Ayrıntılı ultrason ücreti

senem can

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2021
41
15
28
Merhaba kızlar bulunduğumuz yerdeki doktor sıkıntısından dolayı bebeğimiz için devlet hastanesine muayeneye gidiyoruz ama orada ayrıntılı ultrason yok ne yazık ki özel bi hastaneye gitmemiz gerektiğini söylediler her hastanede farklıdır ama tahmini olarak ayrıntılı ultrason ücretleri ne kadar oluyor bilgisi olan var mı acaba ?

Ben 400e girdim Konya'da ayrıntılıya. Şehir şehir değişiyor bence arkadaşıma Tekirdağ'da 800demişler gittiği özel hastanede

Şehirden şehire değişiyor duyduğum kadarıyla. Ben 300 TL'ye yaptırdım. Kimi kurumda radyolog bakıyor kimisinde riskli gebelik uzmanı. Arayıp fiyat alın bir kaç kuruluşu.

Ankara'da çok iyi bir doktora 500₺ yaptırdım. Ama daha vasat yerlerde 1000 ₺ye çıkan bile duydum, araştırın

Ankara'da çok iyi bir doktora 500₺ yaptırdım. Ama daha vasat yerlerde 1000 ₺ye çıkan bile duydum, araştırın
Bir kaç hastaneyi arayıp sordum ama sadece muayene ücretini söylediler ayrıntılı ultrason fiyatını vezneden öğrenirsiniz dediler gerçekten uçmuş fiyatlar 😞

Şehirden şehire değişiyor duyduğum kadarıyla. Ben 300 TL'ye yaptırdım. Kimi kurumda radyolog bakıyor kimisinde riskli gebelik uzmanı. Arayıp fiyat alın bir kaç kuruluşu.
Evet sanırım her şehirde farklı oluyor biz ilçedeyiz o yüzden farklı bir ile gidip yaptırmam gerekiyor

Ankaradaysanız Gülhiz Karataş öneririm. Ben hem özelde hem devlet hastanesinde yaptırdım arasında uçurum farkı vardı.

Merhaba kızlar bulunduğumuz yerdeki doktor sıkıntısından dolayı bebeğimiz için devlet hastanesine muayeneye gidiyoruz ama orada ayrıntılı ultrason yok ne yazık ki özel bi hastaneye gitmemiz gerektiğini söylediler her hastanede farklıdır ama tahmini olarak ayrıntılı ultrason ücretleri ne kadar oluyor bilgisi olan var mı acaba ?
Canım geçen sene 400 tl ye yaptırdım.. Farklı hastaneleri arayıp bilgi aldım.. Bulunduğum şehirde 400 ve 500 tl arası fiyatlar aldım..

Fakat bu yıl bir arkadaşım devlet hastanesinde beklerken gebelik haftasını sorarak "senin ayrıntılı zamanın gelmiş" diyerek ona ayrıntılı yapmışlar 😊 ayrıntılı bakmaya yeni başlamışlar..

Bulunduğunuz şehirde bütün doğum hastanelerine gidip bilgi alın ya da telefonla arayıp sorun.. Geçen yıl devlette yapan yoktu mesela ama bu yıl bir hastane yapmaya başlamış.. Belki sizde denk gelirsiniz..

Saplıkla alın kucağınıza inşallah 🥰

X