş.

İyi bir doktor bildiğim kadarıyla. Semih beye göre daha uygunsa ayrıntılının fiyatı, ona da gidebilirsin.

Sende hala numarası varsa paylaşabilir misin. Ben internetten bulamadım muayenehanesinin numarasını. :KK34:

Sende hala numarası varsa paylaşabilir misin. Ben internetten bulamadım muayenehanesinin numarasını. :KK34:

Eray beyin numarasını bulamadım canım, silmişim sanırım.
Doktora gidicem bu hafta, geç olmazsa sorarım numarasını.

Bu arada siteden çıkıyorum, mail atarsın bana.

Bence doktor olduğu için burdan paylaşabiliriz 😊 teşekkürler bu arada

Semih beyin izmitte özel muayenehanesi var bildiğim kadarıyla.
Çarşıda soydan iş merkezindeysi muayenehanesi.

Daha sonra Acıbadem hastanesine gittiğimde orada çalıştığını söylediler ama part time sanırım.
Muayenehaneyi kapatmış da olabilir.

tsk elma dilimi , eray bey belirli hastanelere gidiyo özel hastası için belki semih beyde öyledir eray beyde acı bademe gidiyo diye biliyorum. bende 3 haftalık falan hamileyim bu arada Allah hepimize sağlıklı bebekler nasip eder inşallah .

tsk elma dilimi , eray bey belirli hastanelere gidiyo özel hastası için belki semih beyde öyledir eray beyde acı bademe gidiyo diye biliyorum. bende 3 haftalık falan hamileyim bu arada Allah hepimize sağlıklı bebekler nasip eder inşallah .

Âmin, inşallah:KK16: Ben de bugün konu sahibi arkadaş için doktorumu arayacaktın eray beyin numarasını istemek için.
Siz aranızda hallettiniz sanırım, aramama gerek kalmadı.

Âmin, inşallah:KK16: Ben de bugün konu sahibi arkadaş için doktorumu arayacaktın eray beyin numarasını istemek için.
Siz aranızda hallettiniz sanırım, aramama gerek kalmadı.

evet 2 numarası bende mevcuttu verdim umarım işine yarar :KK9::KK9: senin kaç haftalık cinsiyeti belli mi

X