Ayrıntılı ultrason ücreti

slnkhrmn008

iyi düşün iyi olsun!
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2016
9.265
25.820
Ankaradaysanız Gülhiz Karataş öneririm. Ben hem özelde hem devlet hastanesinde yaptırdım arasında uçurum farkı vardı.

Mommy shark

🖇🤍
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2019
556
2.043
Ben geçen sene bursa doruk hastanesinde 300 tl ye yaptırmıştım bu sene zamlanmıştır tabi

MayaKyle

Mom🐣
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2018
1.445
2.453

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-10-2021

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 39 gün kaldı.

Bebeğiniz doğum başlamadan önce aşşağıya doğru inebilir, ancak bu her bebek için geçerli değildir. Eğer bebek aşağıya doğru inerse, oturduğunuzda kucağızda bir boşluk, nefes alıp vermede bir kolaylık, fazla mide kapasitesi (yük aşağıya kaydığı için), fazla kasık ağrısı, sık idarara çıkma, hatta sık idrar kaçırma hissetmeye başlarsınız. Doğum öncesi ziyaretlerinizde doktorunuz bebeğinizin kasıklarınıza doğru inip inmediğini kontrol edecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Matmazelkedi

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2021
299
424
27

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-12-2021

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 85 gün kaldı.

Bugün yada yarın bebeğinizin kirpikleri gözlerinin üzerinde şekillenmesini tamamlamış olacaklar. Doğumda, bebeğinizin kalbinde bulunan ve kirli kan ile temiz kanın karışmaması için vana görevi gören kapakcığın kapanabilmesi gerekir. Braxton Hicks kasılmalarında (doğum öncesi kasılmaları) artış olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Black93

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla..
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2020
4.074
5.457
Merhaba kızlar bulunduğumuz yerdeki doktor sıkıntısından dolayı bebeğimiz için devlet hastanesine muayeneye gidiyoruz ama orada ayrıntılı ultrason yok ne yazık ki özel bi hastaneye gitmemiz gerektiğini söylediler her hastanede farklıdır ama tahmini olarak ayrıntılı ultrason ücretleri ne kadar oluyor bilgisi olan var mı acaba ?
Canım geçen sene 400 tl ye yaptırdım.. Farklı hastaneleri arayıp bilgi aldım.. Bulunduğum şehirde 400 ve 500 tl arası fiyatlar aldım..

Fakat bu yıl bir arkadaşım devlet hastanesinde beklerken gebelik haftasını sorarak "senin ayrıntılı zamanın gelmiş" diyerek ona ayrıntılı yapmışlar 😊 ayrıntılı bakmaya yeni başlamışlar..

Bulunduğunuz şehirde bütün doğum hastanelerine gidip bilgi alın ya da telefonla arayıp sorun.. Geçen yıl devlette yapan yoktu mesela ama bu yıl bir hastane yapmaya başlamış.. Belki sizde denk gelirsiniz..

Saplıkla alın kucağınıza inşallah 🥰